#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 19. септембар

Петак, 18. септембар 2020, 18:03 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


АНКА (ЂОРЂЕ) МИЉАНИЋ, 1949. похрана урне у 9.45
МИЛАН (СЕВЕР) БЕЛИЋ, 1951. похрана урне у 10.30


КОВИЉ Горње гробље: МИЛОШ (ДУШАН) ГВОИЋ, 1936. у 13.00
                                              ЉИЉАНА (ДАМЈАН) ПОПОВ, 1953. у 15.00

Искључења струје

Петак, 18. септембар 2020, 13:13 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 22.09.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

РУМЕНКА

Комплетно насеље Руменка и индустријска зона на путу Н.Сад-Руменка лева и десна страна;
Индустријска зона на излазу из Руменке према Кисачу:

08.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. септембар

Четвртак, 17. септембар 2020, 16:13 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
ЛЕНКА (КАЛМАН) ТЕРЕК, 1927. похрана урне у 9.45
ГРУЈИЦА (НОВАК) ФЕМИЋ, 1924. у 10.30
СОФИЈА (МИЛАН) ИЛИН, 1933. у 11.15
ГОРДАНА (ВЕЉКО) ПРИСТОЈКОВИЋ, 1965. у 12.00

Алмашко гробље: МИОДРАГ (МАЛАДЕН) ЖИЖА, 1947. у 15.00


КАЋ Месно гробље: ЈОВАНКА (МАКСЕ) БЛАЖИЋ, 1946. у 15.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: СУЗАНА (ФЕРЕНЦ) ВЕЗМАР, 1966. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ГАВРА (ДИМИТРИЈЕ) ГРУЈИЋ, 1953. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 17. септембар

Среда, 16. септембар 2020, 15:04 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

   
РАДМИЛА (ТОША) МАЛИГО, 1947. у 9.45
ДРАГАН (МИЛИЋ) АНЂЕЛОВИЋ, 1957. у 10.30
МИРОЉУБ (ДОБРОСАВ) ЈОЈИН – испраћај, 1941. у 11.15
СЛОБОДАНКА (ИВКО) БЛАГОЈЕВ, 1931. у 12.00
ГРОЗДА (ОБРАД) ЛУКАЧ, 1940. у 12.45
МАГДАЛЕНА (МИХАЈЛО) ТОТ, 1934. у 13.30
ТЕРЕЗА (ЛАЈОШ) КАРИКО, 1940. у 15.00

Католичко гробље:  ЛАЈОШ (ЛАЈОШ) БУДАИ, 1949. у 11.00
    
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: НАДА (ПАВАО) РАКАС, 1937. у 13.00
КАЋ Месно гробље: МИРА (СТЕВАН) КОВАЧЕВИЋ - урна, 1945. у 13.00
  МИХАЈЛО (САВАН) ОЉАЧА, 1956. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 16. септембар

Уторак, 15. септембар 2020, 18:50 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


МИЛЕНКО (ДУШАН) РАДОВАНОВ, 1934. похрана урне у 9.45
ЈУЛИЈАНА (СПАСОЈЕ) КРИШТО, 1934. у 10.320
МАРГИТА (НАНДОР) БЕРНАТ, 1956. у 11.15
ЗОРА (МАРКО) ГЕОРГИЈЕВИЋ, 1943. у 12.00
ИЛОНА (ШАНДОР) ШОП, 1956. у 12.45
БРАНКО (БОШКО) ЛУЧИЋ, 1938. у 13.30
ПАШАГА (ЋАЗИМ) АРАПЧИЋ, 1942. у 14.15
ДУШАН (ПЕТАР) КЕРКЕЗ, 1952. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
МАРИЈА (НИКОЛА) ХАРАМУСТЕК, 1927. у 11.00
                             Нови Мајур: ЗЛАТКО (СТАНКО) ЦАРИН, 1936. у 13.00