#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 7. мај

Четвртак, 6. мај 2021, 16:14 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

БРАНКО (РАДА) МИЛОШЕВИЋ, 1950. у 9.00
СЛАВИЦА (ДРАГИША) РАКИЋ, 1951. у 9.45
ПРЕДРАГ (АНДРИЈА) САВИЋ, 1962. у 10.30
ЂУРЂИЦА (КРСТА) ТАНКОСИЋ, 1939. у 11.15
СВЕТИСЛАВ  (ДУШАН) АЛЕКСИЋ, 1934. у 12.00
ТИБОР (АЛАДАР) ШУЛДЕР-ТАМОШИ -испраћај, 1949. у 12.45
НЕНАД (ЉУБИША) КУТЛЕШИЋ, 1968. у 13.30
БОЈАН (МИЛЕНКО) СТЕФАНОВИЋ, 1981. у 14.15
БОЖИЦА (ГРГА) ПЛАЧКОВ, 1935. у 15.00

Алмашко гробље:  ЈОВИЦА (МАРКО) НЕБРИГИЋ, 1943. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  ПЕТРА (РАДЕ) ГВОЗДЕНОВИЋ, 1940. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:  РОСА (ЈОВО) КАЈИШ, 1932. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:  СТОЈА (МИЛЕ) ФИНЏАНОВИЋ, 1939. у 11.00

ФУТОГ Доње старо гробље:  ЈОЈА (ИЛИЈА) МИЉЕВИЋ, 1935. у 13.00
ФУТОГ Горње старо гробље:  СТАНКО (ВОЈКО) ЋАТО, 1953. у 15.00

БУКОВАЦ Месно гробље:   ЗОРАН (ЈОРДАН) ЈОВАНОВИЋ, 1976. у 11.00

КАЋ Месно гробље:  МИЛОРАД (МИЛОШ) ШКРБИЋ, 1953. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6. мај

Среда, 5. мај 2021, 18:13 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду :

МИЛИВОЈЕ (НИКОЛА) ШОЛЕВИЋ, 1933. у 10.30
МИЛЕНА (КОВИЉКО) ПУРАЋ, 1942. у 11.15
ЂОРЂЕ (БОРИВОЈЕ) ГРБИЋ, 1947. у 12.00
ЈАСМИНКА (МИЈО) ФИЛИПОВИЋ, 1961. у 12.45
ЧЕДО (НЕНАД) ШЋЕПАНОВИЋ, 1942. у 13.30
ЖАНКА (ДАМЈАН) ТЕПАВЧЕВИЋ, 1941. у 14.15
ТОНА (СТИПО) ШКОНДРО, 1936. у 15.00
СЛАВИЦА (ИЛИЈА) СТОЈАНОВ, 1942. у 15.00
 
Алмашко гробље: ПАВЛЕ (ИЛИЈА) СЛИЈЕПЧЕВИЋ 1936. у 13.00

Католичко гробље: ОЛГИЦА (НИКОЛА) НАЂ 1949. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  НЕВЕНКА (ДУШАН) БАЈАЦ 1958. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:  ВЕРА (МИЛОВАН) САВИЋ 1936. у 13.00

ФУТОГ Доње ново гробље:  ИЛИЈА (ЦВИЈО) МАЛЕШ 1960. у 11.00
ФУТОГ Доње старо гробље:  ЛЕНКА (МИЛОРАД) ТОДОРОВ 1940. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  ТИХОМИР (ЛУКА) КАСАПОВИЋ 1932. у 13.00

Искључења струје

Среда, 5. мај 2021, 14:20 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.05.2021.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Рудничка 1-9, 2-12а

Хероја Пинкија 86-98, 93-109

Охридска 2-2а, 5-7

Раковачка 2

08.30-12.00

Антона Урбана 4-6ц, 3-5ц

Исидоре Секулић 44, 43, 89

Живка Радовановића 54-58, 60-68, 53-67,бб

Ђорђа Крстића 22-68, 21-67

Фирме

Обданиште

Трафика

Део пијаце-локали

08.30-10.30

Пошта на сателитској пијаци

11.30-13.30

Јиричекова 7, 7А, 7Б,

09.00-13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. мај

Уторак, 4. мај 2021, 21:05 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ФРАНЦИШКА (ДАНИЛО) КИРАЉ, 1933. испраћај у 9.45
ЗОРАН (СТЕВАН) МРКУШИЋ, 1961. у 10.30
СИМО (НИКОЛА) ЋОЋКАЛО, 1932. у 11.15
ЉИЉАНА (СТЈЕПАН) ТРБОВИЋ, 1933. у 12.00
НАДА (НИКОЛА) ЛИЧИНА, 1930. у 12.45
РАДЕНКО (МИЛИВОЈ) ВЕСЕЛИНОВИЋ, 1945. у 13.30
СРЂАН (РАДИВОЈ) РАЖНАТОВИЋ, 1971. у 14.15
ДУШКО (ЖАРКО) СУБОТИЋ, 1947. у 15,00

Католичко гробље:

КАТАРИНА (МИХАЉ) ПАВЛИК, 1950. у 15.00

Алмашко гробље:

ФЕОДОРА (ПАВЛЕ) ЈОВИЧИЋ, 1934. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

БОЈА (ЈОВАН) УЗЕЛАЦ, 1929. у 11.00
ЛУКА (ЈОЗО) ЈУКИЋ, 1930. у 13.00
ДУШАН (ИЛИЈА) ЛУКАЧ, 1936. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. мај

Понедељак, 3. мај 2021, 17:56 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

КСЕНИЈА (ДУШАН) МАРИНОВИЋ, 1949. у 10.30
ЂОРЂЕ (ЈОВАН) МАРКОВИЋ, 1931. у 11.15
РАДМИЛА (БОГДАН) СЕКУЛИЋ, 1941. у 12.00
МИЛКА (МИТАР) ЋОСИЋ, 1935. у 12.45
ДРАГОМИР (ДУШАН) ШТРБАЦ, 1939. у 13.30
ЉИЉАНА (ЈОВАН) РИМСКИ, 1940. у 14.15
ЕВА (ЈОСИП) МАШКОВИЋ, 1941. у 15.00
 
Алмашко гробље:  СТЕВО (ДУШАН) ПОПОВИЋ, 1924. у 13.00

СРЕМСКА  КАМЕНИЦА Православно гробље:  НИКОЛА (СТАНКО) БИЛА, 1932. у 13.00
  ДОБРИНКА (БОРИСЛАВ) ТАМБУРИЋ, 1934. у 15.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:  ЈУЛИЈАНА (ЈОВАН) ДРАЖИЋ, 1935. у 13.00

ФУТОГ Горње старро гробље:  НАДА (МИЛЕ) ЂУМИЋ, 1938. у 11.00
ФУТОГ Доње старо гробље:  МИЛЕВА (НИКОЛА) НЕДИМОВИЋ, 1934. у 13.00
ФУТОГ Централно гробље:  КОСТА (СТАНКО) ПОЛЕТАНОВИЋ, 1945. у 15.00