#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 19.јун

Уторак, 19. јун 2018, 12:43 извор: НовосадскаТВ

1.

Мирјана (Ђорђе) Витјук

1925.

Градско гробље

11:15

2.

Невенка (Ђуро) Грбић

1937.

Градско гробље 

12:00

3.

Љиљана (Јосип) Видић

1934.

Градско гробље

12:45

4.

Љубомир (Новак) Милићев

1973.

Градско гробље

13:30

5.

Ђорђе (Константин) Чортан

1938.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

6.

Иван (Петар) Перић

1940.

Нови Мајур (Петроварадин)

15:00

Део Футошке улице без воде

Понедељак, 18. јун 2018, 17:10 извор: НовосадскаТВ

У уторак 19. јуна због планираних радова на водоводној мрежи без воде ће од 7 до 15 сати бити део Футошке улице - парна страна (од Булевара ослобођења до Улице Николе Тесле). Постоји могућност да ће у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже бити продужена и проширена.
 

Искључења струје

Понедељак, 18. јун 2018, 12:52 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 19.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Taковска 2-8, 12-22, 1-17;
Бем Лилике 2-14, 1-11;
Ћирпанова 14-18:

11.30 – 13.30

Ћирпанова 18-20, 42-48, 23-43А;
Хероја Тепића 17-25;
Жике Поповића 32, 1-7;
Тржница:

08.30 – 10.30

Темеринска 45-58:

09.00 – 11.00

Дана 19.06.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Одмаралиште:

08.30 – 12.30

Дана 20.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Део ул. Б.Кузмановића од ул. Анице Савић Ребац до Паје Радосављевића и ул. А.Максимовића:

08.30 – 12.30

Исидоре Секулић 34, 42-56, 60-68, 41-55, 59-67;
Милоје Чиплића 2-6А;
С.Момчиловића 8-10Ц;
А.Урбана 1:

09.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18.јун

Понедељак, 18. јун 2018, 12:33 извор: НовосадскаТВ

1.

Мирјана (Милан) Гајин-Топић

1953.

Градско гробље - испраћај

11:15

2.

Мирјана (Љубомир) Кнежевић

1929.

Градско гробље 

12:00

3.

Љиљана (Јоца) Лазовић

1962.

Градско гробље

12:45

4.

Десанка (Душан) Продановић

1937.

Градско гробље

13:30

5.

Сава (Пантелија) Караћ

1922.

Градско гробље

14:15

6.

Лепосава (Милован) Слуњски

1936.

Градско гробље - похрана урне

15:00

7.

Саша (Иван) Ћурковић

1965.

Градско гробље

15:45

8.

Слободан Перић

 

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

9.

Милева (Никола) Бараћ

1948.

Централно гробље (Футог)

11:00

10.

Милан (Тодор) Вуковић

1943.

Централно гробље (Футог)

13:00

11.

Урош (Миле) Качавенда

1941.

Централно гробље (Футог)

15:00

12.

Мара Барјактаровић

 

Буковац (Буковац)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 16.јун

Субота, 16. јун 2018, 11:46 извор: НовосадскаТВ

1.

Владимир (Марко) Билач

1939.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Никола (Милан) Бојанић

1943.

Градско гробље

10:30

3.

Јон (Јован) Србован

1930.

Градско гробље - похрана урне

11:15

4.

Андрија (Јосип) Тома

1932.

Градско гробље 

12:00

5.

Душан (Драгољуб) Симовић

1955.

Градско гробље

12:45

6.

Синиша (Бранко) Болта

1954.

Градско гробље - испраћај

13:30

7.

Стеван (Никола) Хај

1938.

Градско гробље - испраћај

14:15

8.

Михо (Винко) Жупић

1941.

Градско гробље

15:00

9.

Ирена (Фрања) Голења

1928.

Градско гробље

15:45

10.

Миладин (Драгомир) Бикицки

1952.

Православно гробље (Сремска Каменица)

13:00