#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 19. октобар

Петак, 18. октобар 2019, 16:37 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ДАНИЈЕЛ (ЈОСИП) ЧИЧЕК, 1936. похрана урне у 9.45
МИЛАН (СРЕТЕН) МАНОЈЛОВИЋ, 1932. похрана урне у 10.30
МИРЈАНА (ВУКО) ЈОВАНОВИЋ, 1937. у 11.15
ВЕСЕЛИНКА (РАДИСАВ) МАРКОВИЋ, 1938. похрана урне у 11.15
СЛАВИЦА (МАРКО) ГРАХЕК, 1947. похрана урне у 12.00
КАТИЦА (СТЕВАН) ЗАРИЋ, 1929. испраћај у 12.00
ДРАГУТИН (ПЕРО) ТАНАСИЋ, 1944. у 12.45
ГРОЗДА (БРАНКО) ЈОКШИЋ, 1945. у 13.30
МАРИЈА (ФРАЊА) ХАРМОШ, 1934. испраћај у 14.15
МАРТА (МИЛОРАД) САВИЋ, 1933. похрана урне у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЛАЗАР (БРАНКО) ПУШКАРЕВИЋ, 1968. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. октобар

Четвртак, 17. октобар 2019, 15:43 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
БОЖИДАР (ЂОКО) БАБИЋ, 1924. у 11.15
МАРИЈА-МАГДА-ЈЕЛЕНА (МАРКО) РАДИЋ, 1938. у 12.00
ЛУКА (ТОДОР) МАРЈАНОВИЋ, 1935. у 12.45
ЉИЉАНА (ДРАГУТИН) ПЕТРОВИЋ, 1950. у 13.30
АНГЕЛИНА ( СТЕВАН) РАДИВОЈЕВИЋ, 1937. у 14.15
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ДРАГАН (ГОРАН) ОМЕРОВИЋ, 1974. у 13.00
ФУТОГ, Доње старо:
СТОЈАНКА (МИЛАН) ШЕРЕГ, 1933. у 11.00

Искључења струје

Четвртак, 17. октобар 2019, 14:48 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 18.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шафарикова 25-29:

10.30 – 12.30 

Лазе Костића 7-13:

11.30 – 13.30 

Трг Каменског 2-10, 1-7;

Булевар Ослобођења 80;
КУЛСКА БАНКА ОТП и ВИША ТЕХНИЧКА ШКОЛА:

08.30 – 10.30 

2.

Футог

Предузећа ВОЈВОДИНА и СОКО:

08.30 – 13.00 

Дана 19.10.2019.г.се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Црпна станица – Ратно острво

09.30 – 11.30

2.

Ковиљ

Фазанерија

09.30 – 11.30


Распоред сахрана и испраћаја за 17. октобар

Среда, 16. октобар 2019, 15:38 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ПЕТАР (МАКСИМ) СРДИЋ, 1936. у 9.45
МИЛКА (ЂОРЂЕ) МИКИЋ, 1932. у 10.30
ВЛАДЕ (РАДЕ) НОВАКОВИЋ, 1958. у 11.15
ГОРАН (ЈОСИП) РАДИЋ, 1961. у 12.00
ТОМО (ДУШАН) ГЛИГОРИЈЕВИЋ, 1938. у 12.45
МИЛОСАВА (РАДОВАН) РАДИЋ, 1938. у 13.30
ФУТОГ, Централно гробље:
МИЛАН (МИРКО) БУРСАЋ, 1962. у 13.00
ФУТОГ, Горње старо:
БРАНКО (МАРКО) МЕДИЋ, 1937. у 15.00
ВЕТЕРНИК:
МАРИЈА (ЉУБОМИР) ШИМПРАГА, 1937. у 15.00
КАЋ:
ЈОВО (ПЕТАР) ВУЛИН, 1941. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Католичко гробље:
БРАТИСЛАВА (РАДОМИР) ЗАРИЋ, 1932. у 13.00

Искључења струје

Среда, 16. октобар 2019, 13:26 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 17.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Симе Милутиновића Сарајлије 1-33, 2-38:

08.30 – 12.00 

Достојевског  10-24 и 9-13

Словачка  22-24

11.30 – 13.30

Вука Караџића 4-8 и 3-7,11

Војводе Бојовића 5А, 9-15

Масарикова  10-12

Лукојана Мушицког  2-10 и 1-9

KAСАРНА

08.30 – 10.30

2.

Бегеч

Улице: К.П.Првог, Б.Радичевића, Ивандањска, Ђ. Јакшића, П.Драпшина, Л. Костића, Радничка, Ослобођења, Д. Обрадовића, Обалска, Дунавска Рибарска и В. Караџића;
ОБЈЕКАТ ВОДОВОДА, ШКОЛА, МЗ, АМБУЛАНТА и ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА:

08.30 – 11.30 

Дана 17.10.2019.г.се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Вука Караџића 4-8, 3-7,11;

Војводе Бојовића 5А, 9-15;
Масарикова 10-12;
Лукијана Мушицког 2-10, 1-9:

08.30 – 10.30 

Достојевског 10-24, 9-13;
Словачка 22-24:

11.30 – 13.30

Дана 18.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шафарикова 25-29:

10.30 – 12.30 

Лазе Костића 7-13:

11.30 – 13.30 

Трг Каменског 2-10, 1-7;

Булевар Ослобођења 80;
КУЛСКА БАНКА ОТП и ВИША ТЕХНИЧКА ШКОЛА:

08.30 – 10.30 

2.

Футог

Предузећа ВОЈВОДИНА и СОКО:

08.30 – 13.00