#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 14. октобар

Недеља, 13. октобар 2019, 14:52 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ИЛОНА (СТЕВАН) МОНДОВИЋ, 1942. у 11.15
АНА (МАРТОН) ТАНАЦКОВИЋ, 1939. у 12.00
НЕНАД (МИРКО) РАДОЈЧИЋ, 1964. у 12.45
БРАНКО (МИЛАН) ЗЕЉКОВИЋ, 1946. у 13.30
СВЕТЛАНА (СВЕТОЗАР) ШАРКАЊ, 1965. у 14.15
МАРА (НИКОЛА) КАЛАЈЏИЋ, 1944. у 15.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: ФРИДА (РУДОЛФ) ФЕКЕТЕ, 1936. у 15.00


ФУТОГ Централно гробље: ЕРНЕСТ (СТЈЕПАН) ПАЛКО, 1935. у 11.00

                                              ДАРКО (САВО) МИЛЕТИЋ, 1995. у 15.00


Горње старо гробље: ЧЕДО (ДУШАН) СРДИЋ, 1953. у 13.00
 

Искључења струје

Петак, 11. октобар 2019, 17:46 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 14.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Сервицког 15-17;
Булевар Цара Лазара 82-92;
Крилова 1,1а:

08.30 – 10.30 

Радничка 2-16А, 17-31, 35А-39;
Ловћенска 2-8, 12-14;
Стражиловска 40-44, 19, 25-37;

МУЗИЧКА ШКОЛА:

09.00 – 11.00 

Радивоја Лоле Ђукића 17;
Борислава Пекића 1;
А.Поповића 24;
Сомборска рампа 14, 16, 18,31;
Павла Вујисића 24:

11.00 – 12.30 

Алексе Шантића 68-74, 51-53,57;
Толстојева 40-64, 45-47, 51-57;
Крилова 4;
Булевар Цара Лазара 76:

11.30 – 13.30 

 

Футог

Ново гробље у Футогу:

08.30 – 11.30 

Дана 15.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Алексе Шантића 24-26, 40-52;
Толстојева 22-38, 23-49:

08.30 – 10.30 

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00 

Крилова 76;
Толстојева 66:

11.30 – 13.30 

2.

Футог

Реље Савић 2-52, 64-98, 1-29;
Јована Дучића 2-100, 1-41, 53-87;
Браће Бошњак 8-44;
ЦВЕЋАРА:

09.00 – 10.30 

3.

Бегеч

Предузеће ЧАРНИЋ;

ЦРПКА БАЧКА ПАЛАНКА;

Насеља: Купусара и Бегечка јама:

08.30 – 11.30 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 12. октобар

Петак, 11. октобар 2019, 17:45 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИОДРАГ (СТЕВАН) РАШЕТА, 1935. похрана урне у 9.45 ФРАЊА (МАРКО) БЛАЖЕВИЋ, 1933. у 10.30
СИНИША (МИЛОШ) БИКИЦКИ, 1958. у 11.15
МИРКО (ЦВЕТА) ШКОРИЋ, 1947. у 12.00
СТАНА (ГОЈКО) ПЕТКОВИЋ, 1950. у 13.30
МАРИЈА (СТЕВАН) ИГЊАЦ, 1938. у 14.15


ФУТОГ Централно гробље: РАДОЈИЦА (МИТАР) ДАВИДОВИЋ, 1953. у 13.00
КАЋ Месно гробље: ДУШКО (ЈОВО) КАРЛАШ, 1965. у 13.00
КОВИЉ Горње гробље: ЈОСИП (ДАНЕ) ХОДАК, 1942. у 13.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 11. октобар

Четвртак, 10. октобар 2019, 14:40 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

НАДА (МИЛАН) МИЈИЋ -урна, 1938. у 9.45
МИЛЕНКО (СИМО) ВУЧИЋ -испраћај, 1939. у 10.30
ОЛГА (СЛАВКО) ПЕТРОВИЋ, 1936. у 11.15
АНДРИЈА (АНДРИЈА) КРЧЕЛИЋ -испраћај, 1929. у 12.45
ЖЕЉКО (ЂОРЂЕ) БОРЈАН, 1963. у 13.30
ДАРИНКА (ДАНЧИКА) НОЖИНИЋ, 1937. у 14.15
АНЂА (МАРКО) ЛУГОЊА, 1942. у 15.00

Алмашко гробље: ЉУБИЦА (БОШКО) ИНИЋ, 1953. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ВЕЛИМИР (ЛАЗАР) МАРИНКОВИЋ, 1932. у 15.00
БУКОВАЦ  Месно гробље: ТРИВО (ЈОСИП) ГРОМИЛИЋ, 1942. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 10. октобар

Среда, 9. октобар 2019, 14:59 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
РОЗАЛИЈА (ЈОСИП) БИЧКЕИ, 1926. у 11.15
ВЕСЕЛИНКА (РАДИСАВ) МАРКОВИЋ, 1938. испраћај у 12.00
КОСТА (БОШКО) ЧЕШЉЕВИЋ, 1945. испраћај у 12.45
МИЛОВАН (ДУШАН) КОСТИЋ, 1939. у 13.00
МАРКО (ЉУБОМИР) КНЕЖЕВИЋ, 1971 у 14.15
МАРА (СТЕВАН) ТРНИНИЋ, 1940. у 15.00  ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЕМА (ЈОСИП) СТЕВАНОВИЋ, 1959. у 15.00
ФУТОГ, Горње старо:
БРАНКО (МИЛАН) СОМБОРАЦ, 1954. у 13.00