#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Четвртак, 24. октобар 2019, 13:23 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 25.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Николајевска 2-4;
С.Милетића 28-42;
Трифковићев трг 2,4,14, 20,22,1-3,9;
Л.Телечког 14-22, 3, 11-23;
Његошева 12-30;

СИНЕОПТИК:

08.00 – 10.00 

Светојованска 2-4, 8-12, 5;
Житни трг 14-22:

10.30 – 12.00 

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ и ЕЛКОНД:

08.30 – 14.00 

Дана 26.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1, 7;
Хероја Пинкија 6, 1-25;

ГИМНАЗИЈА:

08.30 – 14.00 

2.

Каћ

Делфе Иванић 1-43А – РАСАДНИК, ЕНТЕРИЈЕР „САВАНОВИЋ“ и МЕСАРА „ЂОКА“;

Делфе Иванић 51 – УНИМЕТ ДОО –КАЋ, КУНОВАЦ  ДОО и ГОЈКО:

13.00 – 15.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 24. октобар

Среда, 23. октобар 2019, 15:04 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ВИД (САВА) ТОМИЋ, 1935. у 9.45
ГОРДАНА (САВА) БЕКВАЛАЦ, 1963. испраћај у 10.30
ВЕРИЦА (САВА) ШАРЧЕВИЋ, 1932. у 11.15
ЕВА (ШАНДОР) ПИСАР, 1951. у 12.00
НЕВЕНКА (ЈОВАН) ПОПОВИЋ, 1933 испраћај у 12.45
ЉУБИЦА (ТИОДОР) БУЈАНДРИЋ, 1934. у 13.30
МИХАЈЛО (ЂУРА) ВРЦЕЉ, 1935. у 14.15
ЂУРО (МИЛЕ) ХРИСТИЋ, 1952. у 15.00

ФУТОГ Централно гробље: ПЕТАР (ВУКОСАВ) РАКИТА, 1949. у 13.00

БУКОВАЦ Месно гробље: РАДОВАН (НИКОЛА) КУЗМАНОВИЋ, 1959. у 15.00

Искључења струје

Среда, 23. октобар 2019, 13:52 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 24.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Ослобођења 74-код СБЕР БАНКЕ (Футошка 1/А):

09.30 – 12.30 

Симе Милутиновића Сарајлије 1-33, 2-38:

08.30 – 12.00 

Пап Павла 8-10, 7-9, 15-21;
Јеврејска 16-40;
Гајева 1;

САМОПОСЛУГА:

11.30 – 13.30 

Шекспирова 1-9;
Булевар Цара Лазара 39-45;
Народног фронта 20;

МАРКЕТ:

08.30 – 10.30 

2.

Ветерник

Улица: Книнска, Иве Лоле Рибара и делови улица Атар 19, Велебитска, Крајишка, Абаџијска, Рузмаринова, Љутице Богдана и Косовска девојка:

08.30 – 12.00 

Дана 25.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Николајевска 2-4;
С.Милетића 28-42;
Трифковићев трг 2,4,14,16,20,22,1-3,9;
Л.Телечког 14-22, 3, 11-23;
Његошева 16-30;

СИНЕОПТИК:

08.00 – 10.00 

Светојованска 2-4, 8-12, 5;
Житни трг 14-22:

10.30 – 12.00 

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ и ЕЛКОНД:

08.30 – 14.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 23. октобар

Уторак, 22. октобар 2019, 17:27 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИЛАН (ДРАГАН) ВУКМИРОВИЋ, 1940. у 9.45
РОЗАЛИЈА (АВГУСТИН) ПЕШИЋ, 1943. у 10.30
ФЕРЕНЦ (ФЕРЕНЦ) МАКО, 1950. у 11.15
МАНДА (ЈОСИП) ЖИВКОВИЋ, 1947. у 12.00
МАРИЈА (СТАНКО) ЈЕЛЕНИЋ, 1935. у 12.45
ДРАГИЊА (ЂОРЂЕ) ДРАГИН-ПЕЈЧИЋ, 1927. испраћај у 13.30
ЈОВАН (ПЕТАР) ДИМИТРОВ, 1982. у 14.15
МИОДРАГ (ВУКО) ПЕЈОВИЋ, 1952. у 15.00
Алмашко гробље: КАДИВКА (ВИДОЈЕ) МАРИЋ, 1941. у 13.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИРЈАНА (АЛЕКСАНДАР) МЕКИНДА, 1929. у 13.00


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: ТЕРЕЗИЈА (МАРКО) ШУЛЦ, 1930. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛАН (ЈОСИП) БРАДИЋ, 1941. у 11.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: НАТАЛИЈА (ПЕТАР) СВИДЕВСКИ, 1938. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 22. октобар 2019, 13:33 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 23.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 39-51;
Јована Бошковића 14-16, 13;
Војводе Мишића 2-12, 3-11;
Стевана Брановачког 11-13:

08.30 – 10.30

Београдски кеј 15-27;
Висарионова 2А-6, 1;
Душана Васиљева 6-8, 5-15;
Козачинског 5-7;
Жарка Васиљева 6-16, 11А-19;
Стевана Милована 8-12;
Дечији вртић:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ и ЕЛКОНД:

08.30 – 14.00

Дана 24.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Ослобођења 74-код СБЕР БАНКЕ (Футошка 1/А):

09.30 – 12.30

Симе Милутиновића Сарајлије 1-33, 2-38:

08.30 – 12.00

Пап Павла 8-10, 7-9, 15-21;
Јеврејска 16-40;
Гајева 1;

Самопослуга:

11.30 – 13.30

Шекспирова 1-9;
Булевар Цара Лазара 39-45;
Народног фронта 20;

Маркет:

08.30 – 10.30

2.

Ветерник

Улица: Книнска, Иве Лоле Рибара и делови улица Атар 19, Велебитска, Крајишка, Абаџијска, Рузмаринова, Љутице Богдана и Косовска девојка:

08.30 – 12.00