#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 27. август

Недеља, 26. август 2018, 21:00 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:


МАТИЛДА (МИХАЈЛО) БЕНЕШ  - урна,  1928.   у    10.30
ЈОВАНКА (БОГОЉУБ) МАКСИМОВИЋ, 1929.   у    11.15
ВЕЛИМИР (ВАЛЕРИЈАН) МЕДА, 1936. у  12.00
СОФИЈА (СТЕВАН) ЈОКАНОВИЋ - испраћај, 1940. у  12.45
ВИШЊА (СТЕВАН) МАРИНЧЕВ, 1983. у  13.30
БОГОЉУБ  (ЈОВО) ЈАНКОВИЋ, 1938. у  14.15
МИЛИНКО (МИЛИВОЈЕ) КОМАРЧЕВИЋ, 1932. у  15.00
ЈОВАН (ЗДРАВКО) ТОДОРОВИЋ, 1940. у  15.45

Католичко гробље: 
АНЂЕЛИЈА (ДАНИЛО) БАКИЋ, 1934. у  13.00

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  
СМИЉА (СТЕВО) КОРОПЧАК 1941. у  13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
ЈЕЛЕНА (ИГНАЦ) ЈЕЛАШИЋ, 1932. у  11.00
МИЛЕВА (СТАНКО) ТРНИНИЋ 1942. у  15.00

ФУТОГ Доње старо гробље:
РАДОЈКА (ГОЈКО) РОКВИЋ, 1934. у  13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 25. август

Петак, 24. август 2018, 16:24 извор: НовосадскаТВ

1.

Зорка (Момчило) Бабић

1948.

Градско гробље

09:45

2.

Божица (Сава) Раонић

1941.

Градско гробље

10:30

3.

Босиљка (Дане) Радановић

1934.

Градско гробље

11:15

4.

Радмила (Момчило) Медић

1950.

Градско гробље

12:00

5.

Миљка (Павао) Николић

1947.

Градско гробље

12:45

6.

Светозар (Бранко) Шајин-Милетић

1926.

Градско гробље

13:30

7.

Драгица (Дане) Матијевић

1939.

Градско гробље

14:15

8.

Милкица (Стеван) Перић

1932.

Градско гробље

15:00

9.

Зоран (Добривој) Крстић

1968.

Градско гробље

15:45

10.

Момчило (Мирко) Петковић

1952.

Буковац (Буковац)

13:00

Искључења струје

Петак, 24. август 2018, 14:04 извор: "Електровојводина" АД

Дана 27.08.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Футошка 1А:

08.00 – 10.00

Булевар Патријарха Павла 11-25;
Далматинска 27:

08.30 – 10.30

Ћирила и Методија 14;
Булевар Патријарха Павла 3,5;

11.30 – 13.30

Николе Тесле 30А-42;
Ненада Митрова 7-1Ц, 8-4;
Ћирпанова 7;
Паје Јовановића 1-5, 2,4:

09.00 – 11.00

2.

Ковиљ

Илије Нешина 20-40, 31-63:

08.30 – 12.30

Дана 28.08.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Цвећарска 2-32, 145;
Полгар Андраша 2А:

08.30 – 10.30

Полгар АНдраша 34, 36;
Романијска 2;
Цвећарска 1А:

11.30 – 13.30

Патријарха Чарнојевића 4-42, 1-35;
Текелијина 24, 11-19:

08.00 – 10.30

2.

Петроварадин

Део насеља Алибеговац:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 24. август

Четвртак, 23. август 2018, 15:03 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ИШТВАН (ПЕТЕР) НЕМЕТ (урна), 1953. у  11.15
ЈУЛИАНА (ОНДРЕЈ) КАТИЋ, 1936. у  12.00
ВЛАДАН (СВЕТОЗАР) ЈОКИЋ, 1953. у  12.45

ФУТОГ Доње ново гробље: ВОЈИСЛАВ (МИХАИЛО) ЗЛОНОГА 1940. у  11.00

ФУТОГ Централно гробље: ЉУБИЦА (ЂОРЂЕ) ИГЊАТОВ 1934. у  13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. август

Среда, 22. август 2018, 17:39 извор: НовосадскаТВ

1.

Братислав (Стеван) Узелац

1960.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Роберт (Џевад) Мугоша

2003.

Градско гробље

11:15

3.

Милорад (Богољуб) Милошевић

1964.

Градско гробље

12:00

4.

Младен (Рудолф) Шимић

1941.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

13:00

5.

Љиљана (Томислав) Нецић

1956.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

15:00