#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 23. октобар

Уторак, 22. октобар 2019, 17:27 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИЛАН (ДРАГАН) ВУКМИРОВИЋ, 1940. у 9.45
РОЗАЛИЈА (АВГУСТИН) ПЕШИЋ, 1943. у 10.30
ФЕРЕНЦ (ФЕРЕНЦ) МАКО, 1950. у 11.15
МАНДА (ЈОСИП) ЖИВКОВИЋ, 1947. у 12.00
МАРИЈА (СТАНКО) ЈЕЛЕНИЋ, 1935. у 12.45
ДРАГИЊА (ЂОРЂЕ) ДРАГИН-ПЕЈЧИЋ, 1927. испраћај у 13.30
ЈОВАН (ПЕТАР) ДИМИТРОВ, 1982. у 14.15
МИОДРАГ (ВУКО) ПЕЈОВИЋ, 1952. у 15.00
Алмашко гробље: КАДИВКА (ВИДОЈЕ) МАРИЋ, 1941. у 13.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИРЈАНА (АЛЕКСАНДАР) МЕКИНДА, 1929. у 13.00


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: ТЕРЕЗИЈА (МАРКО) ШУЛЦ, 1930. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛАН (ЈОСИП) БРАДИЋ, 1941. у 11.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: НАТАЛИЈА (ПЕТАР) СВИДЕВСКИ, 1938. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 22. октобар 2019, 13:33 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 23.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 39-51;
Јована Бошковића 14-16, 13;
Војводе Мишића 2-12, 3-11;
Стевана Брановачког 11-13:

08.30 – 10.30

Београдски кеј 15-27;
Висарионова 2А-6, 1;
Душана Васиљева 6-8, 5-15;
Козачинског 5-7;
Жарка Васиљева 6-16, 11А-19;
Стевана Милована 8-12;
Дечији вртић:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ и ЕЛКОНД:

08.30 – 14.00

Дана 24.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Ослобођења 74-код СБЕР БАНКЕ (Футошка 1/А):

09.30 – 12.30

Симе Милутиновића Сарајлије 1-33, 2-38:

08.30 – 12.00

Пап Павла 8-10, 7-9, 15-21;
Јеврејска 16-40;
Гајева 1;

Самопослуга:

11.30 – 13.30

Шекспирова 1-9;
Булевар Цара Лазара 39-45;
Народног фронта 20;

Маркет:

08.30 – 10.30

2.

Ветерник

Улица: Книнска, Иве Лоле Рибара и делови улица Атар 19, Велебитска, Крајишка, Абаџијска, Рузмаринова, Љутице Богдана и Косовска девојка:

08.30 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. октобар

Понедељак, 21. октобар 2019, 16:04 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ТОДОР (ПЕТАР) ВЕЛЕМИР, 1938. у 10.30
ЂОРЂЕ (ЛАЗАР) ГАВАНСКИ, 1942. испраћај у 11.15
ДРАГАН (МИЛОРАД) ШАРГИЋ, 1959. у 12.00
НАДА (МИЛАН) ВАСИЋ, 1951. у 12.45
ЛАЗАР (МИЛЕНКО) ЛУДОШКИ, 1947. испраћај у 13.30
ДРАГИЦА (БОРИС) СТАНКОВИЋ, 1950. у 14.15
ТАТЈАНА (САВА) ЛАЗИЋ, 1947. у 15.00


КАЋ Месно гробље: ГОРАН (НЕДЕЉКО) ПАВЛИЧЕВИЋ, 1982. у 13.00

                                НАДА (МИЛОШ) ВУКАЈЛОВИЋ, 1942. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: ДРАГИЦА (МАТИЈА) АТЛАГИЋ, 1929. у 11.00


                           Ново гробље: МИЛАН (НОВАК) ПАНТИЋ, 1931. у 13.00

                                                ДРАГАН (СТЕВАН) СИРЧЕВ, 1964. у 15.00


ФУТОГ Централно гробље: РАДЕНКО (ТОДОР) МИЛЕКИЋ, 1961. у 13.00


КОВИЉ Доње гробље: МИЛОРАД (ДУШАН) ВЛАШКАЛИЋ, 1958. У 13.00
 

Искључења струје

Понедељак, 21. октобар 2019, 13:14 извор: Новосадска ТВ

Дана 22.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Стевана Сремца 3-17

11.30 – 13.30

Пословна зграда Нафтагас-промета

Штампарија „Просвета“

Градилиште ГИК „Банат“

08.30 – 10.30

Косте Абрашевића 27-49 и 28-42

08.30 – 13.00

2.

Ветерник

Дом за децу ометену у развоју и насеље око дома, део улица Книнска, Новосадска, црпка на каналу и предузеће Термоелектро

08.30 – 12.30

3.

Футог

Делови улица Душана Кошутића, Лазара Кнежевића и Милана Видака

09.00 – 12.00

Дана 23.10.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 39-51;
Јована Бошковића 14-16, 13;
Војводе Мишића 2-12, 3-11;
Стевана Бановачког 11-13:

08.30 – 10.30

Београдски кеј 15-27;
Висарионова 2А-6, 1;
Душана Васиљева 6-8, 5-15;
Козачинског 5-7;
Жарка Васиљева 6-16, 11А-19;
Стевана Милована 8-12;
ДЕЧИЈИ ВРТИЋ:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Дунав насеље и предузећа ЕФЕКТ и ЕЛКОНД:

08.30 – 14.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 21. октобар

Субота, 19. октобар 2019, 18:57 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ИРЕН (АНДРАШ) БОГДАН, 1938. у 9.45
ДУШАН (РАДЕ) РАЂЕНОВИЋ, 1939. у 10.30
САША (БОЖИДАР) ДЕЛИЋ, 1964. у 11.15
ВУКОСАВ (РАДИВОЈЕ) МРДАКОВИЋ, 1937. у 12.00
ТИМА (СТЕВАН) МИЛИНОВИЋ, 1932. у 12.45
МИЉКА (ЉУБАН) ПРЕРАДОВИЋ, 1934. у 13.30
НЕМАЊА (ДАНИЕЛ) СТАНИШЉЕВИЋ, 2019. у 14.15
АНЂЕЛКА (ИВАН) ВЕСЕЛИНОВИЋ, 1938. у 15.00