#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 8. јул

Уторак, 7. јул 2020, 14:12 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


БОГДАН (ЂУРО) ШУШЊАР, 1948. у 9.45
ЈОВАН (СВЕТОЗАР) ТАЈКОВ, 1940. у 10.30
КАТАРИНА (ИВАН) МАТИН, 1933. у 11.15
БРАНИМИР (БОЖИДАР) РАКОЧЕВИЋ, 1954. у 12.00
СРЕТЕН (ДУШАН) ДРАГИЧЕВИЋ, 1949. у 12.45
СЛОБОДАН (ЂОРЂЕ) ВЕЋКАЛОВ, 1964. у 13.30
ЂОРЂЕ (СТЕВАН) ПАВЛОВИЋ, 1935. у 14.15
БОРИВОЈ (ЧЕДОМИР) ЈАГОДИЋ, 1947. у 15.00


Католичко гробље: ФРАЊА (ШАНДОР) СИТАШ, 1942. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље: ЗВОНИМИР (МИРКО) ПАВЛИЧИЋ, 1956. у 13.00
КАЋ Месно гробље: ДРАГИЊА (ВЕРА) ДЕВИЋ, 1941. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: СТАМЕНА (ПЕТАР) УТВИЋ, 1938. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље: ВИШЕСЛАВ МИТКОВИЋ у 15.00
Ново гробље: ОСТОЈА (ЈАНКО) ЛАЛИЋ, 1932. у   11.00

Искључења струје

Понедељак, 6. јул 2020, 14:30 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду од 06.07. – 10.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 2-20 и 1-19

Ослобођења 45-49 и 34-36

Партизанска 1-43 и 2-34

Омладинска17-35 и 20-26

Беле Бартока - цела улица

Данила киша 1-5 и 2-4

08.00-14.00

У периоду од 07.07. – 08.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 24-72 и 35-75

Петефи Шандора 28-30 и 31-37

Партизанска 47-115 и 40-106

Цара Лазара 45-95 и 46-66

Косовска

Канал

08.00-14.00

У периоду од 09.07. – 10.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Петефи Шандора 2-24а, 1-27а;
Ади Ендреа 18-40, 25-65;
Народне Војске 1-39, 24:

08.00-14.00

Дана 07.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Нова 67

09.30-13.00

2.

Ченеј

Предузећа Ева, Тенен , Месара Штранд и Ђурђевић.

Део улице Вука Караџића према Меународном путу и насеље уз Међународни пут од цркве до улице Вука Караџића.

Салаши Влаовићи,Поповић , Čестић и Ракићеви.

08.30-13.30

Дана 08.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Петефи Шандора 127-157;
ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА:

09.30 – 12.00

2.

Петроварадин

Драгутина Шенка 2А-12, 1-17А:

08.00 – 12.00

3.

Ченеј

Ченеј село,предузећа: „Суботин“, „Мешаона“ ,„Агропром“ , „Мучибабић“ салаши :Влаовић и Кузмановић

08.30-13.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 7. јул

Понедељак, 6. јул 2020, 14:29 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


МАРИЈА (МИЛОШ) ДОРИЋ, 1929. у 9.45
РАДА (МИЋО) КНЕЖЕВИЋ, 1944. похрана урне у 10.30
ЗОРА (ВОЈИСЛАВ) БОГДАНОВИЋ, 1927. у 11.15
РАДМИЛА (ИЛИЈА) ДУЈОВИЋ, 1938. у 12.00
БРАНИСЛАВ (МИЛОШ) ЖИВКОВИЋ, 1966. у 12.45
КРИСТИНА (МИРКО) ШЕПШЕИ, 1920. похрана урне у 13.30
БОЈАН (ВЕЛЕМИР) ЂУРЂЕВИЋ, 1968. у 14.15
ВАСА (САВА) БУДОШАН, 1941. у 15.00
ЉИЉАНА (ИЛИЈА) ШАВИЈА, 1962. у 15.30
Алмашко гробље: СПАСОЈЕ (ДИМИТРИЈЕ) БРАЈОВИЋ, 1938. у 13.00
 ФУТОГ Централно гробље: ТОМИСЛАВ (ВАСИЛИЈЕ) ТУЛУБЕЦ, 1932. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6. јул

Недеља, 5. јул 2020, 15:13 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИРА (ПЕТАР) НИКОЛИЋ, 1987. у 9.45

НИКОЛА (СЛАВКО) МОРАЧА, 1952. у 10.30

МИЛЕНКО (ЉУБОЈА) БОЛИЋ, 1948. у 11.15

ВЕРОНИКА (ФЕРЕНЦ) ШАБЛИ, 1945. у 12.00

БОШКО (ЈОВО) МАКСИМОВИЋ, 1933. у 12.45

КОВИЉКА (ТИХОМИР) ПЕТРИЋ, 1939. у 13.30

ИВАН (ИВАН) КРАЈАЧЕВИЋ, 1947. у 14.15

ЗОРАН (РАТОМИР) КРСТИЋ, 1946. у 15.00

НОВИ САД, Успенско гробље:

ЖИВОЈИН (РАДА) НОВКОВ, 1938. у 13.00

НОВИ САД, Алмашко гробље:

СОФИЈА (ЈОВАН) БАРАЦ, 1937. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН, Нови Мајур:

СТЈЕПАН (СТЈЕПАН) ХОРНИШ, 1935. у 11.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

ЂУРО (САВА) ШТУЛИЋ, 1936. у 13.00

ФУТОГ, Централно гробље:

СЛАВКО (ВЛАДО) БАЈИЋ, 1946. у 13.00

КАЋ: СЛАЂАНА (МИОДРАГ) ЛАЗИЋ, 1976. у 11.00

ВЕТЕРНИК, Месно гробље:

НЕДЕЉКО (МИТАР) НАРИЋ, 1933. у 15.00

БУДИСАВА, Католичко гробље:

ШАНДОР (МИХАЉ) ТАКАЧ, 1942. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:

РАДОМИР (ДОБРИВОЈ) РУЖИН, 1953. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. јул

Петак, 3. јул 2020, 20:27 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЈОВАНКА (ЖИВАН) БЕРЕТА, 1948. у 9.45
ВИДА (ЖИВАН) РАДИВОЈЕВИЋ, 1922. у 10.30
ЦЕЦИЛИЈА (МАРКО) ИЛИЋ, 1937. у 11.15
РАЏИВ (ШЕФИК) АЛЕНДЕР, 1973. у 11.15
САЊА (ВИНКО) ВУЈАКЛИЈА, 1970. у 12.00
РАТКО (ВЛАДИМИР) ЗЕЛЕНБАБА, 1938. у 12.45
МАРИЦА (ТОДОР) САРАЈЛИЈА, 1951. у 13.30
СВЕТОЗАР (ВИТОМИР) МУРГАШКИ, 1925. у 14.15
ПЕРИЦА (ВОЈИСЛАВ) ГАЛИЋ, 1965. у 15.00
Алмашко гробље: МИЛЕВА (МИХАЈЛО) СТАНИКИЋ, 1930. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: МИЛАН (ПЕТАР) ПОПОВИЋ, 1932. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: ШАРА (ИШТВАН) КОШТРОМАН, 1941. у 13.00