#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 1. новембар

Четвртак, 31. октобар 2019, 16:25 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље:

ВЕЉКО (СЛОБОДАН) КОВАЧЕВИЋ – испраћај, 1964. у 11.15
ОБРЕН (МИЛОШ) БЕЧЕЛИЋ, 1960. у 12.00

Алмашко гробље: ЉУБИЦА (ПАЈА) БЕГОЈЕВ, 1931. у 13.00

Искључења струје

Четвртак, 31. октобар 2019, 12:22 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 01.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Миливоја Живковића од Драгослава Срејовића до црпке:

Црпка:

08.00 – 12.00 

Краља Петра Првог 19:

08.30 – 10.30 

2.

Футог

Део насеља Футог од улице: Железничка, Наде Димић, Грмечка, Марка Јеласића, Душана Кошутића, Милана Видака, Здравка Челара, Раде Кондића, Славка Родића, Симе Шолаје, Василија Гаћеше и до улице Младена Стојановића;

ФИРМЕ: КЛАНИЦА, АД МИЛАН ВИДАК, П.П. СКЛАДИШТЕ, АУТОМЕХАНИЧАР, МБ СПРЕМО, СТАМБЕНА ЗГРАДА, ПИЛАНА, ТРАФИКА, ПОЉОПРИВРЕДНА ШКОЛА, ОСНОВНА ШКОЛА, БЕНЗИНСКА ПУМПА И СЕМАФОР, ФИСКУЛТУРНА САЛА, КОМИСИОН ДРАГАНА И ВЕТЕРИНАРСКА АМБУЛАНТА:

09.00 – 12.00 

3.

Ветерник

Део улице Краља Петра Првог и околне као и део насеља Сајлово иза градског гробља уз пут за Ветерник:

08.30 – 12.30 

Дана 02.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1,7;
Хероја Пинкија 2-6, 1-25;
ГИМНАЗИЈА:

08.30 – 14.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 31. октобар

Среда, 30. октобар 2019, 15:50 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ГОРАН (АНТУН) БОГИШИЋ, 1976. у 9:45
ИМРЕ (ИМРЕ) СЕФЧИК, 1943. у 10:30
ЂОРЂЕ (ЛАЗАР) ГАВАНСКИ, 1942. у 11:15
ЛАЗАР (МИЛЕНКО) ЛУДОШКИ, 1947. у 12:00
ВЛАДИМИР (ЗЛАТОЈЕ) МРШОВИЋ, 1953. у 12:45
МАРИЈА (НОВИЦА) БУТОРАЦ, 1940. у 13:30
АНТУН (АНТУН) ВЕГЕЛ, 1984. у 14:15

ФУТОГ Централно гробље:ЈОВО (РИСТЕ) РАКИТА, 1937. у 13:00
БУКОВАЦ  Месно гробље: НЕДЕЉКО (КОСТА) ПОДРАШЧАНИН, 1960. у 13:00

Искључења струје

Уторак, 29. октобар 2019, 14:40 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 30.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шафарикова  8 - 10, 22, 24 и 9 - 39

Успенска  14 – 18

Јосипа Руњанина 2 и 1-3

Јована Суботића  2 и 1-5

Масарикова  2 – 8 и 1 – 9, 13 – 25

Вука Караѕића  2 – 4 и 3 – 5

Војводе Бојовића  3 – 5

Арсе Теодоровића  27

Његошева  15

ФИРМЕ:СЛОВАЧКА ЕВАНГЕЛИСТИЧКА ЦРКВА

               ЕВАНГЕЛИСТИЧКИ ЦЕНТАР

09.00 – 12.00

2.

Kaћ

Делови улица Вука Караџића, Хајдук Вељкове и Првомајске

08.30 – 13.00

3.

Ветерник

Улица  Краља Александра

Основна школа

Делови улица Школска, Војводе Бојовића, Вука Караджића, Железничка и Добровољачка

08.30 – 12.30

Дана 31.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранка Бајића 6:

09.30 – 12.30 

2.

Футог

Део насеља Футог од улице: Царице Милице, Лепе Радић, Кордунашка, С. Родића, Нова 3, А.Адамовића, Козарачка, Ђ.Ђаковића, П.Кочића, М.Перичина, Камењара, Панонска, 7 Јула, Дунавска, П.Мећаве, С.Шолаје, М.Пијаде, Омладинска, С.Маринковић, Железничка – салаш Ивана Милутиновића, ДР. М.Николића, Славише Вајнер Чиче и до улице Јосипа Мажара Шоше;
ФИРМЕ: ЦЕЗАР ПЛУС, АЛБАТРОС, ВЕКТОР, АТЦ, ФЕНИКС, Ц.С.КАНАЛИЗАЦИЈА и АРОМА:

09.00 – 12.00 

3.

Ветерник

Насеље Фештер:

08.30 – 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 30. октобар

Уторак, 29. октобар 2019, 14:39 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МИХАЉ (ЈОЖЕФ) ПЕТРОВИЋ, 1962. у 10.30
МАРГАРЕТА (ГЕОРГ) САВАТОВИЋ, 1927. у 11.15
БОШКО (МИЛАН) РОЗМИРОВ, 1930. у 12.00
МАТИЛДА (ИГЉАТ) ХАКАЧ, 1928. у 12.45
ЉУБИЦА (БОЖИДАР) МИЛАК, 1925. у 13.30
ЈОВАНКА (ВАСА) ВРАНЕШ, 1950. у 14.15
МАРИЈА (МАРИНКО) МИХАЈЛОВ, 1956. у 15.00
КОВИЉ, Доње гробље:
МИЛОШ (СТЕВАН) ЈОВАНОВИЋ, 1925. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
СТЕВА (ЈЕФТА) САВИЋ, 1954. у 13.00