#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 4. октобар 2019, 13:49 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Стевана Мусића 2,4-10А, 1-9;

Максима Горког 38-52, 31-39;
Јована Ђорђевића 4-10, 15-15А;
Радничка 47-51:

08.30 – 10.30

Стевана Мусића 11-17;
Радничка 26-32:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

ЦС РАТНО ОСТРВО, КАЛИШТЕ, ФАЗАНЕРИЈА, ЦРПКЕ КОВИЉ И ДУНАВАЦ:

08.30 – 13.30

Дана 08.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Цара Лазара 9-21;
Бошка Бухе 2,2А,2В,6,10,10А,10В;
Благоја Паровића 9-9Б:

08.30 – 10.30

Булевар Цара Лазара 3;
ИНСТИТУТ ЗА ИНДУС.СИСТЕМ ССРО 1, МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ, ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ, ЗАВОД ЗА ФИЗИКУ И МАТЕМАТИКУ, ВИША ЕКОНОМСКА ШКОЛА, ЦЕНТАР ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУРУ, СТУДЕНСКИ ДОМ 1 ЛЕВО, СТУДЕНСКИ ДОМ 1 ДЕСНО, КАНТИНА, КАФИЋ, ЗКИ ЕРЦ 1, ЗКИ ЕРЦ 2, КАДРОВСКА ШКОЛА ЗА ФИЗИЧКУ КУЛТУТУ, СТУД.ЦЕНТАР „ВЕЉКО ВЛАХОВИЋ“:

11.30 – 13.30

ССРО ЕВ- 1П у улици Ержебет Берчек:

09.00 – 11.00

Руђера Бошковића 1А до 25:

08.00 – 11.00

Дана 08. и 09.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Нанчића 37-63, 42-66а;
Новака Радоњића 3-21;
Ђорђа Магарашевића 25-43, 24а-56:

08.00 – 13.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 4. октобар

Четвртак, 3. октобар 2019, 15:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МИРЈАНА (ИВАН) БЈЕЛОМЕСНИ, 1956. похрана урне у 9.45
МИХАЈЛО (ИВАН) МАРТИНЧЕВИЋ, 1938. у 10.30
ОЛГА (ДАНИЛО) ВУЈКОВ, 1929. у 11.15
ДУШАНКА (МИЛЕ) ПЕВАЧ, 1936. у 12.00
ДРАГИЊА (РАДОВАН) ЛАЗИЋ, 1929. у 12.45
СТЕВАН (ЈОЖЕФ) ВИЗИ, 1941. у 13.30
ЖЕЉКО (АНТЕ) ВЛАХОВИЋ, 1954. у 14.15
ЧЕДОМИР (ДРАГОЉУБ) НИКОЛИЋ, 1947. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
РАДОСАВ (РАТКО) АНТИЋ, 1940. у 15.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ:
ЂОРЂЕ (КРСТА) КОВАЧЕВИЋ, 1934. у 13.00
ФУТОГ, Доње старо:
САВЕТА (ИВАН) БРЧИНОВИЋ 1948. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 3. октобар

Среда, 2. октобар 2019, 14:58 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ГИЗЕЛА (ЛАЈОШ) КУН, 1936. у 10.30
МИЛКА (ЂУРО) ПОПОВИЋ – ТАТИЋ, 1944. у 11.15
ЉУБОМИР (ЉУБИЦА) ВУКИЋ, 1949. у 12.00
ЖЕЉКА (МИЛЕ) ЈОВАНОВИЋ, 1963. у 12.45
ИЛИЈА (БУДИМИР) МАНОЈЛОВИЋ, 1949. у 13.00
Католичко гробље: МАТИЛДА (ЈОСИП) МАРТИН, 1935. похрана урне у 11.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: СТЈЕПАН (ЈОСИП) ЖНИДАРИЋ, 1931. у 11.00

ПРЕДРАГ (БЈЕЛАН) САВАНОВИЋ, 1928. у 15.00


ФУТОГ Горње старо СИНИША (МИЛЕНКО) СИМИЋ, 1959. у 13.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново ЗОРАН (ЂУРО) ГРЕГЕЦ. 1967. у 13.00

Искључења струје

Среда, 2. октобар 2019, 14:21 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 03.10.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максим Горки 15-17а

Стражиловска 4, 4а

08.30 – 10.30 

2.

Нови Сад

Војвођанских бригада 14, 9-17

Максим Горки 19а

Стражиловска 3-17

Милете Јакшића 3-13

11.30 – 13.30 

3.

Ченеј

Брзакови 2;
Предузећа: „ЂУРЂЕВИЋ“, „ШТРАНД“;
Салаши: РАКИЋЕВИЋ, ПОПОВИЋ И ЧЕСТИЋ:

08.30 – 12.30 

4.

Кисач

Улице: Трг Комненеског, Ондреја Марчока и Нови Кисач;

08.30 – 13.00 

5.

Нови Сад

Грoзде Гајшин 4-8

Пашићева 9-13 (19-23)

08.30 – 10.30 

Дана 02.10.2019.г.се због ПЛАНИРАНА  радова у ел.мрежи искључују:

1. 

Нови Сад

Радничка 14, 16

Цара Лазара 46-48

Стражиловска 16

8.30-10.30

2.

Нови Сад

Стражиловска 14

11.30 – 13.30 

3.

Нови Сад

Краљев парк – Краљевића Марка 32 са свим ламелама

21.00 – 22.30 

4.

Футог

Улице: Војвођанска, Рибарска, Светозара Марковића и део улице Цара Лазара 96-140, 105-129;

08.30 – 11.30 


Распоред сахрана и испраћаја за 2. октобар

Уторак, 1. октобар 2019, 16:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ГОРАН (ДОБРОСАВ) БАЦКОВИЋ, 1956. у 9.45
СПАСЕНИЈА (ДУШАН) ТОПИЋ, 1938. у 10.30
МИЛАН (СРЕТЕН) МАНОЈЛОВИЋ, 1932. испраћај у 11.15
ДРАГОЉУБ (БОГОЉУБ) ШОКЛОВАЧКИ, 1940. у 12.00
СМИЉАНА (ВЛАДА) БАЧИЋ, 1963. у 12.45
ЗВЕЗДАНА (МИТАР) ПРАНИЋ, 1952. у 13.30
СТОЈАНКА (ДЕСИМИР) ЗОРИЋ, 1949. у 14.15
ФЛОРИКА (ЈОН) БИЈАНИЋ, 1941. у 15.00
НОВИ САД, Успенско гробље:
ЈЕЛЕНА (ПЕКО) БЛЕЧИЋ, 1940. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЗДРАВКО (МИХАЈЛО) РИСТИВОЈЕВИЋ, 1940. у 13.00