#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 20. новембар

Уторак, 19. новембар 2019, 21:03 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЉИЉАНА (СТЕВАН) ПЕТРОВИЋ, 1951. у  11.15
ИШТВАН (ЈОЖЕФ) РОЗМАРИНГ, 1940. у  12.00
ЈОВАН (ЖИВКО) ЗЛОКОЛИЦА, 1945. у  12.45
ЂОРЂЕ (ДИМИТРИЈЕ) НИКОЛИЋ, 1951. у  13.30
СЛОБОДАН (МИРОСЛАВ) КЛЕВЕРНИЋ, 1934. у  14.15
СТОЈИЛ (МИТАР) ЈАНАЧКОВИЋ, 1942. у  15.00
 


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  РАДОВАН (ЈОВАН) ДОШЕНОВИЋ, 1962. у  11,00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље: ЧЕДОМИР (ДУШАН) ЕЛЕЗ, 1930. у  13,00
КАЋ  Месно гробље: ВИДА (ВЕЛИМИР) ДУКАРИЋ, 1932. у  13,00
СТЕПАНОВИЋЕВО  Месно гробље:  ЈОВАН (ЂУРО) РАКИЋ, 1931. у  15,00

Искључења струје

Уторак, 19. новембар 2019, 13:10 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 20.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Део насеља од пумпе на уласку у Беочин, насеље око пута за Раковац до иза скретања за Думбово и ДУмбово:

08.30 – 13.00 

2.

Ковиљ

Део насеља Ковиљ од улице: Гробљанска, Стевана Пешића, Јовице Павлице, Соње Маринковић, Д.Вицкова, 29 новембра, Војвођанских бригада, Пролетерска, Бранка Радичевића и до улице Нова;
ФИРМЕ: МАНАСТИР , ПЛАСТЕНИК и ПИЛАНА НИКОЛИЋ:

09.00 – 12.00 

3.

Будисава

Каћка 25 и бб (Бјелића Богданка):

09.30 – 13.30

Војвођанска 2-20, 1-29;
Гробље и мерач протока воде:

Дана 20.11.2019.г  се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

НН мрежа у ул. 1 и 2 у насељу Бангладеш (Руменачки пут 111А-117,112);
ФИРМЕ: КУМ, ВУКОВИЋ и ТЕРМОМОНТАЖА:

09.00 – 12.00 

Руменачка 120-142;
Стјепана Митрова Љубише 2А;
Бачка 37А:

09.30 – 10.30 

Дана 21.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милана Савића 6-28, 3Б, 21:

09.30 – 13.30

 

Напомена:    У случају временских неприлика радови ће се отказати.

Искључења струје

Понедељак, 18. новембар 2019, 15:28 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 19.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Светојованска 10-12:

09.30 – 11.30 

Дрварска

08.00 – 14.00

2.

Стари Лединци

Вука Караџића 1-31, 14-28:

09.00 – 13.00 

Дана 20.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Део насеља од пумпе на уласку у Беочин, насеље око пута за Раковац до иза скретања за Думбово и ДУмбово:

08.30 – 13.00 

2.

Ковиљ

Део насеља Ковиљ од улице: Гробљанска, Стевана Пешића, Јовице Павлице, Соње Маринковић, Д.Вицкова, 29 новембра, Војвођанских бригада, Пролетерска, Бранка Радичевића и до улице Нова;
ФИРМЕ: МАНАСТИР , ПЛАСТЕНИК и ПИЛАНА НИКОЛИЋ:

09.00 – 12.00 

3.

Будисава

Каћка 25 и бб (Бјелића Богданка):

09.30 – 13.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 19. новембар

Понедељак, 18. новембар 2019, 15:21 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
РАДОЈКА (ДУШАН) ШУВАКОВ, 1935. у 10.30
МЛАДЕН (БОРКО) ЋАЈИЋ, 1967. у 11.15
БОЈА (СИМО) ВИГЊЕВИЋ, 1938. у 12.00
АЛЕКСАНДАР (МАРКО) БАЧКАЛИЋ, 1934. у 12.15
ДРАГОЉУБ (ПЕТАР) САВКОВ, 1940. у 13.30
РАДИША (МЛАЂЕН) КРУНИЋ, 1948. у 14.15
ВАСО (МИЛЕ) ОБРЕНОВИЋ, 1947. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
ФАДИЛА (АСИМ) ВЛАШКАЛИЋ, 1943. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ЛАЗАР (ЈАКОВ) ДАМЈАНИЋ, 1939. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
СТЕВАН (МИЛАН) ЕРДЕЉАН, 1923. у 13.00
БУКОВАЦ:
ПЕРА (МИЛЕ) СТАНКОВ, 1954. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
АНА (ДУШАН) ВУКОТА, 1937. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. новембар

Недеља, 17. новембар 2019, 14:49 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЛАСЛО (ИШТВАН) КИШ, 1930. у  9:45
СТОЈКА (ТОДОР) СПАСОЈЕВИЋ, 1949. у  10 :30
ДУШАН (СИМЕУН) КОРОЛИЈА, 1934. у  11:15
КАРЛО (МИХАЈЛО) МИЛИНСКИ, 1963. у  12:00
РАДОСАВА (ТОША) ШИЈАЧКИ, 1929. у  12:45
МИЛИЦА (ЗЛАТОМИР) ЈОВИН, 1939. у  13:30
СТЕВАН (ОБРАД) КРЕСОВИЋ, 1945. у  14:15
МИЛАН (МИЛОВАН) ВОЈНОВИЋ, 1955. у  15:00

      
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛКА (КОСТА) ДИМИТРИЋ, 1935. у 11:00
ДОБРИЛА (РОЗИКА) ЦРНОБРЊА, 19387. у  13:00
ЂОРЂЕ (САЗДА) ИВАНОВСКИ, 1937. у  15:00

ФУТОГ Централно гробље: ДУШАНКА (МИЛОРАД) ЕРДЕЉАН, 1931. у  13:00