#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 23. новембар

Петак, 22. новембар 2019, 14:56 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МИЛАН (НИКОЛА) НЕДЕЉКОВ, 1960. у 9.45
ВЕЉКО (ЈОВАН) КУПУСИНАЦ, 1927. похрана урне у 10.30
ТИМОШЕНКО (ЕМИЛ) КУЗМАНЧЕВ, 1947. похрана урне у 11.15
СВЕТКО (РАДЕ) ЛАТИНОВИЋ, 1926. у 11.15
МИЛЕНА (РАДОМИР) ЈАНКЕТИЋ-СТОЈАНОВИЋ, 1940. у 12.00
РУЖИЦА (ЂОРЂЕ) ВАСИЉЕВИЋ, 1956. у 12.45
ЈУЛИЈАНА (ВЕСЕЛИН) ИВКОВИЋ, 1953. у 13.30
ДУШАН (ТОМО) ДУКИЋ, 1956. у 14.15
ЖАРКО (СВЕТКО) ЈОВИШИЋ, 1942. у 15.00
ФУТОГ, Горње старо:
СЛАВКО (СВЕТКО) ЋУРГУЗ, 1965. у 13.00
 

Искључења струје

Петак, 22. новембар 2019, 14:18 извор: Новосадска ТВ

МЕДИЈЕ

Дана 23.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Будисава

Каћка 25 и бб (Бјелић Богданка)

Војвођанска  2-20 и 1-29

Гробље

Мерач протока воде

08.00 – 10.00

Дана 25.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јернеја Копитара 21/А;
Хероја Пинкија 31-33:

09.30 – 12.30 

2.

Сремска Каменица 

Трг Змај Јове 8;
Железничка 3-15;
Слободана Бајића 2-10, 1-19:

10.00 – 12.30 

3.

Раковац

Цело насеље са викенд зонама и привредним објектима као и Стари Раковац:

08.30- 13.00 

Дана 26.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Тунислава Пауновића

Томислава Матасића

Транџаментска

09.00 – 12.00

2.

Будисава

Школска од В.Караџића до Војвођанске;
Војвођанска 102-108;
Железничка од Војвођанске до Цара Душана:

08.30 – 12.30 

Дана 27.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремски Карловци

Стамбени објекти код железничке станица

Насеље Дунав

08.00  – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. новембар

Четвртак, 21. новембар 2019, 14:45 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, градско гробље:
СНЕЖАНА (МИЛИВОЈ) МИЛАНОВИЋ, 1963. у 11.15
ЂУРЂИЦА (СВЕТОЗАР) ХИЂИЛ, 1946. у 12.00
ЛАСЛО (ЈАНОШ) КЕРТЕС, 1954. у 12.45
БОЖО (ЋИРО) ЋИРИЋ, 1935. у 13.30
АРПАД (АРПАД) ТАКАЧИ, 1951. у 14.15
СРБИНКА (РАДИВОЈ) БРАУНОВИЋ, 1934. у 15.00
КАЋ:
БОРКО (МИЛАН) ШТЕКОВИЋ, 1936. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ДУШКО (ЂОРЂЕ) РАСИМИЋ, 1949. у 13.00
ДРАГИЦА (НИКОЛА) РОНЧЕВИЋ, 1946. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 21. новембар

Среда, 20. новембар 2019, 14:46 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЂУРО (ЈОСИП) ЦЕГЛЕДИ, 1932. у 10.30
ИВАНА (НИКОЛА) ТРМЧИЋ, 2012, у 11.15
АЛЕКСИЈЕ (АЛЕКСАНДАР) ПАНЧУЛИДЗЕВ, 1937. у 12.00
ГОРДАНА (ДУШАНКА) КОРИЦА, 1963. у 12.45
БОСИЉКА (МАРКО) ПЕРИЋ, 1935. у 13.30


ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље: ВИЛХАЈМ (ХАЈНРИХ) ФУРБАХ, 1939. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље: РАТКО (РАЈКО) ШЕСТИЋ, 1947. у 13.00


КОВИЉ Горње гробље: БРАНИЦА (БОШКО) НИКОЛИЋ, 1948. у 11.00

Искључења струје

Среда, 20. новембар 2019, 13:41 извор: Новосадска ТВ

Дана 21.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милана Савића 6-28, 3Б, 21:

09.30 – 13.30

Дана 22.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут – ДОМ ЗДРАВЉА И АПОТЕКА:

12.00 – 13.30 

2.

Лединци

Бачка пут, Врело и улице Иве Лоле Рибра, 9 Југовића, С.Нинковића, Слободарскa, Змај Јовина, Народне војске и делови улица Фрушкогорска и Козарачка:

08.30 – 13.00 

 

Напомена:    У случају временских неприлика радови ће се отказати.