#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 29. октобар

Понедељак, 28. октобар 2019, 14:18 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље: 
НАДЕЖДА (НЕДЕЉКО) СТАНКОВИЋ, 1926. у 9.45
МЛАДЕН (ВЛАДО) ВУЈОВИЋ, 1950. у 10.30
КАТИЦА (РАДА) ЂОРЂЕВИЋ, 1931. у 11.15
СПОМЕНКА (СТЕВАН) СТАКИЋ, 1956. у 12.00
ЕРЖЕБЕТ (ШАНДОР) ВИЦКО, 1955. у 12.45
АНГЕЛИНА (МИЛАН) КУРУЦИЋ, 1935. у 13.30
БОРКА (СВЕТОЗАР) ЂУРИЋ, 1938. у 14.15
ИВАН (КЛАРА) ДЕЈАНОВИЋ, 1954. у 15.00
ЈЕЛИЦА (ПЕТАР) ПУШКАР, 1942. у 15.30
НОВИ САД, Алмашко гробље:
ЛАЗАР (ЈОВАН) ВЕЛИМИРОВИЋ, 1952. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ДРАГАН (ЂОРЂЕ) МИТКОВИЋ, 1960. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 28. октобар

Недеља, 27. октобар 2019, 14:29 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МАРИЈА (ФРАЊА) ХАРМОШ  -урна, 1934.  у 10.30
НЕВЕНКА (ЈОВАН) ПОПОВИЋ  -урна, 1933. у  11.15
ГОЈКО (НИКОЛА) САВИЋ, 1927. у  11.15
РУДОЛФ (ФЕРЕНЦ) РОРБАХЕР, 1937. у  12.00
ЈОВАН (ЉУБАН) ПАСПАЉ   -урна, 1936. у  12.45
ЂОРЂЕ (САВА) БУДОШАН, 1929. у  13.30
СВЕТИСЛАВ (МИРКО) ЛАКИЋ, 1937. у  14.15
РУЖА (СИМЕУН) МАМУЛА, 1931. у  15.00
 

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље:   ВЕЛА (МИЛОШ) ПОПОВИЋ, 1936. у  13.00
КАЋ  Месно гробље:   НАДА (ЖАРКО) РАЈИЋ, 1931. у  13.00
БУКОВАЦ Месно гробље: МАРИЈА (ОБРАД) КЛИЦОВ, 1927. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 26. октобар

Петак, 25. октобар 2019, 15:17 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МАРИЈА (МАТЕ) ДУМЕНЧИЋ, 1934. у 9.45
КОСТА (БОШКО) ЧЕШЉЕВИЋ, 1945. похрана урне у 10.30
ДРАГАН (ЂОРЂЕ) РАДОНИЋ, 1957. испраћај у 10.30
ШАНДОР (МИХАЈЛО) ДУРОШКА, 1967. у 11.15
КАТИЦА (СТЕВАН) ЗАРИЋ, 1929. похрана урне у 11.15
АНДРИЈАНА (АЛЕКСАНДАР) ПЕРИН, 1957. у 12.00
ТИМОШЕНКО (ЕМИЛ) КУЗМАНЧЕВ, 1947. испраћај у 12.45
НАДА (ДАНИЦА) БЕСЕРМЕЊИ, 1938. у 13.30
ЈОВАН (АНТОН) СЛЕПКО, 1937. у 14.15
МИХАЈЛО (МИРОСЛАВ) АНДРЕЈЕВ, 2017. у 15.00
ВЕТЕРНИК, Месно гробље:
КРИСТИНА (МИЛУН) ШИЉИЋ, 1928. у 11.00

Искључења струје

Петак, 25. октобар 2019, 14:17 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 26.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1, 7;
Хероја Пинкија 6, 1-25;

ГИМНАЗИЈА:

08.30 – 14.00 

ФИРМЕ: САЛАШ БАБИЋ

               ПРОГОН

               ЕНТЕРИЈЕР ЈАНКОВИЋ

07.00 – 16.00

2.

Каћ

Делфе Иванић 1-43А – РАСАДНИК, ЕНТЕРИЈЕР „САВАНОВИЋ“ и МЕСАРА „ЂОКА“;

Делфе Иванић 51 – УНИМЕТ ДОО –КАЋ, КУНОВАЦ  ДОО и ГОЈКО:

13.00 – 15.00 

Дана 28.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар краља Петра I  35-39

11.00 – 13.00

2.

Стари Лединци

Вука Караџића 1-31, 14-28:

09.00 – 12.00 

3.

Бегеч

ПРЕДУЗЕЋЕ ЧАРНИЋ, ЦРПКА БАЧКА ПАЛАНКА;

Насеља Купусара и Бегечка јама:

08.30 – 12.00 

Дана 29.10.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Футог

Део насеља Футог од улице: Раде Кондића, Грмечка, Крајишка, Бранка Радичевића, Романијска, Повртарска, Партизанска, Цара Лазара, Рибарска, Војвођанска, Радничка и до улице С. Марковића.

ФИРМЕ: Ц.С. ФУТОГ 1

               ПОДУНАВЉЕ

               КИОСК

               СПЛАВ „НОВА АРКА“

               СПЛАВ „ПЛАВИ ДУНАВ“

09.00 – 11.00

2.

Ветерник

Од ул. Омладинске до ул. Школске и од ул. Михајла Пупина до ул. Браће Токин

08.30 – 12.00

3.

Стари Лединци

Вука Караџића 1-31, 14-28:

09.00 – 12.00 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 25. октобар

Четвртак, 24. октобар 2019, 15:32 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЖИВКА (ЛАЗАР) БЕГОВИЋ-ЛИВАЈА, 1934. у 10.30
ДРАГО (НИКОЛА) КАЧАР, 1937. у 11.15
НЕЂЕЉКА (ЈУРЕ) ПРИБАНОВИЋ, 1939. у 12.00
СТАНОЈЕ (РАДОЊА) ЂУРАШКОВИЋ, 1929. у 12.45
ЈЕЛЕНА (ЈОВАН) НЕДИЋ, 1927. у 13.30
МАРА (СТЕВАН) РАНИТОВИЋ, 1948. у 14.15
МИРОЉУБ (ЖИВАДИН) ЧАЧИЋ, 1961. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЂОРЂЕ (ПЕТАР) ШИЛИЋ, 1931. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
МЛАДЕН (МИЛАН) ВИГЊЕВИЋ, 1940. у 13.00