#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 4. децембар

Уторак, 3. децембар 2019, 19:26 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
АЛБЕРТ (АНДРИЈА) ЖУПАН, 1960. у 9.45
СИНИША (ДУШАН) ВРБАШКИ, 1977. у 10.30
РУЖИЦА (ДУШАН) БЕЛШИЋ, 1927. у 11.15
МИХАЈЛО (МИЛЕ) КИЗИЋ, 1926. у 12.00
МИЛОВАН (КОСТА) ЈОСИПОВИЋ, 1936. у 13.30
СВЕТОЗАР (ЂУРА) СЕКУЛИЋ, 1948. у 14.15
САВА (ДРАГОМИР) КУЉАНЧИЋ, 1947. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Нови Мајур:
ЈОСИП (МИЛАН) МАРЈАНОВИЋ, 1948. у 13.00
ЉУБОМИР (ЈОСИП) ГАВРАН, 1948. у 15.00
ФУТОГ, Горње старо:
ИЛИЈА (ДРАГО) МИЈИЋ, 1951. у 13.00
ВЕТЕРНИК, месно гробље:
ПЕТАР (ЛАЗО) БЈЕЛАЈАЦ, 1920. у 11.00

 

Искључења струје

Уторак, 3. децембар 2019, 14:24 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 04.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Беле њиве 28:

09.30 – 12.00

Прешернова 2-18, 1-17;
Болманска 91:

09.00 – 11.00 

Стевана Сремца 12-20, 17-29;

Словачка 1-9;
Хиландарска 2а-8:

08.00 – 10.00 

2.

Раковац

Улица Манастирска и насеља уз пут од Раковца до Старог Раковца, Стошин до и Стари Раковац:

08.30 – 13.00 

Дана 05.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Раковац

Железничка 14-38, 49-59:

08.30 – 12.30 

 

Искључења струје

Понедељак, 2. децембар 2019, 14:47 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 03.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица 

Угао Иве Андрића и део ул. Кетрин Макфел:

08.30 – 12.00 

Дана 04.12.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Беле њиве 28:

09.30 – 12.00

Прешернова 2-18, 1-17;
Болманска 91:

09.00 – 11.00 

Стевана Сремца 12-20, 17-29;

Словачка 1-9;
Хиландарска 2а-8:

08.00 – 10.00 

2.

Раковац

Улица Манастирска и насеља уз пут од Раковца до Старог Раковца, Стошин до и Стари Раковац:

08.30 – 13.00 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 3. децембар

Понедељак, 2. децембар 2019, 14:47 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
СОКОЛ (РЕЏЕП) МОНИ, 1954. у 9.45.
МИРОСЛАВ (ПАЈА) МОМИРОВ, 1951. у 10.30
МИЛАН (ЛАДИСЛАВ) БЕНДЕК, 1947. у 11.15
ТЕОДОРА (НИКОЛА) ЈАНЦИЋ, 1927. у 12.00
КЕВА (МИЋО) ЗАРИЋ, 1943. у 12.45
РАТОМИР (РАДОМИР) БОБАР, 1966. у 13.30
ДОБРИНКА (МИРКО) ПЕТРОВИЋ, 1936. у 14.15
МИЛАНКА (МИОДРАГ) МИРКОВ, 1946. у 15.00
ФУТОГ, Централо гробље:
ЈЕФИМИЈА САМАРЏИЋ у 11.00
БОЖО (ТОДЕ) НИКОЛИЋ, 1948. у 13.00
МАРИЦА (НИКОЛА) НОВАКОВИЋ у 15.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Католичко гробље:
СТЕВАН (ЉУДЕВИТ) ВИНКОВИЋ, 1946. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 2. децембар

Недеља, 1. децембар 2019, 19:17 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЖАРКО (МИЛОШ) ВУЈАНОВИЋ, 1928.у 9.45
МИЛЕНА (СЕВЕР) ГОЛУБОВИЋ, 1959. у 10.30
СЕНКА (РАДОЈКО) СИНАДИНОВИЋ, 1939. у 11.15
ПРЕДРАГ (ВЕЉКО) СРЕМЧЕВИЋ, 1956. у 12.00
ЈОВАНКА (ДРАГУТИН) КНЕЖЕВИЋ, 1935. у 12.45
ЂОРЂЕ (АКСЕНТИЈЕ) ЂОРЂЕВИЋ, 1938. у 13.30
СТЕВО (ЈОВАН) ЖИВКОВИЋ, 1939. у 14.15
ВАЈА (НИКОЛА) ЗОРИЋ, 1921. у 15.00


ФУТОГ Централно гробље: РАТКО (КРСТАН) БАЛАЋ, 1942. у 11.00
ДРАГОСЛАВ (МЛАЂАН) ДРАГОЈЕВИЋ, 1935. у 13.00
СЛОБОДАН (ДУШАН) ДАВИДОВИЋ, 1974. у 15.00


БУДИСАВА Католичко гробље: СЛОКАР (ЈАЋИМ) РАДОСЛАВА, 1932. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: АНКА (МИЛЕ) РАДУЛОВИЋ, 1938.у 13.00


Нови Мајур : ВЛАДИМИР (ФРАЊА) ФАБИЈАНАЦ, 1934. у 11.00
                     ОЛГА (СТЕВАН) ЗАМУРОВИЋ, 1949. у 15.00