#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 5. фебруар

Четвртак, 4. фебруар 2021, 16:44 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


МИЛИЦА (ДАРГОЉУБ) МАГЛОВСКИ, 1934. у 9.00
МИОДРАГ (НОВИЦА) СТОЈИЉКОВИЋ, 1962. похрана урне у 9.45
ЗДРАВКО (ДРАГУТИН) ЈУГОВИЋ, 1942. у 10.30
ЕЛИЗАБЕТА (ЈОЖЕФ) ГАЈИЋ, 1946.  похрана урне у 10.30
ЈОВАН (ЈОВАН) ПАЗМАН, 1952. у 11.15
ЉИЉАНА (ТЕОДОСИЈЕ) БОГИЋ, 1934.  похрана урне у 11.15
АНДРИЈА (АНДРИЈА) КИЗУР, 1941.  похрана урне у 12.00
ЕРЖЕБЕТ (ЂЕРЂ) УБОРКА, 1962. у 12.00
РОБЕРТ (СТЈЕПАН) МАНЦ, 1955. у 12.45
ШАНДОР (ШАНДОР) ФАРАГО, 1941.  похрана урне у 13.30
ЕМИЛ (АЛЕКСАНДАР) ДОБЕШ, 1935. у 13.30
БРАНКО (ИЛИЈА) ВУЈАКОВИЋ, 1953. у 14.15
ВЕРИЦА (ЂОКА) КИРЋАНСКИ, 1942. у 15.00
МИЛЕ (ЈОВО) НИНИЋ, 1934. у 15.30


БУКОВАЦ Месно гробље:

СЛОБОДАН (НИКОЛА) ВРАЊКОВИЋ, 1945. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље:

ИЛИЈА (РИСТЕ) КОВАЧ, 1933. у 13.00


КАЋ Месно гробље:

ЈОВАН (ТЕШО) БИЗУМАНОВИЋ, 1924. у 13.00


КОВИЉ Доње гробље:

ДУШАН (ПЕТАР) ВИШЊИЧАН, 1952. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

АНЂЕЛКО ( ВОЈКО) МАРЈАНОВИЋ, 1958. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. фебруар

Среда, 3. фебруар 2021, 16:52 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

ЖИВАНА (БУДИМИР) РОШУЉА, 1925. у 9.00
ДУШАН (ЗОРКА) ЈЕРИЋ – урна, 1938. у 9.45
ОЛГА (ЈОВАН) НАЂ  ШИВО – урна, 1929. у 10.30
МИРА (ОСТОЈА) БРКИЋ, 1945. у 10.30
КАТИЦА (ДРАГО) ЈАНКОВИЋ, 1951. у 11.15
НЕДЕЉКО (ЛУКА) БОРОВЧАНИН – урна, 1943. у  11.15
ЈЕЛИЦА (БОРИСЛАВ) ШИПЧИЋ, 1955. у 12.00
ЈОВАН (ЈОВАН) БУДАИ – урна, 1953. у 12.00
ПЕТАР (ШПИРО) НИНКОВИЋ, 1932. у 12.45
МИЛКА (ЂОКО) ШТРБАЦ, 1934. у 13.30
САВА (ВУЈИЦА) МИЈОКОВ, 1933. у 14.15
СТЕВАН (ДУШАН) СКЕНЏИЋ, 1964. у 15.00
БОЈАН (СВЕТОЗАР) СТАНИШИЋ, 1993. у 15.30

Алмашко гробље:  ДУШАН (ЂОРЂЕ) СТАНОЈЕВИЋ, 1933. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  ДРАГОРАД (ОБРАД) КОЛАРИЋ, 1935. у 11.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ВАСИЛИЈЕ (ЛУКА) СУВАЈАЦ, 1939. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  АЛЕКСАНДАР (МИЛОРАД) ЗДЈЕЛАРЕВИЋ, 1987. у 15.00

ФУТОГ Доње ново гробље:  ЂУРЂИНКА (БОЖО) ЋИРИЋ, 1948. у 13.00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље:  ДЕСАНКА (МИЛАН) ЈЕЛАЧА, 1955. у 15.00

КАЋ Месно гробље:  ДРАГОМИР (АЛЕКСАНДАР) САГИЋ, 1950. у 13.00

Искључења струје

Среда, 3. фебруар 2021, 14:10 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 04.02.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Манасијска

09.00-11.00

Скерлићева 3-31

08.30-10.00

Херој Пинкија од 93, 86 до краја

Рудничка

Фејеш Кларе између Павла Караса и Рудничке

Павла Караса

Козарачка од 16, 31 до Рудничке

Лазара Стојовића

09.00-11.00

Змај Јовина 4-6

08.30-10.30

Део насеља од пољопривредне школе у улици Царице Милице до изласка из Футога према Бегечу

09.00-10.30

Дана 04.02.2021.г  се због ВАНДРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ковиљ

ЦС Ратно острво

Калиште

Фазанерија

08.00-16.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 3. фебруар

Уторак, 2. фебруар 2021, 14:52 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

КОСТА (СВЕТОЗАР) КОЗАРОВ, 1938. у 9.00
СЛОБОДАН (МИЛУТИН) ПЕТРОВИЋ, 1932. похрана урне у 9.45
МИЛАН (НИКОЛА) КРЕСОВИЋ, 1956. испраћај у 9.45
КЕМАЛ (НУРИЈА) ЧАУШЕВИЋ, 1939. у 10.30
СТАНА (МИТАР) ШАВИЈА, 1941. испраћај у 11.15
ДРАГОЉУБ (СВЕТИСЛАВ) ЈОВАНОВ, 1927.  похрана урне у 11.15
ДРАГАН (ИЛОНА) МИЛИЋ, 1970. у 12.00
ДРАГАН (ЗДРАВКО) ВОЈНОВИЋ, 1966. у 12.45
РАМИЗА (АРИФ) ХАЏИЋ, 1952. у 13.30
ДРАГУТИН (ЈОСИП) АГИЋ, 1938.  похрана урне у 14.15
МИЛЕНКО (СРЕТО) МАЛИЏА, 1947. у 15.00
ПЕТАР (СТАНКО) МАЈИНСКИ, 1960. у 15.30


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:

АНДРИЈА (ТОМА) СУЛИЋ, 1931. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље:

ДРАГИЦА (ТОДОР) ЋУЛИБРК, 1936. у 13.00
МИЛАН (СИМО) ВАШАЛИЋ, 1936. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 2. фебруар 2021, 14:32 извор: Новосадска ТВ

Дана 03.02.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Ердељ

Предајник Црвени чот

Одмаралиште Летенка

Бранковац

09.00-13.00

Дана 04.02.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Манасијска

09.00-11.00

Скерлићева 3-31

08.30-10.00

Херој Пинкија од 93, 86 до краја

Рудничка

Фејеш Кларе између Павла Караса и Рудничке

Павла Караса

Козарачка од 16, 31 до Рудничке

Лазара Стојовића

09.00-11.00

Змај Јовина 4-6

08.30-10.30

Део насеља од пољопривредне школе у улици Царице Милице до изласка из Футога према Бегечу

09.00-10.30