#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Понедељак, 4. новембар 2019, 13:28 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 05.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Саве Ковачевића 6-12;
Краљевића Марка 47, 49;
Скојевска (Б.Берића) 4-16, 5, 5А, 7, 7А:

11.30 – 13.30 

Берислава Берића 2, 1;
Кисачка 44-54, 59;
ОШ „КОСТА ТРИФКОВИЋ“:

08.30 – 10.30 

2.

Буковац

Део улице Карађорђева, Светозара Милетића, Бранка Радичевића, Стражиловска, Косовска, Доситеја Обрадовића и Лазе Костића:

08.30 – 11.00 

Дана 05.11.2019.г  се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ул. Дрварска и део ул. Кочи Ивана:

09.00 – 13.00 

Дана 06.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шафарикова 9-17, 8-10;
Пап Павла 4-6:

09.30 – 11.30 

Омадинска 12-26, 1-23;
Шангајска 2-8, 1-9;
Радивоја Врховца 4-8, 1-5;
Клисански пут 20:

10.00 – 12.00 

Браће Груловић 1-15, 2-14а:

08.30 – 13.00 

Булевар Патр.Павла 16А-20, 51-69;
К.Абрашевића 38, 44, 46, 51, 51А;
Неимарова 28-32, 37;

ПЕКАРА:

08.30 – 12.00 

2.

Раковац

Улица Манастирска и насеља уз пут од Раковца до Старог Раковца, Стошин до и Стари Раковац:

08.30 – 13.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 4. новембар

Недеља, 3. новембар 2019, 14:04 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ДРАГИЦА (ЖАРКО) КОВАЧЕВИЋ, 1952. у 9.45
ЗОРА (ЂОКА) ХАЏИАХМЕТОВИЋ, 1952. у 10.30
МИЛКА (РИСТО) ПЕЈИЋ, 1930. у 11.15
ДУШАНКА (СЛАВКО) СТАНКОВИЋ, 1960. у 12.00
ОГЊАНА (СЛОБОДАН) КОЊЕВИЋ, 1936. у 12.45
ЉИЉАНА (СТОЈАН) ОГЊАНОВИЋ, 1953. у 13.30
ЗОРАН (САВА) РАДОСАВЉЕВИЋ, 1969. у 14.15
ДРЕНКА (ГОЈКО) МИЛОСАВИЋ, 1937. у 15.00


ФУТОГ Централно гробље: БОСИЉКА (МИЛАН) ДУКИЋ, 1930. у 13.00
             Горње старо гробље:РАДИСЛАВ (БОГДАН) ПОПОВИЋ, 1959. у 15.00

БУДИСАВА Месно гробље: МОНИКА (ФЕРЕНЦ) ПРЕРАДОВИЋ, 1980. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 2. новембар

Петак, 1. новембар 2019, 15:35 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ДРАГОЉУБ (ЗДРАВКО) ДУНЂЕРСКИ, 1960. у 9.45
БРАНИСЛАВ (СТЕВАН) СТОЈИЋ, 1595. у 10.30
МИЛИВОЈЕ (МАРКО) ДАНИЛОВИЋ, 1952 похрана урне у 11.15
КЕТЕРИНА (ЈАКОВ) ДУЧИЋ, 1947. похрана урне у 14.15


ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље: ТОМИСЛАВ (ФЕРДИНАНД) ДОЈКИЋ, 1955. у 13.00


КАЋ Месно гробље: СОФИЈА (ЛАЗАР) МАРЈАНОВИЋ, 1937. у 13.00

                                  МИЛИЦА (МАРКО) УБОВИЋ, 1955. у 15.00


БУКОВАЦ Месно гробље: ЈЕЛА (ГОЈКО) КРУПЊАНИН, 1939. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље: СОФИЈА (САВА) МИЛОШЕВИЋ, 1933. у 13.00

Искључења струје

Петак, 1. новембар 2019, 13:51 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 02.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1,7;
Хероја Пинкија 2-6, 1-25;
Гимназија:

08.30 – 14.00

Дана 04.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 24-26, 30-32, 36, 48-60, 37-39, 43-45, 51-53;
Кисачка 59, 61;
Саве Љубојева 2-8, 1,3;
Б.Берића (Скојевска) 1;

Савез инвалида рада и црпка:

08.30 – 10.30

Фелеги Тивадора 2-4, 1-3;
Саве Ковачевића 16-22;
Саве Љубојева 5-9;
Краљевића Марка 55-57:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Део насеља од пумпе на уласку у Беочин, насеље око пута за Раковац до иза скретања за Думбово и Думбово:

08.30 – 13.00

Дана 05.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Саве Ковачевића 6-12;
Краљевића Марка 47, 49;
Скојевска (Б.Берића) 4-16, 5, 5А, 7, 7А:

11.30 – 13.30

Берислава Берића 2, 1;
Кисачка 44-54, 59;
ОШ „Коста Трифковић“:

08.30 – 10.30

2.

Буковац

Део улице Карађорђева, Светозара Милетића, Бранка Радичевића, Стражиловска, Косовска, Доситеја Обрадовића и Лазе Костића:

08.30 – 11.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 1. новембар

Четвртак, 31. октобар 2019, 16:25 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље:

ВЕЉКО (СЛОБОДАН) КОВАЧЕВИЋ – испраћај, 1964. у 11.15
ОБРЕН (МИЛОШ) БЕЧЕЛИЋ, 1960. у 12.00

Алмашко гробље: ЉУБИЦА (ПАЈА) БЕГОЈЕВ, 1931. у 13.00