#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 26. мај 2020, 16:31 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 27.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Горње Сајлово 40-48, 63

Илије Смиљанића 1,9,11

Браће Травар 27-45, 12, 14

Милана Јањића 4-20, 1-27

09.00-11.00

Миколе Кочиша 34-44

Паје Маргановића 1, 3, 7, 29, 31

Дринска 16

08.00-14.30

2.

ПЕТРОВАРАДИН

Прерадовићева 33-37

Виктора Новака 2а

09.00-14.00

3.

ВЕТЕРНИК

Нова (атар)

Нова 43

Ветерничка

Јефимијина

Фирма Југопан

10.00 -11.30

4.

РУМЕНКА

Партизанска

Ослобођења

Михајла Пупина

Петефи Шандора

Цара Лазара

Змај Јовина

Косовска

Доситеја Обрадовића

08.00-14.30

Дана 28.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Јанка Чмелика 72

09.30-11.30

Морнарска око пумпе

ПУМПА

Ћирила и Методија од 26-162 и 105

08.00-14.30

Ђуре јакшића 3-13

Николајевска црква

09.00-14.00

2.

РУМЕНКА

Партизанска

Косовска

Каналска

Ади Ендреа

08.00-14.30

Дана 28. и 29. 05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

РУМЕНКА

Арсенија Чарнојевића

Омладинска

Николе Тесле

Ђуре Јакшића

Јобана Јовановића Змаја

Петефи Шандора

Ослобођења

08.00-14.30

 

Искључења струје

Понедељак, 25. мај 2020, 17:03 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 26.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Доситејева 7-21:

09.30 – 11.30

Которска 74-112 и 65-89

Шумска 2а

Ђорђа Микеша 15

Сентелекијева 19-25 и 12 б

12.00-14.00

Киш Ернеа 30-46 и 33-55а

12.00-14.00

Кружна 15-29 и 16-32

08.00-10.30

Анте Станчића 10-12 и 13

Ћирила и Методија 93-125 и 150-176

Кружна 15-29 и 16-32

11.00-14.00

2.

Руменка

Михајла Пупина 34-54 и 35-53

Петефи Шандора 31-37а и 28-30

11.30-13.00

Михајла Пупина 77-105 и 74-104

Косовска 7-9

08.00-10.30

Дана 27.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Миколе Кочиша 34-44

Паје Маргановића 1, 3, 7, 29, 31

Дринска 16

08.00-14.30

2.

Петроварадин

Прерадовићева 33-37

Виктора Новака 2а

09.00-14.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 26. мај

Понедељак, 25. мај 2020, 16:32 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

КАРОЛИНА (ЈОВАН) МРДИЋ, 1940. у 10.30
РАДИВОЈ (СТЕВАН) ЖИВАНОВ, 1929. у 11.15
СРЂАН (ДРАГАН) МАКСИЋ, 1982. у 12.00
РАДОМИР (РАДИВОЈЕ) СТОШИЋ, 1939. у 12.45

Алмашко гробље: САВА (ЈОВАН) МИЛИЋ, 1949. у 13.00
 

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ЈОВАНКА (МИЛОВАН) МАШУЛОВИЋ, 1938. у 13.00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље БОРИСЛАВКА (ТОДОР) ИЛИЋ, 1939. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 25. мај

Субота, 23. мај 2020, 19:39 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
МИЛЕНА (МИЛЕНКО) ПОПОВИЋ, 1940. у 12.00
ЗЛАТА (МАРКО) ЈАКОВЉЕВИЋ, 1934. у 12.45
МИЛОВАН (ГОЈКО) ТЕШИЋ, 1969. у 13.30
ПЕТАР (ИВО) ХОРВАТ, 1930. у 14.15

Католичко гробље: ДУШАНКА (РАДОСЛАВ) НАЂ, 1936. у 13.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: СТАНИСЛАВКА (МИЛОШ) ЋУЛИБРК, 1942. у 13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље: ВУКОСАВА (ЈЕФТО) РОНЧЕВИЋ, 1949. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. мај

Петак, 22. мај 2020, 21:59 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

АРТУР (ПОЛ) ЕВАНСРОЈ, 1960. похрана урне у 9.45
ФЕРЕНЦ (МИЛАН) КОВАЧ, 1952. похрана урне у 10.30
НЕБОЈША (НИКОЛА) КАТИЋ, 1952, похрана урне у 11.15
ДУШАНКА (СИМО) ИВАНОВИЋ, 1943. у 12.00
ТОМИСЛАВ (ВОЈИСЛАВ) МАНАСИЈЕВИЋ, 1952. у 13.30
ВАСКА (ЈОВАН) НЕНИН, 1924. у 14.15
ДРАГИЦА (СВЕТОЗАР) БОЈОВИЋ, 1956. у 15.00


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: МИЛАНКА (СТОЈАН) ЦВЕТКОВИЋ, 1952. у 11.00


ВЕТЕРНИК Месно гробље: ВЛАДИМИР (НЕЂЕЉКО) МАЛЕШЕВИЋ, 1947. у 13.00


КАЋ Месно гробље: ЂУРАЂ (ТОМА) ВУЛИН, 1944. у 13.00