#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 3. јун 2020, 13:46 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 01. - 06. 06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића

Омладинска

Николе Тесле

Ђуре Јакшића

Јобана Јовановића Змаја

Петефи Шандора

Ослобођења

08.30-14.00

Дана 04.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Улица Ћирила и Методија 150-176 ,93-125;

Кружна и Анте станчића 10-12 и 13

11.00-14.00

СЕЉАЧКИХ БУНА 33-51;

ОСНОВНА ШКОЛА, СКЛОНИШТЕ:

11.30-13.30

БАТЕ БРКИЋА 26-32;

БРАЋЕ ДРОЊАК 15-17;

СЕМАФОР, БАРАКА, СКЛОНОШТЕ, ТРАФИКЕ:

08.30-10.30

2.

Сремски Карловци

Пут Н.Сад-Београд бр.38, 40, 42, 44;
Теодора Крачуна 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21;
Браће Дејановић 2,6,7;
Железничка 24,26,28,30,32,34,23А,25,27,29,31,33, 35,37,39,39А;

САВЕЗНИ ЦЕНТАР ЗА МЕХАНИЗАЦИЈУ

09.45 – 12.45

Дана 05.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Београдска 23, 25;
Београдска капија:

09.00 – 13.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 3. јун

Уторак, 2. јун 2020, 14:27 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
КОВИЉКА (РАДОВАН) КОЗОМОРА, 1956. у 11.15
ЈАНКО (ЈОАКИМ) ХОЛИК, 1949. у 12.00
НЕВЕНКА (ЈОВАН) СТАНКОВИЋ, 1933. у 12.45
ТРИВУНА (ЈОВАН) ПОНОРАЦ, 1933. У 13.30
ЗОРА (МАТЕ) ПОПАДИЋ, 1939. у 14.15
Успенско гробље: СТЕВАН (ЖИВКО) ПОПОВ, 1948. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛАН (ЂУРО) АЛАГИЋ, 1938. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 2. јун 2020, 13:39 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 01. - 06. 06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића

Омладинска

Николе Тесле

Ђуре Јакшића

Јобана Јовановића Змаја

Петефи Шандора

Ослобођења

08.30-14.00

Дана 03.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

АНТОНА УРБАНА

8-10Ц

15-15Ц

АНЂЕ РАНКОВИЋ

 

5

СТЕВАНА ЧАЛЕНИЋА

2-4

 

БУЛ.КНЕЗА МИЛОША

2А, 4-4А

 

С.МОМЧИЛОВИЋА

ФИРМЕ:ФК„МЛАДОСТ“

ГАРАЖЕ

16-6Ц,18-18Ц

 

 

11.30-13.30

2.

Футог

Улица Босанска и Саве Мркаља

09.00-14.00

Дана 04.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Улица Ћирила и Методија 150-176 ,93-125;

Кружна и Анте станчића 10-12 и 13

11.00-14.00

СЕЉАЧКИХ БУНА 33-51;

ОСНОВНА ШКОЛА, СКЛОНИШТЕ:

11.30-13.30

БАТЕ БРКИЋА 26-32;

БРАЋЕ ДРОЊАК 15-17;

СЕМАФОР, БАРАКА, СКЛОНОШТЕ, ТРАФИКЕ:

08.30-10.30

2.

Сремски Карловци

Пут Н.Сад-Београд бр.38, 40, 42, 44;


Теодора Крачуна 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21;


Браће Дејановић 2,6,7;


Железничка 24,26,28,30,32,34,23А,25,27,29,31,33, 35,37,39,39А;

САВЕЗНИ ЦЕНТАР ЗА МЕХАНИЗАЦИЈУ

09.45 – 12.45

 

Распоред сахрана и испраћаја за 2. јун

Понедељак, 1. јун 2020, 14:53 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИРОСЛАВ (СТЕВАН) НИКОЛИЋ, 1946. похрана урне у 10.30

ДРАГИЦА (ЧЕДО) РАКИТА, 1942. у 11.15

ОЛИВЕРА (МАРТИН) РЕГЛ, 1937. у 12.00

БРАНИСЛАВ (ЛУКА) МИХАЈЛОВИЋ, 1931. у 12.45

ВЕЛИМИР (ЂУРО) ПЕТРИЋ, 1946. у 13.30

КОВИЉ, Горње гробље:

ТЕОДОР ( ПЕТАР) МИЛИЋ, 1933. у 11.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

ДРАГИЦА (ЉУБОМИР) РАДУЛОВИЋ, 1940. у 13.30

ВЕТЕРНИК:

СЛОБОДАН (РАЈКО) ОБРАДОВИЋ, 1946. у 13.30
 

Распоред сахрана и испраћаја за 1. јун

Недеља, 31. мај 2020, 14:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

НИКОЛИЦА(ЂОРЂЕ) ПАВЛОВИЋ, 1929. похрана урне у 9.45

ВЕРА (СТЕВАН) НИКОЛОВ, 1958. у 10.30

МИРЈАНА (БОЖИДАР) ДОМАЗЕТОВИЋ, 1946. у 11.15

ЗОРИЦА (ЖИВАН) МИЛИН, 1935. у 12.00

ЕРЖЕБЕТ (АНДРАШ) КИШ, 1945. у 12.45

КАТИЦА (ФИЛИП) ФРАТУЦАН, 1946. у 13.30

ЛАЗО (НИКОЛА) ПЕПИЋ, 1936. у 14.15

НОВИ САД, Католичко гробље:

ЈЕЛЕНА (ФЕРДИНАНД) ЧОР, 1931. у 13.00

ИМРЕ (МИХАЈЛО) КОВАЧ, 1932. у 11.00

НОВИ САД, Успенско гробље:

АЛЕКСАНДРА (ПЕТАР) МИЛОШЕВИЋ, 1941. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

ЗОРКА (ЛУКА) МАНДИЋ, 1944. у 13.00

НАДА (ВАСИЉ) ЧУЧКОВИЋ, 1942. у 11.00

ФУТОГ, Централно гробље:

РАДМИЛА (ПЕРО) ЈОВИШЕВИЋ, 1948. у 15.00