#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 25. јун 2019, 13:44 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 26.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Црпна Станица

Д. О. Глас

С. Д. „Жељезничар“

08.30 – 10.30

Дом Здравља Ново Насеље

11.30 – 13.30

2.

Ср. Каменица

Ђурђевданска 3,5,7,10

Виноградарска 11-13

Кетрин Макфел 66-70, 45

09.00-13.00

Дана 27.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бул. ослобођења  66-66Б

Косанчић Ивана 1-7

Новосадског сајма  3-11

ТРАФИКА

08.30 – 10.30

Бул. ослобођења  8-70Б

Косанчић Ивана 22 и 19-21

Ћирпанова 10-12

Огњена Прице 15

11.30 – 13.30

Сентелеки Корнела 8

Кружна  1-11 и 2А-14

09.30 – 12.30

2.

Петроварадин

Фрушкогорска

Део насеља код „Барутане“ према тениским теренима и према Алибеговцу и према Карагачи

09.00 – 11.00

3.

Ветерник

Сопоћанска

Цетињска

Петра Лубарде

Јована Бјелића

Светолика Ранковића

Студеничка

Део Марије Бурсаћ

08.30 – 13.30

4.

Сремска Каменица – Татарско брдо

М.Татића

Костељникова

Џона Фротигама 

Луке Миланковића

09.00 – 13.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 25. јун

Понедељак, 24. јун 2019, 14:48 извор: НовосадскаТВ

1.

Бранислав (Драгољуб) Милин

1946.

Градско гробље 

2.

Мирјана (Франо) Кумар-Стрибер

1932.

Градско гробље

3.

Анка (Иван) Кондић

1935.

Градско гробље

4.

Ема (Иштван) Стојановић

1933.

Градско гробље

5.

Анка (Стипе) Миличић

1944.

Градско гробље

6.

Љиљана (Никола) Јошић

1940.

Градско гробље - испраћај

7.

Ружица (Раде) Рајић

1959.

Градско гробље

8.

Миклош (Шандор) Габриел

1937.

Католичко гробље (Нови Сад)

9.

Ново (Недељко) Новак

1944.

Ветерник (Ветерник)

10.

Марија-Бланка (Андрија) Фаркаш

1942.

Ново гробље (Петроварадин)

11.

Лука (Сава) Папић

1936.

Централно гробље (Футог)

Искључења струје

Понедељак, 24. јун 2019, 14:02 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 25.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Косте Рацина 6-10, 14-16

Јанка Чмелика 26А, 28, 28А, 32, 34

Ј. Веселиновића 21-25

С. Касапиновића 25

08.30 – 10.30

Илије Бирчанина 17, 21- 27

Хаџи Рувимова 2-10, 14, 18-24

С. Касапиновића 8-14, 15, 15 А

С. Мокрањца 1-21

11.30 – 13.30

Новосадског сајма 31, 33

У. Предића 1А-19, 6-16

09.30-11.30

Дана 26.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Црпна Станица

Д. О. Глас

С. Д. „Жељезничар“

08.30 – 10.30

Дом Здравља Ново Насеље

11.30 – 13.30

2.

Ср. Каменица

Ђурђевданска 3,5,7,10

Виноградарска 11-13

Кетрин Макфел 66-70, 45

09.00-13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 24. јун

Недеља, 23. јун 2019, 19:43 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ИДА ПРОДАНОВИЋ, 1940. испраћај у 10.30

МИЛЕНА (РАЈКО) ДОВИЈАРСКИ, 1974. у 10.30

СЛАВОЉУБ (СТЕВАН) НОВКОВИЋ, 1942. похрана урне у 11.15

МИЛА (ЈОВАН) КРСТИЋ, 1926. у 12.00

ЛЕКСА (ЕМИЛ) ИМБРОЊЕВ, 1932. у 12.45

АНЂЕЛКА (САВА) ХОРВАТОВИЋ, 1927. у 13.30

ЈОВАНКА (ЂУРО) ГРКИНИЋ, 1959. у 14.15

БОРКО (ДИМИТРИЈЕ) ДАБИЋ, 1930. у 15.00

Католичко гробље: ИШТВАН (ИШТВАН) БУТЕРЕР, 1959. у 13.00

 

ФУТОГ Горње старо гробље: ПЕТРА (ГОЈКО) НИКОЛИЋ, 1938. у 13.00

 

ПЕТРОВАРАДИН Ново Транџамент гробље:

МИЛОШ (ИЛИЈА) СТУДЕН, 1947. у 11.00

ЉУБА (МИЛОШ) ЂЕКИЋ, 1930. у 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. јун

Петак, 21. јун 2019, 15:57 извор: НовосадскаТВ

1.

Симо (Божо) Вајагић

1934.

Градско гробље

09:00

2.

Наталија (Иларион) Бурлак-Перепатић

1931.

Градско гробље

09:45

3.

Никола (Јован) Богдан

1962.

Градско гробље

10:30

4.

Аранка (Геза) Пинтер

1948.

Градско гробље

11:15

5.

Викторија Бакош

1921.

Градско гробље

12:00

6.

Јожеф (Лајош) Балог

1949.

Градско гробље

12:45

7.

Ирена (Михајло) Миклош

1943.

Градско гробље

13:30

8.

Катица (Иштван) Нађ

1947.

Градско гробље

14:15

9.

Јанко (Јанко) Хархаји

1940.

Градско гробље

15:00

10.

Ратко (Перо) Илић

1942.

Буковац (Буковац)

13:00

11.

Боја (Милан) Наранчић

1919.

Доње ново гробље (Футог)

13:00

12.

Раде (Стева) Агбаба

1952.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00