#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 25. април

Среда, 24. април 2019, 14:46 извор: НовосадскаТВ

1.

Велија (Суљо) Реџо

1936.

Градско гробље

09:45

2.

Бранка (Иван) Драгић

1929.

Градско гробље - похрана урне

09:45

3.

Босиљка (Тоша) Стокић

1941.

Градско гробље - похрана урне

10:30

4.

Михал (Михал) Јурик

1944.

Градско гробље - похрана урне

10:30

5.

Милица (Стеван) Дујаковић

1952.

Градско гробље

11:15

6.

Ката (Лазо) Радановић

1947.

Градско гробље

12:00

7.

Славољуб (Драгош) Миленковић

1934.

Градско гробље - похрана урне

12:45

8.

Милорад (Драган) Поповић

1953.

Градско гробље

13:30

9.

Милета (Петар) Цвекић

1933.

Градско гробље

14:15

10.

Милан (Стеван) Данојевић

1952.

Градско гробље

15:00

11.

Магда (Ђорђе) Ерделу

1923.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

12.

Миле (Драго) Ласица

1939.

Православно гробље (Сремска Каменица)

15:00

Искључења струје

Среда, 24. април 2019, 14:45 извор: "Електровојводина" АД

Дана 25.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Чортановци

Карин Комерц, Нафтахем и цело викенд насеље.

08.30 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 24. април

Уторак, 23. април 2019, 15:32 извор: НовосадскаТВ


НОВИ САД Градско гробље

ВИД (МЛАЂЕН) ПРОЛИЋ, 1947. у 9.45
СТОЈАНКА (СТЕВАН) ТУКИЋ, 1940. у 10.30
ОЛГА (СЛАВКО) БРЦАНОВ, 1940. у 11.15
НИКОЛА (АНЂЕЛКО) ЛУДОШКИ, 1970. у 12.00
МИЛИЦА (ПЕТАР) ПАВЛОВИЋ, 1942. у 13.30
РАНКО (САВО) ГАВРАНОВИЋ, 1940. у 14.15
ГОЛУБ (МИЛАН) МАРИЋ, 1964. у 15.00
МИЛЕНА (ДАНЕ) ТЕРЗИЋ, 1957. у 15.30

Алмашко гробље: МИЛИЦА (ВАСА) ШОШИЋ, 1921. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље: МИЛОРАД (СЛАВКО) ВУКАДИНОВИЋ, 1954. у 15.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ Месно гробље: ЛАСЛО (ИШТВАН) ВАРГА, 1954. у 13.00
 

Искључења струје

Уторак, 23. април 2019, 14:29 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 24.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Омладинских радних акција 36-62

Велебитска 12, 14, 31-37

09.00 – 11.30

Текелијина  22

Патријарха Чарнојевића 22-24

10.00 – 12.00

2.

Чортановци

Цела викенд насеља: Боров гај, Средњи брег, Надкараш, Краљев брег, Инђијски брег, Банстол, део насеља Караш од пута за Банстол према Дунаву

08.30 – 14.00

3.

Ср. Каменица

Део Фрушкогорског пута око пута за Бетоново одмаралиште

08.30 – 12.00

Радничка  4-14, 22 и 1-3, 11

Светосавска   28-62 и 1-27, 31

Б. Радичевића   2-24 и 1-21

И. Г. Ковачића  4-30, 23-47

Гаврила Принципа 24-58 и 29-75,ББ

Мали до  4 и 5-17

09.00 – 12.00

Дана 25.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Чортановци

Карин Комерц, Нафтахем и цело викенд насеље.

08.30 – 14.00

 

Искључења струје

Понедељак, 22. април 2019, 16:18 извор: "Електровојводина" АД

Дана 23.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Змај Јовина 19-25

Владичин двор

10.00 – 13.00

Народног фронта 53/А, 53/Б

Балзакова 31

ФИРМЕ: Станови и Пословни простор

11.30 – 13.30

Народног фронта 62-68

Балзакова 2-22

08.30 – 10.30

2.

Чортановци

Део викенд насеља Караш испод виле Станковић

Дунав насеље

Насеље Тидија

08.30 – 14.00

3.

Раковац

Мите Белића и део Цара Лазара

08.30 – 13.00

Дана 24.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Омладинских радних акција 36-62

Велебитска 12, 14, 31-37

09.00 – 11.30

Текелијина  22

Патријарха Чарнојевића 22-24

10.00 – 12.00

2.

Чортановци

Цела викенд насеља: Боров гај, Средњи брег, Надкараш, Краљев брег, Инђијски брег, Банстол, део насеља Караш од пута за Банстол према Дунаву

08.30 – 14.00

3.

Ср. Каменица

Део Фрушкогорског пута око пута за Бетоново одмаралиште

08.30 – 12.00

Радничка  4-14, 22 и 1-3, 11

Светосавска   28-62 и 1-27, 31

Б. Радичевића   2-24 и 1-21

И. Г. Ковачића  4-30, 23-47

Гаврила Принципа 24-58 и 29-75,ББ

Мали до  4 и 5-17

09.00 – 12.00