#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 22. јануар

Уторак, 21. јануар 2020, 14:47 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЈОВАН (СТЕВАН) ГОЛОВИЋ, 1946. у 10.30
ЈОВИЦА (МИЛОРАД) ЈАНКУЛОВ, 1956. у 11.15
ЈЕЛИЦА (МИРЈАНА) ТАБАНЏЕЛИЋ, 1953. у 12.00
АЛЕКСАНДАР (РАДОВАН) ШАПОЊАЦ, 1933. у 12.45
РУЖА (ИВАН) БОЂА, 1928. у 13.30
ОЛГА (СТЕВАН) НАСТАСИЈЕВИЋ, 1950. у 14.15
ИЛИЈА (ДАНИЛО) АНГЕЛЕВСКИ, 1935. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ГОРДАНА (БРАНКО) ДОБРИЈЕВИЋ, 1940. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ДУШИЦА (МИЛОРАД) ДЕВИЋ, 1960. у 13.00
ВЕТЕРНИК:
АНИЦА (МИЈО) ГЕЛЕР, 1940. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 21. јануар

Понедељак, 20. јануар 2020, 14:53 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
АЛЕКСАНДАР (НОВИЦА) БОЈОВИЋ, 1973. испраћај у 9.45
ВЕРА (ЈАЊА) ВРАЧАР, 1963. у 10.30
ЈУЛКА (ИВАН) ПРЕДРАГОВИЋ, 1938. у 12.00
ШАНДОР (МИХАЉ) БАЊАИ, 1943. у 12.45
НЕНАД (НИКОЛА) ЂУРЕТИЋ, 1961. у 13.30
МИОДРАГ (ЈОРДАН) РАШКОВИЋ, 1929. у 14.15
НАДЕЖДА (ЈОВАН) МИЈАТОВИЋ, 1936. у 15.00
НОВИ САД, Католичко гробље:
БРАНИСЛАВА (МИЛЕНКО) ПАРОЦИ, 1957. у 11.00
КАЋ:
ВИД (МИЛОШ) ГАВРИЛОВИЋ, 1949. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
СРЂАНА (МЛАДЕН) МАКСИЋ, 1947. у 13.00
 

Искључења струје

Понедељак, 20. јануар 2020, 13:24 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 21.01.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Карела Чапека 2-10, 3;
Футошки пут 12;

ФИРМЕ: КЛИНИКА TELIX и ТЕЛЕКОМ (АТЦ):

09.00 – 13.00 

Игњата Павласа 2-4;
Део објекта Соколског друштва Војводина:

09.30 – 11.30 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 20. јануар

Субота, 18. јануар 2020, 15:12 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЉЕПОСАВА (МИЛАН) ЈАНЕГА 1940. у   10.30
ДРАГАН (ЂОРЂЕ) РАДОНИЋ 1957. у   11.15
ДРАГОЉУБ (САВО) МАТКОВИЋ 1938. у   12.00
ДРАГАН (ПАЈА) ДЕВИЋ 1935. у   12.45
ДИНА (ПЕТАР) БУДИМА 1962. у   13.30
МЕЛАНА (ЈАКИМ) ШМИТ 1948. у   14.15
ВАСА (ЛАЗАР) РУТОЊСКИ 1952. у   15.00
 

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  АНТО (АНТО) ЛОЗАНЧИЋ 1943. у   13,00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ВОЈИН (ИЛИЈА) РАЂЕНОВИЋ 1938. у   15,00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  МИЉКА (СИМА) ЛАЗОВИЋ 1928. у   13,00
ФУТОГ Горње старо гробље:  ЉУБИЦА (ДОБРИВОЈЕ) РУСОВ 1933. у   13,00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. јануар

Петак, 17. јануар 2020, 16:41 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ТИБОР (ЈОСИП) НАЂ, 1960. у 9.45
МИОДРАГ (РАДОСЛАВ) МИЛИНЧИЋ, 1978. у 10.30
НАДА (ЧЕДОМИР) САВИН, 1950. у 11.15
АНГЕЛ (ЛАЗАР) ЈАНКОВИЋ, 1943. у 12.00
СТОЈАНКА (МИРКО) МИЛЕТИЋ, 1963. у 12.45
ОЛГА (ЉУБИСАВ) ЂОРЂЕВИЋ, 1935. у 13.30
ПРЕДРАГ (ЂУРА) ГРМОШ, 1954. у 14.15
ЛЕПОСАВА (СИМА) КОРАЋ, 1932. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:

МАГДАЛЕНА (ГЕОРГ) ЂОРЂЕВИЋ, 1935. у 13.00
МИЛКА (ПЕТАР) ЈУРЈЕВИЋ, 1933. у 15.00