#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 29. јануар 2020, 13:04 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 31.01.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 32 – ЛАМЕЛА 1 и ХИДРАНТ ПУМПА:

09.15 – 12.15

Далматинска 27-33:

10.00 – 12.00


Распоред сахрана и испраћаја за 29. јануар

Уторак, 28. јануар 2020, 14:07 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
МЕЛАНА (ЈАКИМ) ШМИТ, 1948. похрана урне У 9.45
ПЕТАР (ШТЕФАН) ШКВАРЕК, 1930. у 10.30
НАДА (ВЕЛИЗАР) ПАЈИЋ, 1946. у 11.15
БОЈАНА (РАДИВОЈ) СЕКУЛИЋ,  1940. у 12.00
МИХАЛ (ЈАНО) ЂЕТКА, 1943. у 12.45
ТИХОМИР (БОГДАН) ПРАШЧЕВИЋ, 1957. у 13.30
ДУШАН (ПРАВДОЉУБ) ПЕТРОВАЧКИ, 1943. у 14.15
ГОРИЦА (ЗАРИЈЕ) СТАНАРЕВИЋ, 1942. у 15.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ:
БОСИЉКА (МИЛАН) БОЈЧИЋ, 1935. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
АНДРИЈА (ЛУКА) РИХТЕР, 1955. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 28. јануар

Понедељак, 27. јануар 2020, 14:16 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЈЕЛЕНА (ЂУРА) ТОДОРОВИЋ, 1931. у 9.45
ВОЈИСЛАВ (МИЛОШ) ЈАЉИЋ, 1932. у 11.15
МАРИЦА (СТЈЕПАН) МУЖЛАИ, 1943. похрана урне у 12.00
ЗЛАТОМИР (ГВОЗДЕН) ЈЕВТИЋ, 1931. у 12.45
МИЛОРАД (ДАМЈАН) ЈАКОВЉЕВИЋ, 1948. у 13.30
ВЕЛИНКА (ЖИВОЈИН) СИМИН, 1934. у 14.15
РОСА (ВЛАДИМИР) СПАСЕНОВ, 1925. у 15.00
МИОДРАГ (ВЛАДО) МАТАНОВИЋ, 1947. у 15.30
ФУТОГ, Доње старо:
ЈОВАН (ГАВРА) АРБУЛОВ, 1940. у 13.00
СТЕПАНОВИЋЕВО:
СОФИЈА (НИКОЛА) БАЈИЋ, 1931. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЉУБИЦА (ПЕТАР) ЛАЛИЋ, 1930. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
ЗОРКА (ВУКАШИН) БАЛТА, 1947. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 27. јануар

Недеља, 26. јануар 2020, 14:18 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ВЛАДИМИР (МИЛЕ) ИВОШЕВИЋ, 1936. у 11.15
НАДА (ЈОВИЦА) МАМУТОВСКА, 1974. у 12.00
ЈАНОШ (МАРТОН) МОРВАИ, 1933. у 12.45
МИРКО (ЛАЗАР) СТОЈИСАЉЕВИЋ, 1934. у 13.30
ДУШАН (ВАНЂЕЛ) СТОЈАНОСКИ, 1940. у 14.15
ДАРИНКА (ЛАЗАР) ИВКОВ, 1940. у 15.00

Успенско гробље: ОЛГА (НИКОЛА) ЈЕГАРАЦ, 1932. у 13.00
БУКОВАЦ Месно  гробље: МОМЧИЛО (ЈОВО) БОШКАН, 1969. у 13.00
ФУТОГ Централно  гробље: МИРКО (МИЛАН) МУДРИНИЋ, 1945. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно  гробље: ЗДРАВКА (РИСТАН) ГОЛИЋ, 1936. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно  гробље: ДРАГОЉУБ (БОГИЋ) ЕРИЋ, 1932. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 25. јануар

Петак, 24. јануар 2020, 14:55 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

САВЕТА (МИЛОШ) ЂОРЕВСКИ, 1930. похрана урне у 10.30
АЛЕКСАНДАР (НОВИЦА) БОЈОВИЋ, 1973. похрана урне у 11.15 
ВЕСНА (ЛУКА) ЗЕНУН, 1965. у 12.00
МИЛЕНА (ГОЈКО) МАРКОВИЋ, 1942. у 12.45
СОКА (АРСА) БОРТНИК, 1941. у 13.30
СМИЉА (ЈОВАН) ГЕОРГИЈЕВИЋ, 1929. у 14.15
СЛАВКА (ВИДАК) ЦРНАДАК, 1931. у 15.00

ФУТОГ Централно гробље: САВО (СТАНКО) МАЈСТОРОВИЋ, 1936. у 13..00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: ВИОЛЕТА(ТОДОР) БАБИЋ, 1948. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИША(ж) (ЛАЗО) ЛОВРЕ, 1946. у 15.00
КАЋ Месно гробље: БРАНКА (БРАНКО) БЕКВАЛАЦ, 1935. у 13.00