#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 3. фебруар

Субота, 1. фебруар 2020, 15:05 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

БОЈАНА (РАДИВОЈ) СЕКУЛИЋ -урна, 1940. у 9.45
КАТИЦА (ДУШАН) БАЊАЦ -урна, 1927. у 10.30
ВЛАДИМИР (МИЛЕ) ИВОШЕВИЋ -урна, 1936. у 11.15
МАРИЈА (ВАЛЕНТИН) РАДЕК, 1931. у 12.00
МИЛАНКА (ЈОВАН) МИТРОВИЋ, 1928. у 12.45
ДРАГИЊА (СТОЈАН) ЋУРЧИН, 1938. у 13.30
КАТА (ВАСА) ГАЛЕТИН, 1939. у 14.15
МАРИЦА (ОБРАД) РАДУКИН, 1924. у 15.00

ФУТОГ Горње старо гробље:  ДРАГО (ЈОВО) КРТИНИЋ 1928. у 13.00
КОВИЉ  Доње гробље:  ЉУБИЦА (СЛАВКО) АЋИМОВ 1928. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 1. фебруар

Петак, 31. јануар 2020, 15:49 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ИРЕНА (АНТАЛ) КОШЧАК, 1937. похрана урне у 9.15
ДУШАН (ПРАВДОЉУБ) ПЕТРОВАЧКИ, 1943. похрана урне у 10.30
НЕДЕЉКО (МИЛОВАН) ПАШИЋ, 1951. похрана урне у 11.15
МАРИА (ЈОЖЕФ) ГЕЛЕР, 1971. у 11.15
ЖИВКА (ЈОВАН) ЈЕЗДИЋ, 1932. у 12.00
СТОЈА (РАДЕ) ПРАЊИЋ, 1939. у 12.45
МИЛАН (МИЛЕВА) СИМИЋ, 1950. у 13.30
МИЛАН (ПЕТАР) ВУКЕЛИЋ, 1946. у 14.15
ЈУЛА (ЛУКА) РАЈНОВИЋ, 1934. у 15.00
НОВИ САД, Католичко гробље:
КАТАРИНА (ПЕТАР) МАРТОН, 1933. у 13.00
БУКОВАЦ:
ЈУЛИЈАНА (ИВАН) МИЈИЋ, 1956. у 11.00
МИЛОШ (МАРКО) РАНКОВИЋ, 1957. у 13.00
ЉУБИНКА (ВАСА) БУГАРСКИ, 1954. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље:
БРАНКО ПАЈИЋ, 1957. у 13.00
ФУТОГ, ЦентралнО гробље:
ГОЈКО (ДУШАН) КАЛЕМ, 1942. у 13.00

Искључења струје

Петак, 31. јануар 2020, 14:44 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 03.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Прерадовићева 44-68

09.00 – 11.00

 

 

 

 

Дана 04.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Димитрија Бугарског;
Трифуна Димића;
Пеђе Милосављевића;
Васе Јовановића;
Алексе Гавриловића:

09.00 – 12.00 

Грчкошколска 6,8,10;
Пашићева 3,5,7;
Саборна црква;
Златне Греде 2 и 4:

11.00 – 12.30 

Бранка Бајића 9 – ЛАМЕЛА1, ЛАМЕЛА 2 и ЛАМЕЛА 3:

09.30 – 12.00 

Антона Урбана 5Б

09.30 – 11.30

Фирма Univerexport – Сентандрејски пут;
НИС бензинска пумпа – Сентандрејски пут десна страна према Србобрану;

Семафори – Сентандрејски пут код Млекаре, орман ЈО:

09.15 – 10.30 

2.

Каћ

Петра Драпшина 9А-31, 6-18А

11.30 – 13.30

 

 

 

 


Распоред сахрана и испраћаја за 31. јануар

Четвртак, 30. јануар 2020, 14:41 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЂЕЗИДЕ (БАЈРАМ) НАМАНИ, 1956.  у 10.30
АНИЦА (ИВАН) ЛУКИЋ, 1938.  у 11.15
ШАНДОР (ШАНДОР) МЕНЂАН, 1943.  у 12.00
АНТОНИЈА (ЈОВАН) РАОНИЋ, 1947. у 12.45
ЗЛАТА (БОЖА) ЛАБУС, 1951. у 13.30
ЧЕДОМИР (СТЕВАН) ТАМИНЏИЋ, 1942. у 14.15
ЛАЗАР (ЧЕДОМИР) ВАСИЉЕВ, 1939. у 15.00
 
Успенско гробље:  СТОЈАНКА (ЈОВАН) ТЕРЕК, 1925. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ЂОРЂИЈЕ (ВЕЛИМИР) МАШАНОВИЋ, 1933. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље: ДРАГАН (БОРИВОЈЕ) БАБИЋ, 1961. у 13.00
КОВИЉКА (НИКОЛА) АНДРИЋ 1937. у 15.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  БОЖИЦА (МИЛОШ) БИЈЕЛИЋ, 1935 у 13.00
ФУТОГ Централно гробље:  МИЛАДИН (БОГДАН) МИЈАТОВИЋ, 1942. у 13.00
КАЋ  Месно гробље: НИКОЛА (ДРАГАН) САЛАПУРА 1931. у 13.00
БУКОВАЦ  Месно гробље: ЖЕЉКО (ЈОВО) БОШКАН, 1968. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 30. јануар

Среда, 29. јануар 2020, 15:44 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
СЛАВОЉУПКА (БРАНКО) МИЛАНОВИЋ, 1940. у 10.30
ХРИСТИНА (СТЕВАН) МИШКОВИЋ, 1929. у 11.15
ЕДМУНД (ГЕЗА) РАЦ, 1932. у 12.00
НАДА (СИМАН) КНЕЖЕВИЋ, 1944. у 12.45
ЗОРКА (ЗДРАВКО) ШОВЉАНСКИ, 1935. у 13.30
ЈАСМИНА (МИЛИЦА) ВУКОВ, 1934. у 14.15 *
МИЛКА (СТЕВО) ПАВЛОВИЋ, 1937. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ДРАГАН (РАДМИЛО) ПАВЛОВИЋ, 1950. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ГОРДАНА (ПАВЛЕ) ПАПРИЋ, 1956. у 13.00
КАЋ: ОЗРЕН (НИКОЛА) РАКИЋ, 1955. у 13.00
БУКОВАЦ:
СОФИЈА (ИЛИЈА) ИВАНЧЕВИЋ, 1946. у 11.00
КОВИЉ, Доње гробље:
ОЛГА БАЛВАНОВИЋ у 15.00