#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 6. мај

Уторак, 5. мај 2020, 15:24 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИЛАН (ДУШАН) ПРОДАНОВИЋ, 1948. у 10.30

МИОДРАГ (БОРИВОЈЕ) КОЈИЋ, 1937. у 11.15

КАТИЦА (МИХАЈЛО) ЦРЊАНСКИ, 1937. у 12.00

РАНКО (РАТКО) ЂУКИЋ, 1974. у 12.45

ТОДОР (ПЕТАР) ПЕТРОВИЋ, 1928. у 13.30

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

ВЕЛИНКА (ЖИВОРАД) ГОЛИЋ, 1936. у 11.00

КОВИЉ, Доње гробње:

НОВКА (ИЛИЈА) БАБИЋ, 1939. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 5. мај 2020, 12:46 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 07.04.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1

Нови Сад

Косте Шокице 2;
Темеринска 59-81:

09.00 - 11.00

Дана 08.04.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1

Нови Сад

Васе Стајића 4-18:

10.00 - 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. мај

Понедељак, 4. мај 2020, 14:53 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

АНГЕЛИНА (САВО) МИЉЕВИЋ, 1944. похрана урне у 9.45

БОЈКА (ЈОВО) БАРИШИЋ, 1934. у 10.30

ЂОРЂЕ (РАДЕ) ЕРЦЕГ, 1936. у 11.15

АЛЕКСАНДАР (ЂУРА) ГОЛИЋ, 1942. у 12.00

ДАРИНКА (ЗАРИЈА) НИКОЛИЋ, 1930. у 12.45

МИХАИЛО (ЕВГЕНИЈЕ) ШЕФЕР, 1925. у 13.00

НОВИ САД, Алмашко гробље:

ВЕРИЦА (МАРКО) НЕДИЋ, 1941. у 11.00

МИЛАН (НЕДЕЉКО) МАЛЕТИЋ, 1973. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН. Ново гробље:

МАРИЈА (СТИПЕ) САМАРЏИЋ, 1936. у 11.00

ЉУБОМИР (ВЛАДИМИР) РОМАНИЋ, 1951. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. мај

Субота, 2. мај 2020, 14:51 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

ДУБРАВКА (ПАВЛЕ) ВЕРНАЧКИ, 1952. у 9.45

МАРИЈА (ПАЛ) ЗАВАРКО, 1939. у 10.30

ДАНИЦА (ДОБРИВОЈЕ) ШУПИЋ, 1953. у 11.15

СТЕВАН (ЂОРЂЕ) ГАЛИЋ, 1951. у 12.00

ЦВИЈАН (ИЛИЈА) ПОЊЕВИЋ, 1935. у 12.45

МИРЈАНА (МАРКО) ЏЕПИНА, 1930. у 13.30

НОВИ САД, Алмашко гробље:

НИКОЛА (ДРАГАН) ГРБИЋ, 1942. у 11.00

ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље:

МИРКО (ТЕОДОР) КОВАЧЕВИЋ, 1930. у 11.00

ФУТОГ, Централно гробље:

НЕВЕНКА (СИМО) ЈАНДРИЋ, 1961. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 2. мај

Петак, 1. мај 2020, 16:28 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

ЈЕЛИЦА (ЦВЕТКО) МИЛИНСКИ, 1940.  у 9.45
МАТИЛД (МИХАЉ) ЛИЧИНА, 1939.  у 10.30
МИРЈАНА (МИЛОВАН) ПЕТРОВИЋ, 1950.  у 11.15
ЕДИТА (ЈУЛИЈЕ) ПОПИЋ, 1927.  у12.00
БРАНИСЛАВ (СТАНИСЛАВ) РАДОЊИЋ, 1948.  у 12.45
ЉУБОДРАГ (МИЛОРАД) ПАРЕЗАНОВИЋ, 1954.  у 13.30
ВЛАДИМИР (МИЛАН) БАЊАЦ, 1978.  у 14.15
МИЛОШ (НИКОЛА) ЛИВАДА, 1930.  у 15.00

ФУТОГ Централно гробље: ЂОРЂО (МИЛЕ) ПРАШТАЛО 1938. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: ПЕРА (РАДЕ) ВЕСЕЛИНОВИЋ 1961. у 11.00