#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 5. фебруар 2020, 13:10 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 06.02.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Зличића 22, 32, 19;
Партизанска 23-53:

09.00 – 12.00

2.

Петроварадин

Прерадовићева 44-68:

09.00 – 11.00

3.

Сремски Карловци

Улица Чератска и део улице Балканска:

09.00 – 12.30

Дана 07.02.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Руменачка 13-17:

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Сремска 2-6, 1-7;
Фрушкогорска 2-18, 1-17;

Црвени Крст 2-4, 1-3;
Карађорђева 2-16, 1-47;
Војводе Мишића 2-6, 1-19;

Светозара Маровића 2-26, 1-27;

Дунавска 2-30, 1-13;
Кнеза Михајла 2-26, 1-29;
Васе Стајића 2-18, 1-23;
23. Октобра 2-10, 1-9;

ГРАДСКА БИБЛИОТЕКА, ВОДОВОД-ЦРПКА И ЦРКВА:

09.00 – 10.30

3.

Ветерник

ИЗБЕГЛИЧКО НАСЕЉЕ у ул. Војводе Путника бб:

09.45 – 10.45

4.

Будисава

Део насеља од центра Будисава до краја према Шајкашу;

ПРЕДУЗЕЋА: „SAINT GOBAIN“, „CONPRO“, „ALTOM“, ВОДОВОД и РЕСТОРАН ГРЛИЋ:

08.15 – 14.00

 

Искључења струје

Уторак, 4. фебруар 2020, 16:24 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 05.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ченеј

Салаш ПОПОВИЋ

Салаш ЧЕСТИЋ

08.15 – 10.15

2.

Будисава

Део насеља од центра Будисаве до краја према Шајкашу, предузећа „Saint Globain“, „Conpro“, „Altom“, Водовод и ресторан ГРЛИЋ

08.00 – 14.00

Дана 05.02.2020.г  се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Руменачка 13-17:

08.30 – 10.30 

Павла Ивића 3 и 5;
Бошка Петровића 3 и 4;
Александра Бењака  4;

Градилиште насеља Југовићево, орман ЈО:

09.15 – 11.15

Јастребачка 2-24, 32-36, 1-45;
Илариона Руварца 4-6, 10-26, 5-23А:

09.00 – 13.00 

Дана 06.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Зличића 22, 32, 19;
Партизанска 23-53:

09.00 – 12.00 

2.

Петроварадин

Прерадовићева 44-68:

09.00 – 11.00 

3.

Сремски Карловци

Улица Чератска и део улице Балканска:

09.00 – 12.30 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 5. фебруар

Уторак, 4. фебруар 2020, 14:33 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЗОРАН (ИЛОНА) ЛАКАТОШ, 1979. у 9.15
МАРИЈА (МАТА) ЛИЛИ, 1942.  испраћај у 10.30
ДРАГОЉУБ (САВА) НОВАКОВИЋ, 1931. испраћај у 11.15
ГОЈКО (ДУШАН) ЦВЕЈКОВИЋ, 1953. у 12.00
РАДИВОЈ (МИЛОВАН) КУЛИЋ, 1946. у 12,45
ЕВА (МИХАЉ) РАПИЋ, 1943. у 13.30
МИРЈАНА (МИЛАН) ТАСКОВИЋ, 1951. у 14.15
МИРЈАНА (МИЛАН) БАЈИЋ, 1938. у 15.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
СЛАВКО (ЂУРО) ВЛАТКОВИЋ, 1939. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
МАРА СТУПАР, 1939. У 13.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ:
ДЕЈАН (МИЛАН) ПЕТРОВАЧКИ, 1956. у 13.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 4. фебруар

Понедељак, 3. фебруар 2020, 14:32 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ПАВЛЕ (МИРКО) БЈЕКИЋ, 1941. у 10.30
МИРЈАНА (ОЛИВЕРА) СТЕПАНОВ, 1966. у 11.15
ДИМИТРИЈЕ (ЂОРЂЕ) БУГАРСКИ, 1947. у 12.45
РАЈКО (САВА) АМИЏИЋ, 1935. у 13.30
САВА (ВОЈИН) НИКОЛИЋ, 1936. у 14.15
ИЛИЈА (НИКОЛА) БРЕКИЋ, 1933. у 15.00
ФУТОГ, Доње Ново:
ГОРДАНА (СИМЕУН) СУБАШИЋ, 1957. у 13.00
КОВИЉ, Горње гробље:
ДУШАН (МАРКО) МАЏАРЕВИЋ, 1938. у 15.00



 

Искључења струје

Понедељак, 3. фебруар 2020, 14:21 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 04.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Димитрија Бугарског;
Трифуна Димића;
Пеђе Милосављевића;
Васе Јовановића;
Алексе Гавриловића:

09.00 – 12.00 

Грчкошколска 6,8,10;
Пашићева 3,5,7;
Саборна црква;
Златне Греде 2 и 4:

11.00 – 12.30 

Бранка Бајића 9 – ЛАМЕЛА1, ЛАМЕЛА 2 и ЛАМЕЛА 3:

09.30 – 12.00 

Антона Урбана 5Б

09.30 – 11.30

Фирма Univerexport – Сентандрејски пут;
НИС бензинска пумпа – Сентандрејски пут десна страна према Србобрану;

Семафори – Сентандрејски пут код Млекаре, орман ЈО:

09.15 – 10.30 

2.

Каћ

Петра Драпшина 9А-31, 6-18А

11.30 – 13.30

Дана 05.02.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ченеј

Салаш ПОПОВИЋ

Салаш ЧЕСТИЋ

08.15 – 10.15

2.

Будисава

Део насеља од центра Будисаве до краја према Шајкашу, предузећа „Saint Globain“, „Conpro“, „Altom“, Водовод и ресторан ГРЛИЋ

08.00 – 14.00