#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 14. март

Петак, 13. март 2020, 16:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ВЕРА (МЕХО) СЕНТИВАНАЦ, 1937. у 9.45
ИВИЦА (НИКОЛА) ПЕШОВИЋ, 1958. похрана урне у 10.30
ИВАН (ФРАЊА) ХАРДИ, 1950. похрана урне у 11.15
НЕМАЊА (СИНИША) БУКАРИЦА, 1999. у 12.00
СНЕЖАНА (ЈОЦА) ИБРАЛИЋ, 1971. у 12.45
ВЛАДИМИР (ВЛАДО) ГОВЕДАРИЦА, 1946. у 13.30
НИКОЛА (ЂОРЂЕ) КОТАРЧЕВИЋ, 1952. у 14.15
ЉУБИЦА (МИЛЕ) ЦРНИЋ, 1933. похрана урне у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Нови Мајур:
ИРЕНА (МАРКО) ГЕГЕНБАУЕР, 1920. у 11.00
СТЕПАНОВИЋЕВО:
СТЕВАН (ДАНИЛО) СТАНИСАВЉЕВИЋ, 1957. у 14.00
БУДИСАВА, Православно гробље:
ГОРАН (МИРОСЛАВ) ДАНИЧИЋ, 1963. у 13.00
САВА (ЂОРЂЕ) КОВАЧЕВИЋ, 1950. у 15.00

 

Искључења струје

Петак, 13. март 2020, 13:15 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 14.03.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 4-24, 3-25;

Део улице Мелхиора Ердухељија 1,11,13 и 2-6:

08.30 – 14.30

Дана 15.03.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ХГП, ПУТ ИНВЕСТ, СТАНИЦА ЗА ДЕХЛОРИЗАЦИЈУ ВОДЕ:

08.30 – 11.00

Дана 16.03.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Трг републике 16-20:

10.00 – 13.00 

Светозара Ћоровића 17-33, 26-38;
Иве Ћипика 2-16, 1-19:

08.30 – 13.30 

Тицанова 1-23, 2-26:

Повремено по потреби 08.30 – 14.30

2.

Черевић

Викенд насеље Баре, Њиве, Мала Тестера и Калуђерица;
Одмаралиште Тестера и хотел на Андревљу:

08.00 – 14.00 

Дана 17.03.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Тицанова 1-23, 2-26:

Повремено по потреби 08.30 – 14.30

Насеље Врбак, Баре;
ФАРМА ПРОДАНОВИЋ:

09.00 – 11.30 

2.

Свилош

Цело насеље и вик.насеље Мартин Парлог:

08.00 – 14.00 

3.

Грабово

Цело насеље:

4.

Луг

5.

Баноштор

Предузеће ФРУТЕКС;

Вик.насеља Прљуша, Градина, Крушевље и Друга међа:


Распоред сахрана и испраћаја за 13. март

Четвртак, 12. март 2020, 20:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЗОРИЦА (ДУШАН) ГОМБОШ-МОМИРОВ, 1940. испраћај у 10.30
ЖИВКО (ЖИВАДИН) СТАРЧЕВИЋ, 1937. у 11.15
ЖИВКО (ГЕНА) ЂУРЂЕВИЋ, 1934. у 12.00
САВА (МАРКО)БИЋ, 1944. испраћај у 12.45
ЈАСЕНКА (БРАНКО) МИЉКОВИЋ, 1975. у 13.30
РОЗАЛИЈА (ИВАН) САЧЕР, 1925. у 14.15
ВЛАДИМИР (ЛАЗАР) АДАМОВИЋ, 1932. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
КСЕНИЈА (ДУШАН) ПОПОВИЋ, 1959. у 13.00
КАЋ:
СЛОБОДАНКА (РАДЕ) ЖИВАНОВ, 1963. у 15.00

Искључења струје

Четвртак, 12. март 2020, 14:01 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду 10. –13.03.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Томе Маретића 1-7;
Део Прерадовићеве 156 до 160;
Крајишка 1-19;
Ивана Шантека 8, 1-15;
Лазара Саватића 1-15, 2-6, 37-45, 20-26;
Вере Мишчевић 2-22:

Повремено

 

08.30 – 14.00

Дана 13.03.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Гери Кароља 1-33, 2-38;
Булевар Европе 35:

10.00 – 12.00

Мелхиора Ердухељија 1-13, 2А, 6;

Илариона Руварца 2, 1, 3, 93, 93а, 89;

Дрварска 4-32, 3-25;
Кочи Ивана 8-28, 3-19;
Тицанова 2-24, 1-23:

08.30 – 14.30

2.

Петроварадин

Округићева 14 и 16:

09.30 – 13.00

3.

Беочин

ПРЕДАЈНИК МОБИЛНЕ ТЕЛЕФОНИЈЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА и „PRIMA ENERGY“:

07.30 – 14.00

4.

Каћ

Моше Пијаде 75-101;
Шумадијска 73:

11.00 – 13.00

Симе Шолаје 49-83, 44-70а:

Дана 13.03.2020.г се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милиција у Радничкој 32

11.00 – 13.00

Радничка 30а

10.00 – 12.00

2.

Каћ

Симе Шолаје 2-42 и 1-47

Његошева 14-40 и 9-27

Шумадијска 2-44 и 1-39

Југовић 13

Светосавска 104

09.00 – 11.00

Дана 14.03.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 4-24, 3-25;

Део улице Мелхиора Ердухељија 1,11,13 и 2-6:

08.30 – 14.30

Дана 15.03.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ХГП, Пут-инвест, Станица за дехлоризацију воде:

08.30 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 12. март

Среда, 11. март 2020, 16:10 извор: Новосадска ТВ

ПЕТАР (СИМА) СТАНЧУЛОВ, 1948. похрана урне у 9.45
ДОБРИВОЈ (ВЕЉКО) ВИДИЋ, 1952. у 10.30
МИЛАН (ПЕТАР) СИМУРДИЋ, 1953. похрана урне у 10.30
ВАСИЛИЈЕ (ВЛАДИМИР) ГРАДИНА, 2020. похрана урне у 11.15
БОЈАНА (ГЕОРГИЈЕ) МИЛИЋ-ТОМИЋ, 1938. у 12.00
ВЕРА (МИЛАН) МАЛОВИЋ, 1938. у 12.45
ЗОРАН (МАТИЈА) ПОПОВ, 1958. у 13.30
СЛОБОДАН (СВЕТОЗАР) КУКОБАТ, 1948. у 14.15
ЈЕЛЕНА (РАДОВАН) СТАНИШИЋ, 1929. у 15.00
НОВИ САД, Алмашко гробље:
РАДМИЛА (СТАНИСЛАВ) ШЉИВИЋ, 1926. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
САВО (СТОЈАН) ВИШЊИЋ, 1937. у 15.00