#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 21. јул 2020, 14:08 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 20.21 и 22..07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Ади Ендреа 71-87, 42-58
Каналска 1-17,2-18

Народне Војске 61

08.00-14.00

Дана 22.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

ДЕО НАСЕЉА СРЕМСКА КАМЕНИЦА

ОД УЛИЦЕ:

БРАНКОВАЧКА,ФРУШКОГОРСКИ ПУТ,

СУНЧАНА,ЧЕТИНАРСКА,СРЕМАЧКА,

ПАНЧИЋЕВЕ ОМОРИКЕ,ЗАПАДНА,

ПУТ ХЕРОЈА,ГРОЗДОВА,ВРБИЧКА,

ИЗВОРСКА,ЗЕЛЕНИ ВЕНАЦ,

ГРИГОВАЧКИ ПУТ И ДО УЛИЦЕ

СТАРОИРИШКИ ПУТ.

Фирме:
Градилиште
Ловачки дом

Водовод

09.00-11.00

2.

Сремски Карловци

Симе Милутиновића 1-15а, 2-22

Јована Поповића

08.30 – 13.00

3.

Раковац

Део Манастирска-Јоргованска

09.30 - 11.30

Дана 23.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Зличића 2-6

Косте Шокице 37

09.00-13.00

Устаничка 2-8, 1-17

Радоја Домановића 38-44,49,58

Карађорђева 91

08.30-12.30

Дана 23.24.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменачка

Партизанска 93-115,94-106

Косовска 11,2-18,

Чарда Звонце

Мерач протока ЈКП водовод и канализација ССРО

08.00-14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 21. јул

Понедељак, 20. јул 2020, 20:24 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ДОБРИЛА (ВАСА) ШЕЋЕРОВ, 1929. у 9.45
ОЛГА (МИЛАН) ЦВЈЕТАН, 1930. у 10.30
ДУШАН (МИЛОШ) ПЕТРОВИЋ, 1953. у 11.15
АНА (ПАВЕЛ) ЗАХОРЕЦ, 1933. у 12.00
ИРЕН (БАЛИНТ) РИСТИЋ, 1942. у 12.45
ЈОЈА (МИЛЕ) НИНКОВИЋ, 1936. у 13.30
МАГДА (АЛЕКСАНДАР) БРДАРЕВИЋ, 1952. у 14.15
СТЕВАН (ЛАЗАР) МОГА. 1943. у 15.00
Алмашко гробље: БРАНКО (СТЕВАН) ПОЈИЋ, 1931. у 13.00


БУДИСАВА Католичко гробље: ЛЕОНА (НИКОЛА) БОЦИЈ, 1936. у 11.00
КАЋ Месно гробље: ДРАГИЊА (МИЛАН) ПАПИЋ, 1927. у 13.00
                                     ЂУРО (МАРКО) ЖЕПИНА, 1953. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: НОВКА (СТЕПАН) КИКАНОВИЋ-СТУПОВСКИ, 1965. у 11.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: СОФИЈА (МИЛИВОЈ) ЂУРИЋ, 1960. у 13.00
ФУТОГ Горње старо гробље: МИРОСЛАВ (МИРКО) КОВАЧИЋ, 1966. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље: АНА (ИВАН) КОСКА, 1936. у 13.00

Искључења струје

Понедељак, 20. јул 2020, 13:36 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 20.21 и 22..07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Ади Ендреа 71-87, 42-58
Каналска 1-17,2-18

Народне војске 61

08.00-14.00

Дана 21.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Рајковића 8-12

Јаше Игњатовића 2-6

Косовска 43

09.00-13.00

Дана 22.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

део насеља Сремска Каменица од улице:

Бранковачка,Фрушкогорски пут, Сунчана, Четинарска, Сремачка, Панчићеве оморике, Западна, Пут хероја, Гроздова, Врбичка, Изворска, Зелени венац, Григовачки пут и до улице Староиришки пут.

Фирме: Градилиште, Ловачки дом,
Водовод

09.00-11.00

2.

Сремски Карловци

Симе Милутиновића 1-15а, 2-22

Јована Поповића

08.30 – 13.00

3.

Раковац

део улице Манастирска-Јоргованска

09.30 - 11.30

Распоред сахрана и испраћаја за 20. јул

Недеља, 19. јул 2020, 22:06 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ВУКО (МИЛАН) ЧАМЏИЋ, 1966. у 10.30
ФЕРЕНЦ (ФЕРЕНЦ) ХАТАЛАК, 1960. у 11.15
АНЂЕЛКА (ЂУРО) ЦИКУША, 1968. у 12.00
КАРОЉ (КАРОЉ) НАС, 1958. у 12.45
НАДА (НОВА) СЕВЛИЋ, 1954. у 13.30
ВОЈИСЛАВ (ТОМИСЛАВ) АРСИЋ, 1956. у 14.15
ЂУРЂИЈА (ЂУРАЂ) ПЕТРОВИЋ, 1954. у 15.00
Католичко гробље: РАНКА (ЧЕДОМИР) ПАЈКЕРТ, 1936. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: ВЕРА (ЛАЗАР) НИКОЛИЋ-ДОВАТ, 1934. у 13.00
КОВИЉ Горње гробље: МАРИЈА (СТЈЕПАН) КУХАРИЋ, 1940. у 11.00
ФУТОГ Централно гробље: ЈОВАН (ДУШАН) КНЕЖЕВИЋ, 1945. у 13.00
КАЋ Месно гробље: ЈОКА (МИЛЕ) МАРИЋ, 1948. у 13.00

Искључења струје

Петак, 17. јул 2020, 18:42 извор: Електровојводина

 

Дана 20.21 и 22..07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Ади Ендреа 71-87, 42-58
Каналска 1-17,2-18

Народне Војске 61

08.00-14.00

Дана 20.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ложионичка 9-45
Светозара Ћоровића 26-42, 17-33

Иве Ћипика 2-16, 1-19

08.00-12.00

2.

Руменка

Петефи Шандора 28-30 и 68
Партизанска 52

Црква хришћанских назаретских заједница (молитвени дом)

Цара Лазара 67-95

Михајла Пупина 35-53,34-54

08.00-14.00

Дана 21.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Ђуре Јакшића 1-23, 2-16

Војводе Мишића 1-27, 2-16

Митра Урошевића 1-5, 4-8

09.00-13.00

2.

Ченеј

део насеља Ченеј;

међународни пут Суботица-Београд

салаши од броја 243 до 255а,

салаши: 301-311ц, 302-310, 310б-314, 317, 318 и 211.

фирме: пилотска школа, пословна зграда Аеродрома, аутоприколице “Кременко“, социјкална установа за старе, бутик “Лада“, мини фарма, Дунавкоп, хмељарник Манојловић, Неопланта заливни систем

09.00 – 13.00