#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 24. јул

Четвртак, 23. јул 2020, 14:52 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

МИЛИЦА (ЧЕДОМИР) ЛЕКИЋ, 1945. у 9.45
СТЕВИЦА (МИРОСЛАВ) ПОПОВ, 1964. у 10.30
АЛЕКСАНДАР (МИРКО) АНТИЋ, 1961. у 11.15
СТАНА (ТОША) ЛЕЖАИЋ, 1932. у 12.00
МИРЈАНА (СВЕТИСЛАВ) КОМАР, 1952. у 12.45
НАДЕЖДА (МИЛАН) ПЕЛОЗА  (урна), 1932. у 13.30
ПЕРСИДА (АТАНАСИЈЕ) МАРУНКИЋ, 1973. у 13.30
ЗОРА (БОРИВОЈ) ЋИРИЋ, 1946. у 14.15
КАТИЦА (САВА) НИКОЛИЋ, 1931. у 15.00
 
Католичко гробље:  ЕРЖЕБЕТ (ЈОЖЕФ) МАРТИН, 1944. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:  СТЕВАН (ГАВРЕ) МРЂА, 1928. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  БРАНКО (БОШКО) ДАБИЋ, 1933. у 13.00
КАЋ Месно гробље:  ИЛИЈА (МИКАИЛО) ДИКИЋ, 1936. у 11.00
КОВИЉ Горње гробље ИВАН (ГИГА) МАРЦИКИЋ, 1931. у 15.00

Искључења струје

Четвртак, 23. јул 2020, 12:44 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 24.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Футог

Омладинска13-19,10-18,

Моше Пијаде 1-11 , 4-20

Симе Шолаје 11-55 , 10-46

15.10-19.00

Дана 25. и 26. 07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Фимре: Пословна зграда – Нафтагас-промет;
Штампарија Просвета;
Градилиште ГИК „Банат“:

07.30 – 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. јул

Среда, 22. јул 2020, 19:36 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЈЕЛЕНА (ЈЕЗДИМИР) ЈОЈИЋ, 1952. у 9.45
МИРОСЛАВА (МИЛОРАД) ИЛИЋ, 1930. у 10.30
НАДЕЖДА (МИЛИВОЈЕ) ЛУКАЧ, 1939. испраћај у 11.15
ДАНИЈЕЛ (НИКОЛА) КОЛБАС, 1932.  испраћај у 12.00
ЉУБИНКА (ЂОРЂЕ) СИТАШ, 1966. у 12.45
ЗДРАВКО (ДУШАН) КЕВАЦ, 1956. у 13.30
МУСТАФА (ХАМЕД) ШАБИЋ, 1955. похрана урне у 14.15
АЛЕКСАНДАР (ДРАГУТИН) ВИДУЉЕВИЋ, 1947. у 15.00
ЈЕЛЕНА (ИЛИЈА) АРСЕНИЋ, 1938. у 14.15
Алмашко гробље: РАДОВАН (ПЕТАР) СИЛАШКИ, 1930. у 11.00

Искључења струје

Среда, 22. јул 2020, 13:13 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 23.07.2020.г се због ВАНДРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремски Каменица

Кетрин Макфел

Иве Андрића

Зеленгорска

Ђуђревданска

Виноградарска до Улице

Соње Маринковић

Фирме:

Предузеће Партизански пут

Грађара

Болница

09.00 – 11.00

Дана 24.07.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Футог

Омладинска13-19,10-18,

Моше Пијаде 1-11 , 4-20

Симе Шолаје 11-55 , 10-46

15.10-19.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. јул

Уторак, 21. јул 2020, 21:19 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


РУЖИЦА (ЗОРАН) ШИК, 1985. у 9.45
АНА (ЉУДЕВИТ) ГРЊА, 1936. у 10.30
ЈОЛАНКА (СТЕВАН) ХООГ, 1930. похрана урне у 10.30
МАРИЈА (ЉУБОМИР) ШВОЊА, 1940. у 11.15
ДОСТА (ВАСКРСИЈА) ЛОЛИЋ, 1941. у 12.00
АНИЦА (СВЕТОЗАР) ЖИВАНОВ, 1923. у 12.45
АНТЕ (ЈАКОВ) БАРБАРИЋ, 1936. у 13.30
ЉИЉАНА (СЛАВОЉУБ) БЕРКОВИЋ, 1971. испраћај у 14.15
ВАСА (САВА) БУДОШАН, 1941. похрана урне у 15.00
МИЛИЦА (НИКОЛА) ПОПОВ, 1934. у 15.00


ФУТОГ Доње ново гробље: ЗОРАН (НЕЂО) НИКОЛАС, 1959. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: КОВИЉКА (ОСТОЈА) ДЕСПОТОВИЋ, 1936. у 13.00
КОВИЉ Доње гробље: ФЕРЕНЦ (ФРАЊА) ХОРВАТ, 1948. у 11.00
               Горње гробље: ДРАГАН (МИЛАН) ХОРВАЧКИ, 1952. у 13.00