#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 4. јануар

Петак, 3. јануар 2020, 20:20 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

СЛОБОДАН (ЉУБОМИР) ЈОСИМОВ, 1958. у 9.45
МАРИЈА (МИЛАН) МАРИНОВИЋ, 1948. у 10.30
ЕЛИЗАБЕТА (КАРЛО) МИТРОВИЋ, 1933. у 11.15
ЕВА (ЛАДИСЛАВ) УРИ, 1963. испраћај у 12.00
ВЕСНА (ЈОШКА) БЛАТНИЦКИ, 1956. у 12.45
СЛАВКА (БЈЕЛАН) ЧЕГАР, 1940. у 13.30
СТОЈАН (ЦВИЈЕТИН) ЈАНКОВИЋ, 1932. у 14.15
ЂОРЂЕ (ЖИВОЈИН) ВУЛИЋ, 1934. у 15.00
Католичко гробље: КАТИЦА (АНДРЕЈ) ИВАШЧЕНКО, 1930. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље: ЉУБИЦА ЖИВАНОВ, 1932. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: МАРИЈА (САВА) МИШКОВИЋ, 1933. у 13.00
ФУТОГ Горње старо гробље: БОСИЉКА (МИЛАН) МАРЧЕТА, 1936. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ЧЕДО (МИЛОШ) ДРАГОСАВЉЕВИЋ, 1953. у 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 3. јануар

Четвртак, 2. јануар 2020, 15:38 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ВЕЛИКА (АТАНАС) ЖИВКОВИЋ, 1933. у 10.30
ДАРИНКА (ЈАНКО) ЛАЗАРЕВИЋ, 1941. у 11.15
ДЕЛИНКА (СВЕТОЗАР) МИХАЈЛОВИЋ, 1936. у 12.00
НАДЕЖДА (СВЕТИСЛАВ) ДОЈИЋ, 1932. у 12.45
ЉИЉА (ПЕТАР) МАТИЋ, 1952. у 13.30
МИЛИЦА (АНТОНИЈЕ) ВУКОМАНОВИЋ, 1940. у 14.15
ТРАЈАН (ЈОВАН) ПАВЛЕВСКИ, 1946. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Новов гробље:
СВЕТОЗАР (МИЛОШ) ВЛАТКОВИЋ, 1938. у 13.00
ФУТОГ, Централно гробље:
ЈЕЛА (ЛУКА) СТАНКОВИЋ, 1947. у 13.00
ФУТОГ, Горње старо:
ЖИВОЈИН (ВЕЉКО) ГРУБНИЋ, 1942. у 11.00
БУКОВАЦ:
ВОЈИН (БРАНКО) ТЕШАНОВИЋ, 1936. у 15.00
 
 

Распоред сахрана и испраћаја за 2. јануар

Среда, 1. јануар 2020, 18:02 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

БОЖО (СТЕВО) ЋУЛИБРК 1937. у 9:45
МИЛАНКА ВРБАШКИ у 10 :30
ДРАГАН (СВЕТОЗАР) МАТИЋ 1962. у 11:15
ЖИВАНА (ГАВРИЛО) ЈОВАНОВИЋ 1935. у 12:00
БОРИВОЈЕ (ГАВРИЛО) ДЕДИЋ 1958. у 12:45
АЛОЈЗИЈЕ (ПЕЈО) ГАНИЋ 1944. у 13:30
НЕАТНИЦА (НОВИЦА) ДУШИЦА 1936. у 14:15
МИРКО (МАРКО) ПАВЛОВИЋ 1937. у 15:00

ПЕТРОВАРАДИН Транџамент: МАРИЈА (ЈАНКО) КОЛЕСАР 1939. у 13:00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: СТАНА (ДУШАН) БЕРИЋ 1932. у 13:00

ФУТОГ Доње старо гробље: СТАНКО (МИЛЕ) ТАДИЋ 1940. у 11:00

ФУТОГ Горње старо гробље: ДУШАНКА (ЈАНДРИЈА) ЉЕПОЈА 1936. у 13:00

КАЋ Месно гробље: БОРКА (ПЕТАР) ВЛАШКИ 1964. у 11:00

Распоред сахрана и испраћаја за 31. децембар

Понедељак, 30. децембар 2019, 15:03 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
ЛАЗАР (ЖИВКО) НЕДИЋ, 1949. у 9.45
РАДЕ (МИЛЕ) СТИЈАК, 1933. испраћај у 10.30
ЈЕЛИЦА (СЛОБОДАН) МУСА, 1956. у 11.15
ЂУЛА (ЂУЛА) ТАКАЧ, 1949. испраћај у 12.00
МИРКО (ЈОВО) ТОДОРОВИЋ, 1945. у 12.45
ЈОВАНКА (ОСТОЈА) КОСТРЕШ, 1923 у 13.30
МИЛИВОЈЕ (РИСТА) МИТИЋ, 1937. у 14.15
ЕРЖЕБЕТ (ЈАНОШ) МИЈАЈЛОВИЋ, 1950. у 15.00

НОВИ САД, Успенско гробље:
МАЈА (ЈОСИП) ЈАКОБ, 1963. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
ЂУРО (ЂОРЂЕ) РУДИЋ, 1939. у 13.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ: ЗОРКА (СТЕВАН) ВЕРНАЧКИ, 1940. у 13.00

ФУТОГ, Доње ново:
МАНОЈЛО (ИЛИЈА) МАРИЋ, 1930. у 13.00
ФУТОГ, Доње страо:
БОСИЉКА (ДУШАН) РАДУЛОВИЋ, 1933. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:
НЕДЕЉКО (ЛАЗАР) КАТИЋ, 1950. у 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 30. децембар

Субота, 28. децембар 2019, 17:06 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МАРКО ИВКОВИЋ, 1944. у  9.45
ТЕОДОР (ИСИДОР) ЈОВАНОВ, 1947. у  10.30
АЛЕКСАНДАР (ВЕЛИСАВ) БОГДАНОВИЋ, 1974. у  11.15
МИРОСЛАВА (ЈУЛКА) РАДОВИЋ, 1946. у  12.00
БРАНИСЛАВ (ПЕТАР) ВАРЕНИКА, 1948. у  12.45
ЈОВАН (ЖАРКО) РИСТИЋ, 1938. у  14.15
САША (БОРИВОЈЕ) ЈЕВЂИЋ, 1973. у  15.00


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље: ВЕРИЦА (ЛАЗАР) РАКИЋ, 1936. у  13.00