#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 2. новембар

Петак, 1. новембар 2019, 15:35 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:


ДРАГОЉУБ (ЗДРАВКО) ДУНЂЕРСКИ, 1960. у 9.45
БРАНИСЛАВ (СТЕВАН) СТОЈИЋ, 1595. у 10.30
МИЛИВОЈЕ (МАРКО) ДАНИЛОВИЋ, 1952 похрана урне у 11.15
КЕТЕРИНА (ЈАКОВ) ДУЧИЋ, 1947. похрана урне у 14.15


ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље: ТОМИСЛАВ (ФЕРДИНАНД) ДОЈКИЋ, 1955. у 13.00


КАЋ Месно гробље: СОФИЈА (ЛАЗАР) МАРЈАНОВИЋ, 1937. у 13.00

                                  МИЛИЦА (МАРКО) УБОВИЋ, 1955. у 15.00


БУКОВАЦ Месно гробље: ЈЕЛА (ГОЈКО) КРУПЊАНИН, 1939. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље: СОФИЈА (САВА) МИЛОШЕВИЋ, 1933. у 13.00

Искључења струје

Петак, 1. новембар 2019, 13:51 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 02.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1,7;
Хероја Пинкија 2-6, 1-25;
Гимназија:

08.30 – 14.00

Дана 04.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 24-26, 30-32, 36, 48-60, 37-39, 43-45, 51-53;
Кисачка 59, 61;
Саве Љубојева 2-8, 1,3;
Б.Берића (Скојевска) 1;

Савез инвалида рада и црпка:

08.30 – 10.30

Фелеги Тивадора 2-4, 1-3;
Саве Ковачевића 16-22;
Саве Љубојева 5-9;
Краљевића Марка 55-57:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Део насеља од пумпе на уласку у Беочин, насеље око пута за Раковац до иза скретања за Думбово и Думбово:

08.30 – 13.00

Дана 05.11.2019се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Саве Ковачевића 6-12;
Краљевића Марка 47, 49;
Скојевска (Б.Берића) 4-16, 5, 5А, 7, 7А:

11.30 – 13.30

Берислава Берића 2, 1;
Кисачка 44-54, 59;
ОШ „Коста Трифковић“:

08.30 – 10.30

2.

Буковац

Део улице Карађорђева, Светозара Милетића, Бранка Радичевића, Стражиловска, Косовска, Доситеја Обрадовића и Лазе Костића:

08.30 – 11.00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 1. новембар

Четвртак, 31. октобар 2019, 16:25 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље:

ВЕЉКО (СЛОБОДАН) КОВАЧЕВИЋ – испраћај, 1964. у 11.15
ОБРЕН (МИЛОШ) БЕЧЕЛИЋ, 1960. у 12.00

Алмашко гробље: ЉУБИЦА (ПАЈА) БЕГОЈЕВ, 1931. у 13.00

Искључења струје

Четвртак, 31. октобар 2019, 12:22 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 01.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Миливоја Живковића од Драгослава Срејовића до црпке:

Црпка:

08.00 – 12.00 

Краља Петра Првог 19:

08.30 – 10.30 

2.

Футог

Део насеља Футог од улице: Железничка, Наде Димић, Грмечка, Марка Јеласића, Душана Кошутића, Милана Видака, Здравка Челара, Раде Кондића, Славка Родића, Симе Шолаје, Василија Гаћеше и до улице Младена Стојановића;

ФИРМЕ: КЛАНИЦА, АД МИЛАН ВИДАК, П.П. СКЛАДИШТЕ, АУТОМЕХАНИЧАР, МБ СПРЕМО, СТАМБЕНА ЗГРАДА, ПИЛАНА, ТРАФИКА, ПОЉОПРИВРЕДНА ШКОЛА, ОСНОВНА ШКОЛА, БЕНЗИНСКА ПУМПА И СЕМАФОР, ФИСКУЛТУРНА САЛА, КОМИСИОН ДРАГАНА И ВЕТЕРИНАРСКА АМБУЛАНТА:

09.00 – 12.00 

3.

Ветерник

Део улице Краља Петра Првог и околне као и део насеља Сајлово иза градског гробља уз пут за Ветерник:

08.30 – 12.30 

Дана 02.11.2019.г  се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића 4-48, 3-39;
Ћирила и Методија 2-46, 1,7;
Хероја Пинкија 2-6, 1-25;
ГИМНАЗИЈА:

08.30 – 14.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 31. октобар

Среда, 30. октобар 2019, 15:50 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ГОРАН (АНТУН) БОГИШИЋ, 1976. у 9:45
ИМРЕ (ИМРЕ) СЕФЧИК, 1943. у 10:30
ЂОРЂЕ (ЛАЗАР) ГАВАНСКИ, 1942. у 11:15
ЛАЗАР (МИЛЕНКО) ЛУДОШКИ, 1947. у 12:00
ВЛАДИМИР (ЗЛАТОЈЕ) МРШОВИЋ, 1953. у 12:45
МАРИЈА (НОВИЦА) БУТОРАЦ, 1940. у 13:30
АНТУН (АНТУН) ВЕГЕЛ, 1984. у 14:15

ФУТОГ Централно гробље:ЈОВО (РИСТЕ) РАКИТА, 1937. у 13:00
БУКОВАЦ  Месно гробље: НЕДЕЉКО (КОСТА) ПОДРАШЧАНИН, 1960. у 13:00