#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 30. октобар 2018, 13:56 извор: "Електровојводина" АД

Дана 31.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Aгрокоп, 33 Н.Сад СРМ, Интерграф, Бачка пут, Завод за пшеницу и Завод за кукуруз:

08.30 – 13.00

Јована  Бјелића 26-22:

11.00 – 14.00

Данила Киша 36-44, 21-43;
Браће Рибникара 3-19;
Гогољева 14 и 16;
Ласла Гала 28а:

09.00 – 11.00

2.

 

 

Беочин

 

 

(Думбово)

Део насеља Беочин улице:

Хероја Пинкија, Војвођанска, М.Антића, Крајишка, Белегирска, Беочински пут, Карађорђева, Српских добровољаца и до Новосадског пута;
Аутотранспорт „Кисели“, Резервоар „Ковачевић“, Кафана и НАП пумпа:

11.30 – 13.30

Краља Петра 1, Цара Душана (Е.Кардеља)

Зграда А-0 – улаз 1,2,3,4;
Зграда А-1 – улаз 1,2,3,4;

Зграда А-2 – улаз 1,2,3,4;
Зграда А-4 – улаз 1,2,3,4;
Зграда Б-1 – улаз 3,4,5;
Зграда Б-2 – улаз 1,2,3,4,5;
Зграда Б-3 – улаз 1,2,3,4,5;
Спортски центар и Топлана:

08.30 – 10.30

Дана 01.11.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Раковац

Улица Манастирска од Раковца до Старог Раковца:

08.00 – 14.00

2.

Беочин

Планта 6-14, 5-13;
Николе Тесле 2,8-22, 1-45;
Фрушкогорска 2-10, 14-16А, 3,3Б, 3Ц, 5;
Станка Пауновића 2-14, 1-13;
Војвођанске бригаде 2-28, 1-19;
Хероја Раше 2-24, 3-9;
Хероја Пинкија 12, 12А;
Ватрогасни дом:

11.30 – 13.30

Краља Петра 1 улази Б1/1, Б1/2, Б1/3;

Трг Цара Лазара 2,4,8, 3,5;
Улица Планта 2,4,1,3;

Хероја Пинкија 2-8, 12, 1,5;
Светосавска;

Ерсте банка и Дом здравља:

08.30 – 10.30

3.

Буковац

Цело насеље осим предузећа „Фермес“ и „Феропламаса“:

08.30 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 30. октобар

Понедељак, 29. октобар 2018, 21:12 извор: НовосадскаТВ

1.

Миле (Никола) Паулић

1936.

Градско гробље

11:15

2.

Даворин (Петар) Вранеш

1953.

Градско гробље 

12:45

3.

Петар (Стеван) Сердар

1939.

Градско гробље 

13:30

4.

Стефан (Жељко) Стевановић

1995.

Градско гробље

14:15

5.

Даница (Иван) Стаматовић

1945.

Католичко гробље

13:00

6.

Марија (Димитрије) Радујковић

1932.

Ново Гробље (Петроварадин)

13:00

7.

Јусуф (Мехмед) Велагић

1927.

Ново Гробље (Петроварадин)

15:00

Искључења струје

Понедељак, 29. октобар 2018, 14:17 извор: "Електровојводина" АД

Дана 30.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

С.Мусића 1;
Максима Горког 38-46:

09.00 – 12.00

2.

Лединци

Фрушкогорски пут од Лединаца према Старим Лединцима:

08.30 – 12.30

3.

Беочин

Део насеља Беочин:

29. новембар 2-16, 7-37;

Б.Радичевића 12, 15-19;
Старине Новака 4-8, 12-22, 1-23;

Милоша Црњанског 11-19;

Д.Обрадовића 12, 11-23;

Д.Туцовића 1-5;

16.октобра 24-26, 19-33;
Омладинска 36-50;

Д.Максимовић 2-66, 1-9А;
Светосавска 1,7,11-23А;

1. маја 4-20, 3-15;
Б.Ћопића 4-20, 3-15;
Ђ.Јакшића 2-16, 1-15;
С.Марковића 2-18, 3-11;
М.Пупина 4-20, 2-9, ББ;

Дунавкса 4,14-16, 5-7,13;

Пумпа за канализацију и Терцијалне делатности 1,2,3:

09.00 – 12.00

Дана 31.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Aгрокоп, 33 Н.Сад СРМ, Интерграф, Бачка пут, Завод за пшеницу и Завод за кукуруз:

08.30 – 13.00

Јована  Бјелића 26-22:

11.00 – 14.00

Данила Киша 36-44, 21-43;
Браће Рибникара 3-19;
Гогољева 14 и 16;
Ласла Гала 28а:

09.00 – 11.00

2.

 

 

Беочин

 

 

(Думбово)

Део насеља Беочин улице:

Хероја Пинкија, Војвођанска, М.Антића, Крајишка, Белегирска, Беочински пут, Карађорђева, Српских добровољаца и до Новосадског пута;
Аутотранспорт „Кисели“, Резервоар „Ковачевић“, Кафана и НАП пумпа:

11.30 – 13.30

Краља Петра 1, Цара Душана (Е.Кардеља)

Зграда А-0 – улаз 1,2,3,4;
Зграда А-1 – улаз 1,2,3,4;

Зграда А-2 – улаз 1,2,3,4;
Зграда А-4 – улаз 1,2,3,4;
Зграда Б-1 – улаз 3,4,5;
Зграда Б-2 – улаз 1,2,3,4,5;
Зграда Б-3 – улаз 1,2,3,4,5;
Спортски центар и Топлана:

08.30 – 10.30

Распоред сахрана и испраћаја за 29. октобар

Недеља, 28. октобар 2018, 16:09 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ИВАН (МАРКО) ЛАБАШ  - урна, 193 у 9.45
БРАНИСЛАВ (АЛЕКСАНДАР) ЂОРЂЕВИЋ  - урна, 197 у 10.30
РАДМИЛА (РАДЕ) ЧАЊИ, 194 у 11.15
СОФИЈА (ЂОРЂЕ) ВУКОТИЋ, 192 у 12.45


ВЕТЕРНИК Месно гробље: МИЛОЈКО (МИОДРАГ) ИВАНКОВИЋ, 1935 у 13,00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:  СЛАВИЦА (СТЕВАН) КАРОЛИЋ, 1936. у 11,00
Алмашко гробље: ЈОЖЕФ (ЛАЈОЋ) БИРГЕШ, 1956. у 15,00
НОВИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:  РЕЉА (МИЛАН) ТАНОВИЋ, 1936. у 13,00

Распоред сахрана и испраћаја за 27. октобар

Петак, 26. октобар 2018, 17:11 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИЛУН (ПАНТА) ЋУКОВИЋ  - урна, 1935. у  9.45
ПЕТАР (СТАНОЈЕ) СТАНКОВИЋ  -урна, 1942. у  10.30
МИЛЕВА (МИХАЈЛО) ВАСИЋ   - урна, 1927. у  11.15
ВЕСЕЛИН (ТИМА) ДИЦКОВ –урна, 1963. у  12.00
РАДА (ЈОВАН) ДОМАЗЕТ –испраћај, 1949. у  12.45
ГИЗЕЛА (ИМРЕ) ЕМАН  -урна, 1932. у  13.30
БИЉАНА (ВАСИЛИЈЕ) ВУЈОВИЋ, 1953. у  14.15
ЖУЖАНА (ЈОЖЕФ) ШАВАЊА, 1928. у  15.00


Католичко гробље: ГАБРИЈЕЛА (ЛАДИСЛАВ) ТОТ-ГУБАНДА-ЉУБОЈЕВИЋ, 1961. у  11,00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: НАДА (СЛАВКО) ЛАЗИЋ, 1953. у  15,00