#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. јун

Среда, 10. јун 2020, 16:16 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
СРБА (ДИМЧО) КОСТАДИНОВСКА, 1926. у 9.45
МАРИИА (ПАВЕЛ) БОИКО, 1956. похрана урне у 10.30
МИЛИЦА (БЛАГОЈЕ) ЈЕЛЧИЋ, 1933. похрана урне у 11.15
МИРЈАНА (МИЛАН) БУРАИ, 1966. у 12.00
ЈЕЛИЦА (СТЕВАН) МИЛКОВ, 1935. у 12.45
ВЕРА (ЈОСИП) ВЕБЕР-БРЕТТ, 1929. испраћај у 13.30
МИЛОМИР (ТРИФКО) ГЛУХОВИЋ, 1942. у 14.15
ЦВБЕТА (СВЕТОЗАР) ГЕРИЋ, 1945. у 15.00


Алмашко гробље: ИВАНКА (ФРАНКО) ИЛИЋ, 1930. похрана урне у 11.00
БУДИСАВА Католичко гробље: ЂУЛА (ФЕРЕНЦ) БАЛАЖ, 1942. у 13.00
КАЋ Месно гробље: СЛОБОДАН (ЂУРО) ДАНИЧИЋ, 1942. у 15.00
ФУТОГ Централно гробље: ГОРИСЛАВ (БРАНКО) ЗАГОРАЦ, 1939. у 13.00
КОВИЉ Горње гробље: БРАНКА (РАДЕ) ШОВЉАНСКИ, 1935. у 11.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: БОРЕ (ЂУРО) БЈЕЉАЦ, 1950. у 13.00
                                                       ВЛАДИМИР (ЛАЗАР) СТОЈКОВИЋ, 1926. у 15.00

Искључења струје

Среда, 10. јун 2020, 14:06 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду од 08. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића 64-102, 75-107:

08.00-14.00

У периоду од 10. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 56-104 , 53а-105

Косовска 7-9

Змај Јовина 37-39 , 26-28

08.00-14.00

Дана 11.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ветерник

Нова 40

Новосадски пут 75а,77

Расадник дана

09.00-11.00

2.

Нови Сад

   Булевар војводе Степе  115-137

    Булевар кнеза Милоша  28-34

11.30-13.30

Булевар војводе Степе 81-113

08.30-10.30

Дана 12.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Шарпланинска 3-7 и 2-4

08.30-13.00

Грозде Гајшин 1-5

Пашићева 1-5

07,30-10,00

Бранислава Нушића 1-17:

09.15 – 12.15

2.

Руменка

Змај Јовина 24а-24ц и 27-35

Војвођанска 63-93 и 66-90

08.05-10.00

3

ЧЕНЕЈ

Фирме Хмељарник, Неопланта Заливни систем

09.00-11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 10. јун

Уторак, 9. јун 2020, 16:56 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЗОРИЦА (ДУШАН) ГОМБОШ-МОМИРОВ, 1940. похрана урне у 9.45
ДРАГАНА (МАРКО) ГРКОВИЋ, 1973. похрана урне у 10.30
СОФИЈА (НИКОЛА) РАЧИЋ, 1935. испраћај у 11.15
ЉУБО (МИЛОШ) ВУЧИЋЕВИЋ, 1929. у 12.00
РАЈКО (ВОЈИН) РАКИЋ, 1944. похрана урне у 12.00
СВЕТЛАНА (ГУШО) МИЛОШЕВИЋ, 1955. у 12.45
СВЕТЛАНА (ЛАЗАР) ИВАНОВИЋ, 1967. у 13.30
ЈЕЛЕНА (АНАЊ) МИТРОВИЋ, 1922. у 14.15
ЛАЗАР (МИЛАН) РАЛЕТИЋ, 1939. испраћај у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
ЂУРЂИЦА (ВЈЕКОСЛАВ) ЈУХАС, 1954. у 11.00
ВЛАДО (ЗВОНИМИР) МАРАУЦ, 1959. у 13.00
КОВИЉ Горње гробље: ДРАГИЊА (РАДА) МИШКОВ, 1943. у 13.00
КАЋ Месно гробље: БАХРИЈА (БАЈРО) КОЧИЋ, 1951. у 15.00

Искључења струје

Уторак, 9. јун 2020, 13:14 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду од 08. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића 64-102, 75-107:

08.00-14.00

У периоду од 10. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 56-104 , 53а-105

Косовска 7-9

Змај Јовина 37-39 , 26-28

08.00-14.00

Дана 10.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јернеја Копитара 44-66; 25-55

Симе Матавуља 27-39а ; 28-38а

Морнарска 49-61а ; 50-60

08.00-11.00

Д.ДАНИЛОВИЋА 2-8, 22, 24 и 1-5

БУЛ.Ј.ДУЧИЋА 14-20

БАТЕ БРКИЋА 1,3

ФИРМЕ: ДЕЧИЈА УСТАНОВА

 

08.30-10.30

2.

Ветерник

Драгослава Срејовића 36-44

Данице Јовановић од Драголава Срејовића до 53

09.00-11.00

Дана 10.06.2020.г се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ФУТОШКИ ПУТ 87-93

ИЛАРИОНА РУВАРЦА 2,1-5

КОЧИ ИВАНА 6А-28,1-19

ДРВАРСКА 4-24, 1-27

БАНИЈСКА 2-26А,7-23

ТИЦАНОВА 2-26,1-23

ПАНОНСКА 2,1

ФИРМЕ: ПЛАСТАЛ, ЈЕСЕЊИН

11.30-13.30

Дана 11.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ветерник

Нова 40

Новосадски пут 75а,77

Расадник дана

09,00-11,00

 

Искључења струје

Понедељак, 8. јун 2020, 16:59 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду од 08. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића 64-102, 75-107:

08.00-14.00

У периоду од 10. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 56-104 , 53а-105

Косовска 7-9

Змај Јовина 37-39 , 26-28

08.00-14.00

Дана 09.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Улица Јесењинова

08.30-12.00

Јернеја Копитара 44-66; 25-55

Симе Матавуља 27-39а ; 28-38а

Морнарска 49-61а ; 50-60

08.00-11.00

Душана Даниловића 10,12 И 7,9

Бате Бркића 9-15

Сељачких Буна 53,55,59-63

Фирме: Градилиште

11.30-13.30

Бул.Јована Дучића 26-36

Душана Даниловића 18-30,38-44 И 7-11

Бул.Кнеза Милоша 12-14

Фирме: Семафор

08.30-10.30

Миће Поповића 1-63 и 4-10

10.00-13.00

Бранислава Нушића 1-17

09.15-12.15

Објекат МУП-а у Љ. Ненадовића на Клиси

09.00-09.30

Дана 10.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јернеја Копитара 44-66; 25-55

Симе Матавуља 27-39а ; 28-38а

Морнарска 49-61а ; 50-60

08.00-11.00

 

Д.Даниловића 2-8, 22, 24 и 1-5

Бул.Ј.Дучића 14-20

Бате Бркића 1,3

Фирме: Дечија установа

08.30-10.30

2.

Ветерник

Драгослава Срејовића 36-44

Данице Јовановић од Драголава Срејовића до 53

09.00-11.00