#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 16. јун

Понедељак, 15. јун 2020, 15:39 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

МИЛОШ (МИЛАН) ПРОДАНОВИЋ, 1955. у 9.45
ЖИВКА (БОЖИДАР) БОГОВАЦ, 1940. у 10.30
РАДИВОЈ (ПЕТАР) ДЕСПОТОВИЋ, 1928. у 11.15
РУЖА (ЖИВКО) МИРНИЋ, 1934. у 12.00
ДАРИНКА (МИЛИВОЈЕ) ГУТМАН, 1929. у 12.45
СЛОБОДАНКА (ВИД) ЋУЈИЋ, 1944. у 13.30
СОФИЈА (ЛАЗАР) БОРАС, 1932. у 14.15
МИРАН  ДОБРИЈЕВИЋ,  у 15.00
РУЖИЦА (СТОЈАН) НОВАКОВИЋ, 1951. у 15.30

Успенско гробље:  ЈОВАНКА (МИЛАН) СПАСОЈЕВИЋ, 1935.  у 13.00
Католичко гробље:  ЈЕЛЕНА (ПАВЛЕ) МИЛУТИНОВИЋ, 1930.  у15.00 

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  КАТАРИНА (ЈОСИП) ТАНАСИЋ, 1926. у 13.00
ФУТОГ Горње гробље:  МИРОСЛАВ  КИЗА, 1955.  у 15.00
СТЕПАНОВИЋЕВО  Месно гробље:  СОФИЈА  ГОРДИЋ,   у 15.00
КАЋ Месно гробље:  ИВАНКА (НИКОЛА) ДУДУКОВИЋ, 1947. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 15. јун

Недеља, 14. јун 2020, 15:23 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЈОЦО (СИМО) МУТАВЏИЋ, 1923. у 11.15
ИЛОНА (КАРОЉ) БАЊАИ, 1944. у 12.00
ЗИНЕТА (ХАЈРУДИН) МАРЧЕТА, 1963. у 12.45
ДИМИТАР (МИЛАН) РАНГЕЛОВ, 1940. у 13.30
БИЉАНА (НОВА) МИШКОВ-СТАНКОВ, 1959. у 14.15
 
Успенско гробље: МАРИЈА (СТЕВАН) ЉЕШЕВИЋ, 1936. у 11.00
Католичко гробље:  ИДА (ФЕРЕНЦ) ГАЛ, 1936. у 13.00
    

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  СОФИЈА (МИЛАН) БОБИЋ, 1938. у 13.00
    
ФУТОГ Централно гробље:  БОШКО (ТИМА) МИХАЈЛОВ, 1943. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:   МИКА (МИЈО) МЕСЕЛЏИЈА, 1938. у 15:00
КОВИЉ  Горње гробље:  ИЛДИКО (ИМРЕ) КАЦУРИН, 1960. у 13:00 

Распоред сахрана и испраћаја за 13. јун

Петак, 12. јун 2020, 16:41 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЈОЖЕФ (ДЕЖЕ) ЈАКАБ, 1944. похрана урне у 9.45
КАТАЛИН (ФРАЊА) ВЕНХАРТ, 1947.  похрана урне у 10.30
НИКОЛА (РАНКО) СТАРЧЕВИЋ, 1948. испраћај у 10.30
МИХАЉ (ЈАНОШ) БАКША, 1952.  похрана урне у 11.15
АЛЕКСАНДАР (СТЕВАН) ИГЊАТОВИЋ, 1934. у 12.00
РАДМИЛА (ВАСИЛИЈЕ) БОЛОК, 1970. у 12.45
МИЛОРАД (МИРОСЛАВ) РАДОВАНОВИЋ, 1947. у 13.30
СТЕВАН (МИЛАН) ШКИЉЕВИЋ, 1951. у 14.15
РАДМИЛА (СВЕТОЗАР) ДАЧИЋ, 1931. у 15.00
АНЕЛА (ДОБРИНКА) МАРЈАНОВИЋ, 1975. у 15.00


Алмашко гробље: БОСИЉКА (НИКОЛА) ПЕТРОВИЋ-ОРТИНСКИ, 1948. у 11.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ЖИВАН (СЛАВКО) РАДОНИЋ, 1931. у 13.00
ТИХОМИР (ГЛИГОРИЈЕ) ЗВЕЗДИН, 1953. у 15.00

Искључења струје

Петак, 12. јун 2020, 15:29 извор: Новосадска ТВ

 

У периоду од 08. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Арсенија Чарнојевића 64-102, 75-107:

08.00-14.00

У периоду од 10. до 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 56-104 , 53а-105

Косовска 7-9

Змај Јовина 37-39 , 26-28

08.00-14.00

Дана 12. и 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 34-104 , 35-105

Косовска 7-9

Змај Јовина 37-39 , 26-28

Петефи Шандора 28-30 , 31-37

08.00-14.00

Дана 13.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Дунав насеље и предузећа Ефект и Елконд

08.00-15.00

Дана 15.06.2020.г се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ЈОВАНА ДУЧИЋА 3А,3Б

ФИРМЕ:РЕСТОРАН

 

ПОДТРИБИНСКИ ПРОСТОР

 

РАСХЛАДНО-ТОПЛОТНА СТАНИЦА

 

 

10.30-13.30

ПАРТИЗАНСКИХ БАЗА

22/1,22/2,22/3

 

БУЛ.Ј.ДУЧИЋА

25/1,25/2,25/3,27/1,27/2,27/3

 

ФИРМЕ: С.К.ЛАВОВИ У СКЛОНИШТУ

08.30-10.30

2.

Ветерник

Далматинска1-21 , 2-24

М.Пупина 5-19 , 2-10

08.30-12.00

Дана 16.06.2020.г се због ВАНРЕДНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

РАШЕ РАДУЈКОВА

12-20

 

СТОЈАНА НОВАКОВИЋА

 

27-39

СИМЕОНА ПИШЧЕВИЋА

 

11-23

 

08.30-10.30

ФИРМЕ:Б.С.ЛУКОИЛ

Б.С.ОМВ

 

11.30-13.30

2.

Руменка

Михајла Пупина 20-74 , 27-75

Петефи Шандора 28-30 , 31-37

Ослобођења 19-49 22-34

Партизанска 27-43 , 20-32

08.00-14.00

3.

Кисач

Нови Кисач

Железничка станица и

предузеће Новитет

08.30-12.30

Напомена: У случају временских неприлика радови ће се отказати.

Распоред сахрана и испраћаја за 12. јун

Четвртак, 11. јун 2020, 14:45 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

ДУШАНКА (МАРКО) КОРАЋ, 1935. у 9.45

АЛЕКСАНДАР (ИВАН) СКАЛА, 1926. похрана урне у 10.30

ЈОЖЕФ (ВЕРА) КАТОНА, 1946. испраћај у 11.15

СЛОБОДАН (МИОДРАГ) НЕДЕЉКОВИЋ, 1952. у 12.00

ДУШАНКА (ЉУБОМИР) КОПИТОВИЋ, 1933. у 12.45

РАДМИЛА (ДУШАН) БАЈИН, 1959. у 13.30

СИМЕУН (МИХАЈЛО) ПЕТРОВИЋ, 1936. у 14.15

СОФИЈА (ЂУРА) БАЏА, 1938. у 15.00

НОВИ САД, Успенско гробље:

ДУШАНКА (НИКОЛА) СТОЈКОВИЋ, 1929. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље:

ГОРДАНА (ТОМИСЛАВ) КАТИЋ, 1970. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:

ЉУБИЦА (ЂУРО) КОВАЧЕВИЋ, 1945. у 15.00

КАЋ, Месно гробље:

НАДА (ЖАРКО) АНОЈЧИЋ, 1960. у 13.00

ГОЈКО (РИСТА) МИЛАК, 1938. у 15.00

КОВИЉ, Горње гробље:

НАТАЛИЈА (СЛАВКО) СУВАКОВИЋ, 1928. у 11.00