#
#

САОПШТЕЊА

У понедељак без воде

Петак, 19. јун 2020, 17:40 извор: Новосадска ТВ

У понедељак, 22. јуна, због планираних радова на водоводној мрежи без воде ће од 8 до 15 сати бити Булевар патријарха Павла, од Улице Јожефа Атиле до Билевара Европе и улице Ћирила и Методија, Јожефа Атиле и Далматинска, а од 8 до 16 сати насеље Сајлово, део Руменачког пута (од кружног тока до Руменке) и насеља Руменка, Кисач и Степановићево.

Постоји могућност да ће у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже бити продужена и проширена.
 

Искључења струје

Петак, 19. јун 2020, 17:16 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 20.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1

Руменка

Михајла Пупина 2-52 и 1-53

Петефи Шандора 28-30 и 31-37

Ослобођења 19-49 и22-34

Партизанска 27-43 и 20-32

Омладинска17-35 и 20-26

08.00-14.00

У периоду од 22. до 27.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 2-52 и 1-53

Петефи Шандора 28-30 и 31-37

Ослобођења 19-49 и22-34

Партизанска 27-43 и 20-32

Омладинска17-35 и 20-26

08.00-14.00

У периоду од 23. до 27.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Михајла Пупина 2-20 и 1-19

Ослобођења 45-49 и 34-36

Партизанска 1-43 и 2-34

Омладинска17-35 и 20-26

Беле Бартока - цела улица

Данила киша 1-5 и 2-4

08.00-14.00

Дана 22.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Луг

Цело насеље

08.30.-14.00

2.

Сремска Каменица

23. октобра 4-10 и 3-17

Фрушкогорска 4-18 и 5-17

Црвеног крста

Сремска 2-6 и 1-5

11.30-13.00

Наде Љубојевић 2-10 и 1-11

Милоша Обилића 1-23 и 2-16

Карађорђева 33

09.30-11.00

Дана 23.06.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Темеринска 102-110

11,00-13,00

Насеље Камењар 3,4,5,6,7,

Предузеће „Карин Комерц“

и део насеља око улице Подунавска:

10.00-11.30

Насеља Камењар 3,4,5,6,7

предузеће "Карин Комерц" и

део насеља око улице Подунавска

10.00-11.30

2.

Грабово

Цело насеље предузеће Елоконд и Вила Равне

08.30.-14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 19. јун

Четвртак, 18. јун 2020, 14:35 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИЛЕНА (ЂОРЂЕ) КУЈУНЏИЋ, 1928. у 9.45

ВЕРИЦА (МИЛЕ) ГАЈДОШ, 1951. у 11.15

ГОРДАНА (НИКОЛА) БАЊАНИН, 1959. у 12.00

МИЛУТИН (НИКОЛА) БАКИЋ, 1935. у 12.45

КАЋ:

ЉИЉАНА (АНИЦА) ОРЛАНДИЋ, 1948. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18. јун

Среда, 17. јун 2020, 14:37 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

МИРКО (СТЕВАН) СУКНОВИЋ, 1936. у 10.30

СЛОБОДАНКА (САВА) ЈАНЧИЋ, 1944. у 11.15

ЗОЈА (СЕЈДИ) МАНИ, 1948. у 12.00

ЗОЛТАН (АНДРИЈА) ЂЕНГЕ, 1953. у 12.45

ЗОЛТАН (ЂОРЂЕ) БОТКА, 1968. у 13.30

ТОМИСЛАВ (ЗДРАВКО) ГОСТИЋ, 1948. у 14.15

НОВИ САД, Алмашко гробље:

РАДА (БРАНКА) КРСТИЋ, 1947. у 13.00

НОВИ САД, Јеврејско гробље:

ЂУРА (МАРТИН) КОМЛОШ, 1929. у 11.00

ФУТОГ, Горње старо:

НИКОЛА (МИЛОШ) БОГИЋ, 1951. у 13.00
      

Распоред сахрана и испраћаја за 17. јун

Уторак, 16. јун 2020, 14:38 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

КАТИЦА (АНДРАШ) ГАВРИЛОВИЋ, 1990. у 9.45

МИТРИЈА (НИКОЛА) БАКОВЉЕВ, 1930. у 10.30

РАЏИВ (ЕМИН) АЛЕНДАР, 1973. у 11.15

ЗОРКА (МАРКО) ПОПОВИЋ, 1935. у 12.00

ГИЗЕЛА (ШАНДОР) БОРБОШ, 1936. у 12.45

БОЖАНА ПАУНИЋ, 1957. у 13.30

ЗОРА (РАДЕ) КОНЧАР, 1941. у 14.15

ЈЕЛИСАВЕТА (ТОДОР) ПАПИЋ, 1929. у 15.00

НОВИ САД, Успенско гробље:

МИЛАН (СТЕВАН) КЉАЈИЋ, 1939. у 11.00

ВЕЛИМИР (ПАНТЕЛИЈА) КАНТАРЏИЋ, 1946. у 13.00

НОВИ САД, Алмашко гробље:

КАТИЦА (КОСТА) КУЉАНЧИЋ, 1932. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Православно гробље:

ЉЕРКА (СТАНКО) МИЋИЋ, 1959. у 13.00

ФУТОГ, Централно гробље:

НАТАЛИЈА (ЛАЗАР) МАЈКИЋ, 1956. у 11.00

ДРАГОМИР (ЛАЗО) УРУКАЛО, 1965. у 13.00

КАЋ:

ЖИВАН (САВА) ЋУЛУМ, 1943. у 13.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ:

НЕНАД (ДИМИТРИЈЕ) ЧЕРКЕЗ, 1941. у 15.00

КОВИЉ, Горње гробље:

ЈЕЛЕНКО (МИРКО) ГАВРИЋ, 1940. у 15.00