#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 3. јул 2019, 13:15 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 03.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Стамбене зграде у Краља Петра 1 и Цара Душана (Е.Кардеља)

Спортски центар

Топлана

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Богдана Гавриловића

Милутина Татића

    Повремено између

09.00 – 12.00

Дана 04.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лазе Лазаревића од Хероја Пинкија до Долме

од 09.00 до  11.00

Краљевића Марка  28Б, 32, 32А, 32Б,

Ламела1, Ламела2, Ламела3, Ламела4, Ламела5, Ламела6, Ламела7

09.00 – 14.00

2.

Сремска Каменица

Богдана Гавриловића

Насеље  Ливаде

   Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Раковац

М.Белића, Дунавска, Цара Лазара, Пролећна, Лединачка, В.Влаховића, насеље Сентић и Беочински пут од раскрснице до Думбова

ФИРМЕ: 

Хемодом,

Инвент,

Елпро

08.00 – 13.00

4.

Беочин

(Думбово)

Део насеља Беочин од ул. Хероја Пинкија, Војвођанска, М.Антића, Крајишка, Белегирска, Беочински пут, Карађорђева, Српских добровољаца и до Новосадског пута

ФИРМЕ: 

Аутотранспорт „Кисели“

Резервоар „Ковачевић“

Кафана

НАП пумпа

08.00 – 13.00

Дана 05.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Бразилија, Шакотинац, предузеће Планета С и предајник Молилне телефоније:

08.00 – 13.00

2.

Черевић

Насеље Међе:

Распоред сахрана и испраћаја за 3.јул

Уторак, 2. јул 2019, 14:34 извор: НовосадскаТВ
1. Dobrila (Gojko) Despotov 1946.  Gradsko groblje  09:45
2. Žika (Lazar) Jankov 1970. Gradsko groblje 10:30
3. Jožef (Jožef) Asodi 1951. Gradsko groblje - ispraćaj 11:15
4. Vidoje (Milija) Krdžić 1935. Gradsko groblje - ispraćaj 12:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 2. јул

Понедељак, 1. јул 2019, 14:42 извор: НовосадскаТВ

1.

Ida (Lajoš) Prodanović

1931. 

Gradsko groblje 

09:45

2.

Branislav (Đorđe) Marijanski

1960.

Gradsko groblje

10:30

3.

Margit (Andraš) Greguš

1929.

Gradsko groblje

11:15

4.

Rajko (Čedomir) Familić

1956.

Gradsko groblje

12:00

5.

Dušan (Živko) Papić

1951.

Gradsko groblje

12:45

6.

Milutin (Đurađ) Ćetojević

1938.

Gradsko groblje

13:30

7.

Slobodan (Bogdan) Vujičić

1963.

Centralno groblje (Futog)

11:00

8.

Iren (Ferenc) Salaj

1969.

Novo groblje (Petrovaradin)

13:00

9.

Stanko (Pero) Mamlić

1940.

Centralno groblje (Futog)

13:00

10.

Nedeljko (Boško) Babić

1938.

Mesno groblje (Kać)

13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 1. јул

Недеља, 30. јун 2019, 23:38 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ГУСТАВ (КАРЛО) СИЛЕР ,1932. у 10:30
БЛАГОЈ (БОРКО) ЈАКИМОВСКИ, 1951. у 11:15
ЗДЕНКА (ВИКТОР) БУРИЋ, 1932. у 12:00
МИЛОЈКА (МАРКО) КЕСЕРОВИЋ, 1939. у 13:30
БОЖО (АНТЕ) ЗУБИЋ, 1930. у 14:15
БОСИЉКА (ПАВЛЕ) ВУЈКОВ, 1959. у 15:00

КАЋ Месно гробље: ЗЛАТКО (УБОМИР) СТОЈАНОВИЋ, 1952. у 15:00

ПЕТРОВАРАДИН Транџамент: ВЛАДИМИР (ЈАГОШ) РАДУЛОВИЋ, 1936. у 13:00
МАРИЦА (НИКОЛА) ПАВЛОВИЋ, 1927. у 15:00

СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље: БОЖИДАР (САВО) СИМИЋ, 1925. у 15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 29. јун

Петак, 28. јун 2019, 16:26 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД, Градско гробље :

ЂУЈА (ВИД) КНЕЖЕВИЋ, 1936. похрана урне у 09.45

ДРАГОЉУБ (ДРАГОЉУБ) КРУНИЋ, 1955. похрана урне у 10.30

РОДОЉУБ (РАДИВОЈ) ПРОДАНОВИЋ, 1937. у 11.15

КАТАРИНА (АЛЕКСАНДАР) МИЛОШЕВИЋ, 2019. у 12.00

ДАНИЦА (МИЛОШ) МИЛОВАНОВИЋ, 1927 испраћај у 12.45

МИЛАН (МИЛОВ) ДРАГОЉЕВИЋ, 1941. у 13.30

ЈОВАНКА (КРСТАН) КРСТИН, 1939. у 14.15

ЈОСИП (ЈОЗО) МИКИЋ, 1931. у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН, Старо гробље :

СТАНКО (МИЛАН) ЛОВРЕ, 1929. у 13.00

ФУТОГ, Централно гробље :

ИВАН (ДИМИТРИЈЕ) СОЛОВЈЕВ, 1958. у 11.00

РУДОЛФ (ЈОВАН) БЕКЕР, 1940. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Месно гробље :

ВУК (БОРИСЛАВ) ЦАРЕВИЋ, 1960. у 11.00

МИРА (МИЛАНКО) МАРИЋ, 1943. у 15.00

ВЕТЕРНИК, Месно гробље :

ПЕТАР (СРЕТКО) ЗЕЛИЋ, 1968. у 15.00