#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. јануар

Петак, 10. јануар 2020, 19:31 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ДРИНА (ЂУРА) ПОТИЋ, 1936. у 10.30
ВЛАДИМИР (МИЛОВАН) РАКИЋ, 1951. урна у 10.30
ВЕРИЦА (АЛФРЕД) ВУЧИНИЋ, 1954. у 11.15
МИЛУША (НЕЂЕЉКО) ПОПОВИЋ, 1944. у 12.00
ЂУКА (ДАВИД) РУЊИЋ, 1929. у 12.45
АНКА (ЂУРА) ЖИВАНОВИЋ, 1954. у 13.30
АНА (ЈОВАН) ШЕРЕШ, 1931. у 14.15
КОВИЉКА (БОГДАН) ЂУКИЋ, 1933. у 15.00
Католичко гробље: ЕМИЛ (ТОМИСЛАВ) КРИСТИЋ, 1931. у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље: БРАНКИЦА(ЂОРЂЕ) ИВАНКОВИЋ, 1952. у 13.00
 

Искључења струје

Петак, 10. јануар 2020, 13:19 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 13.01.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Футошка 11-23;
ВИША ТЕХНИЧКА ШКОЛА И ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА:

09.00 – 12.00

2.

Сремски Карловци

Симе Милутиновића 1-15а, 2-22;
Јована Поповића 14-28;
С.М.Сарајлије 15Б:

08.30 – 13.00

3.

Футог

ФИРМЕ: ГАВРИЋ, ТУПАЊАЦ, ЖИВИНАРСКА ЗАДРУГА, ЈАЊА, МАЈКИЋ, ШУМАРОВ САЛАШ, ЕКОНОМИЈА, КЕШ, ОБАДОВ и ДУНИС:

08.00 – 12.00

Дана 14.01.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Масарикова 1-29;
Хиландарска 2а;
Словачка 4-8;
Стевана Сремца 12-20, 19-27:

10.00 – 13.00

2.

Буковац

Карађорђева 65-95, 72-96:

08.30 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 9. јануар

Среда, 8. јануар 2020, 20:47 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

МИРОСЛАВ (МИЛОРАД) МИШКОВИЋ, 1950. у 10.30
СТАНИСЛАВА (ТОМА) АНЂЕЛКОВИЋ, 1928. у 11.15
ЦВЕТКО (ЈОЦА) ДАМЈАНОВ, 1950. у 12.00
ДИНА (ПЕТАР) БУДИМА, 1962. испраћај у 12.45
МИЛИВОЈЕ (НИКОЛА) ВУЈАДИНОВИЋ, 1926. у 13.30
ЈОВАН (ДРАГАН) ПАЈИЋ, 1966. у 14.15
МИЛОСАВА (МИЛАН) СТАМЕНКОВИЋ, 1950. у 15.00

Католичко гробље: ЕВА (ЛАДИСЛАВ) УРИ, 1963. у 11.00
                                 МИХАЈЛО (ШАНДОР) ЧОЛАК, 1927. у 13.00
 

Искључења струје

Уторак, 7. јануар 2020, 18:35 извор: Новосадска ТВ

Дана 08.01.2020. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Ветерник

Ул. Војводе Степе, Михајла Пупина 1-3 и 2д, Омладинска 35, Браће Токин 1-11, 2-6

08.30 – 12.00

Дана 09.01.2020. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел. мрежи искључују:

1.

Каћ

Каћка шума  црпка „Врбак“

08.00 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 8. јануар

Уторак, 7. јануар 2020, 18:32 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ОЛГИЦА (ДУШАН) РАУШ – испраћај,1948. у 10 :30
СПАСОЈЕ (СВЕТИСЛАВ) НИКОЛИЋ,,1949. у 11:15
МИРЈАНА (РАДИВОЈ) ГАБОРОВ, 1933. у 12:00
МИРО (НЕДО) ВАСИЋ, 1947.у 12:45
ВЛАДИМИР (БОРИСЛАВ) РАКИН,1964.,у 13:30
ДУШАН (МИТА) ДЕЈАНОВИЋ,1927. у 14:15
СНЕЖАНА (МИОМИР),ДУТИНА,1971. у 15:00

      
ФУТОГ Централно гробље:  СМИЉА (СПАСЕ) ЛЕШИЋ, 1938. у 13:00 ДРАГАНА (МИЛАНКО) КНЕЖЕВИЋ, 1972. у 15:00
ПЕТРОВАРАДИН Транџамент:  ЂОРЂЕ (МИРКО) ЈАНКУЛОВИЋ, 1946. у 11:00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:   ЈЕЛЕНА (НИКОЛА) БЕНЦ, 1944. у 13:00
БУКОВАЦ  Месно гробље:  ЉУБИЦА (МИЛЕ) ЗЕЛИЋ, 1949. у 13:00
КОВИЉ  Доње гробље:  ВЕРОНКА (ЈОВАН) ЊАРАДИ, 1937. у 13:00