#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 11. јул 2018, 17:06 извор: "Електровојводина" АД

Дана 12.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Илије Бирчанина 2А-10А, 1-13

Бранка Бајића 34-48

С. Касапиновића 1А-9

Коперникова 4-46, 1-15, 25-37, 41-43

Јанка Чмелика 6-16, 5-9, 15

ФИРМЕ: семафор, градилиште, Телеком

08.30-10.30

Гаврила Принципа 18

Хермес

09.00-11.30

Бранка Бајића 6,12,14,20,24,26,30,32

Б.С. „Пирамида“

11.30-13.30

2.

Сремски Карловци

М. Стратимировића

Београдска

Сремска

Јована Живановића

Виноградарска

Карловачког мира

Матошева

Загребачка

Ивана Филиповића

09.00-13.00

3.

Лединци

Повремено на Фрушкогорском путу

08.30-12.30

Дана 13.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Цанкарева 22-30, 34-36А

Косте Рацина 38 и 23-31

Веселина Маслеше 34-38

ГАРАЖЕ

08.30-10.30

Цанкарева 5-13

Свете Касапиновића 17

Јанка Чмелика 22,22А

11.30-13.30

Огњена Прице 1-5

09.00-12.00

Александра Поповића 1-21, 2-12

09.00-11.00

Бранка Бајића 50-28, 62-74

Јанка Чмелика 4

С. Касапиновића 2А, 19, 23

ГРАДИЛИШТЕ

08.00-10.30

Јанка Чмелика 20, 20А

Хаџи Рувимова 32-42

АТЦ

11.30-13.30

Бул. ослобођења 2

ФИРМЕ: Александар градња

VEGA IT Sourcing и припадајући локали

07.00-09.00

Мије Алексића 1-27, 2-10

Павла Вујисића 2

Новосадски пут 115, 131

09.00-11.00

2.

Лединци

Део Лединачког пута и Самарски пут

08.30-11.30

3.

Беочин

Викенд насеље Ердељ

09.00-12.00

4.

Бегеч

Краља Петра Првог 33-55 и 40-56

08.00-11.00

5.

Руменка

Насеље преко пута асвалтне базе на Кисачком путу

Асфалтна база и Бетонска база

10.00-14.00

6.

Каћ

Батинска

Болманска

Нова 3

09.00-13.00

 

 

 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 11. јул

Уторак, 10. јул 2018, 16:42 извор: НовосадскаТВ

1.

Славко (Јово) Грбовић

1936.

Градско гробље

10:30

2.

Србислава (Владимир) Потребић

1932.

Градско гробље

11:15

3.

Милан (Лазар) Гавриловић

1942.

Градско гробље

12:00

4.

Драгиша (Превислав) Путниковић

1935.

Градско гробље

12:45

5.

Рајко (Душан) Омчикус

1942.

Градско гробље

13:30

6.

Даринка (Лако) Драгојлов

1950.

Градско гробље 

14:15

7.

Енвера (Аго) Куљанкић

1954.

Градско гробље 

15:00

8.

Ковиљка (Гојко) Муњес

1955.

Градско гробље 

15:45

9.

Марија (Јанко) Загорац

1934.

Горње старо гробље (Футог)

13:00

10.

Јела (Казимир) Војнић

1950.

Ветерник (Ветерник) 

13:00

Искључења струје

Уторак, 10. јул 2018, 14:39 извор: "Електровојводина" АД

Дана 11.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Цанкарева 22-30, 34-36А

Косте Рацина 38 и 23-31

Веселина Маслеше 34-38

ГАРАЖЕ

08.30-10.30

Цанкарева 5-13

Свете Касапиновића 17

Јанка Чмелика 22,22А

11.30-13.30

Огњена Прице 1-5

09.00-12.00

Александра Поповића 1-21, 2-12

09.00-11.00

2.

Лединци

Део Лединачког пута и Самарски пут

08.30-11.30

3.

Беочин

Викенд насеље Ердељ

09.00-12.00

Дана 12.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Илије Бирчанина 2А-10А, 1-13

Бранка Бајића 34-48

С. Касапиновића 1А-9

Коперникова 4-46, 1-15, 25-37, 41-43

Јанка Чмелика 6-16, 5-9, 15

ФИРМЕ: семафор, градилиште, Телеком

08.30-10.30

Гаврила Принципа 18

Хермес

09.00-11.30

Бранка Бајића 6,12,14,20,24,26,30,32

Б.С. „Пирамида“

11.30-13.30

2.

Сремски Карловци

М. Стратимировића

Београдска

Сремска

Јована Живановића

Виноградарска

Карловачког мира

Матошева

Загребачка

Ивана Филиповића

09.00-13.00

3.

Лединци

Повремено на Фрушкогорском путу

08.30-12.30

Радови на водоводу

Уторак, 10. јул 2018, 09:40 извор: ЈКП "Водовод и канализација"

Обавештење за уторак, 10.7.2018.

Нови Сад
РАДОВИ НА ВОДОВОДНОЈ МРЕЖИ

Због радова на санацији хаварије без воде ће до 16 сати бити део Улице Корнелија Станковића (од Руменачке до Улице Веселина Маслеше). Постоји могућност да ће у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже бити продужена и проширена.

Пријава квара и остале информације о нестанку воде (бесплатан позив) 0800 333 021

Распоред сахрана и испраћаја за 10. јул

Понедељак, 9. јул 2018, 15:26 извор: НовосадскаТВ

1.

Исидор (Паја) Божић

1944.

Градско гробље

10:30

2.

Павле (Лазар) Бачвански

1950.

Градско гробље

11:15

3.

Биљана (Исак) Марић

1956.

Градско гробље

12:00

4.

Смиљана (Драгољуб) Станковић

1963.

Градско гробљеј

12:45

5.

Чедомир (Млађен) Шурлан

1949.

Градско гробље

13:30

6.

Драгутин (Миливоје) Мићуновић

1953.

Градско гробље 

14:15

7.

Елизабета (Јозеф) Несторов

1934.

Градско гробље 

15:00

8.

Мирослав (Илија) Лемаић

1952.

Ветерник (Ветерник) 

13:00

9.

Бранко (Миле) Мишчевић

1938.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Винка (Симо) Ајдер

1931.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00