#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. април

Среда, 11. април 2018, 09:10 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Среда, 11.04.2018. године

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Ласло (Петар) Тот

1936.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Никола (Милош) Калаба

1940.

Градско гробље - похрана урне

11:15

3.

Љубинко (Живко) Ћурувија

1955.

Градско гробље

12:00

4.

Мирјана (Младен) Рељић

1954.

Градско гробље

12:45

5.

Катица (Мирослав) Бураи

1955.

Градско гробље

13:30

6.

Милана (Милисав) Пољански

1922.

Градско гробље

14:15

7.

Мартин (Стеван) Чери

1950.

Градско гробље - испраћај

15:00

8.

Милица (Гојко) Бркљач

1938.

Градско гробље

15:45

9.

Јелисавка (Мирко) Лазић

1937.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Петар (Никола) Матошевић

1932.

Православно гробље (Сремска Каменица)

15:00

Искључења струје

Уторак, 10. април 2018, 14:04 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 10.04. до 14.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Повремено у делу насеља Телеп око ул. Симе Матавуља и Лазе Лазаревића, Салајка и Сателит на делу где је индивидуална градња

08.00-14.00

2.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село

Дана 11.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Фирме: Б.С.ЛУКОИЛ

              Б.С.ОМВ

11.30-13.30

Антона  Урбана 8-10Ц, 15-15Ц

Анђе Ранковић 5

Стевана Чаленића 2-4

Бул. Кнеза Милоша  2А, 4-4А

С. Момчиловића  16-16Ц, 18-18Ц

Фирме: АЛБА, ФК „МЛАДОСТ“, ГАРАЖА

08.30-10.30

Повремено у делу Мичуринова, Б. Гарабандина и С. Бајића:

08.00-10.00

Повремено у деловима улица: Гагаринова, Булевар Јаше Томића и Омладинског покрета

10.00-12.00

2.

Петроварадин

Део ул. Динка Шимуновића од ТС према Мишенлуку

09.00-12.00

3.

Ср. Каменица

Каменички пут                        2-48, 3, 7-23, 31-41, 45, 51, ББ

Рибњак горњи пут                  ББ, 22-28, 25 (2А)

Рибњак доњи пут                   2, 10-26, 1-37А, 57-75

Транџаментска (Нова 11)     1-15

Пут према вилама                 2А, 8, 7Ц, ББ

Вуковарска                             20А-26, 11-15, 19-21А, 25-29, 37

08.00-09.30

Дана 11.04.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Повремено у делу Мичуринова, Богдна Гарабандина и Слободана Бајића:

08.00 – 10.00

Повремено у деловима улица Гагаринова, Булевар Јаше Томића и Омладинског покрета:

10.00 – 12.00

Дана 12.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Раше Радујкова 2-10;
Владике Ћирића 5-25;
АТЦ-ПОШТА и Црква:

11.30 – 13.30

Раше Радујкова 12-20;
Стојана Новаковића 27-39;
Симеона Пишчевића 11-23:

08.30 – 10.30

2.

Футог

Цара Лазара 204-230, 227-235;
Руменачка 2-14, 1-13;
Р.Кондића 187, 178, 189;
Повртарска 85-123, 80Б-102;
Првомајска 25-37, 34-44:

10.00 – 12.30

Распоред сахрана и испраћаја за 10. април

Уторак, 10. април 2018, 09:07 извор:

Распоред сахрана и испраћаја
Уторак, 10.04.2018. године

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Мирко (Никола) Перић

1941.

Градско гробље

10:30

2.

Салиха (Ибрахим) Костић

1943.

Градско гробље

11:15

3.

Даница (Грујо) Келеч

1936.

Градско гробље

12:00

4.

Стоја (Марко) Нинковић

1927.

Градско гробље

12:45

5.

Михаи (Михаи) Бадеску

1963.

Градско гробље - испраћај

13:30

6.

Никола (Павле) Ђорђевић

1956.

Градско гробље

14:15

7.

Марија (Јовген) Будински

1931.

Градско гробље

15:00

8.

Мирослав (Јован) Ујфалуши

1952.

Градско гробље

15,45

9.

Зорка (Гавра) Вуковић

1926.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Јефто (Богдан) Ковачић

1948.

Централно гробље (Футог)

13:00

11.

Цвита (Илија) Коварик

1931.

Католичко гробље (Сремска Каменица)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 9. април

Понедељак, 9. април 2018, 10:14 извор:

Распоред сахрана и испраћаја
Понедељак, 09.04.2018. године

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Лајош (Фрања) Ковач

1941.

Градско гробље - испраћај

10:30

2.

Фејзула (Хамди) Ајети

1960.

Градско гробље

11:15

3.

Зорка (Мрђан) Радишић

1933.

Градско гробље

12:00

4.

Иван (Фрања) Рудић

1950.

Градско гробље - испраћај

12:45

5.

Радица (Раде) Ивковић

1952.

Градско гробље - испраћај

13:30

6.

Боришка (Јозо) Вањур

1929.

Градско гробље

14:15

7.

Томислав (Марко) Убовић

1961.

Градско гробље

15,45

8.

Марија (Стипан) Видаковић

1928.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

0.

Чедо (Нико) Ђукић

1931.

Централно гробље (Футог)

13:00

10.

Миодраг (Јован) Летић

1945.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00

11.

Златоје (Ђорђе) Арацкић

1938.

Алмашко гробље (Нови Сад)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 6. април

Петак, 6. април 2018, 07:41 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Петак, 06.04.2018. године

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Аполонија (Винко) Матјачић

1938.

Градско гробље

12:00

2.

Марко (Стеван) Млинаревић

1950.

Градско гробље

12:45

3.

Владмир (Данило) Михајловски

1937.

Градско гробље

13:30

4.

Александар (Јован) Кириловић

1951.

Алмашко гробље (Нови Сад) - похрана урне

11:00

5.

Рихард (Јован) Шранц

1939.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

6.

Радојка (Пане) Стојаковић

1932.

Централно гробље (Футог)

13:00