#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 8. јул

Недеља, 7. јул 2019, 15:58 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

ПЕТАР (БОГДАН) ЦРНОМАРКОВИЋ, 1947. у 10.30

МИТАР (ЈОВАН) АРАМБАШИЋ, 1937. у 11.15

РАТКО (ЖАРКО) ШУПИЋ, 1953.у 12.00

ЗОЛИКА (СРБОЉУБ) ВУКАДИНОВИЋ, 1951. у 12.45

ВАСО (НИКОЛА) РАДЕВИЋ, у 14.15

Алмашко гробље :

МИЛЕНА (СТЕВАН) РАДИШИЋ, 1939.у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН, Транџамент:

РАДМИЛА ( РИСТО) ФЕХЕР, 1939. у 11.00

ЉУБА (ДРАГУТИН) ЈЕВИЋ, 1941. у 13.00

БУКОВАЦ, Месно гробље:

ЈЕЛКА (МИХАЈЛО) СТОЈЧИЋ, 1953. у 13.00

Искључења струје

Петак, 5. јул 2019, 20:23 извор: "Електровојводина" АД

Дана 08.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1

Нови Сад

Петефи Шандора 27-61:

08.30 – 10.30

2

Сремска Каменица

Део Парагова од чесме према Венцу и викенд насеља Поповица, Буџак, Ариљево и Фазанерија:

08.00 – 13.00

3

Беочин

Део Дунавске- кракА:

10.30 – 12.00

Црпна станица, пумпа за канализацију, Њежић Продукт, Метал Матик и Луникс:

08.30 – 10.00

Дана 09.07.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1

Баноштор

Део насеља Баноштор од ул.: Дунавска, С.Милетића, према Брегу, према центру, према Черевићу, према Дунаву, Фрушкогорска, Цара Душана, В.Мишића, С.Марковића, Н.Пашића, В.Караџића и до ул. Планинско Грабово;
Фирме: ФИШ КОМЕРЦ И КАПЕЛА:

09.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6.јул

Петак, 5. јул 2019, 17:14 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ВЕРА (СВЕТОЗАР) ТОМАШЕВ, 1953  у    9:45
ГОРДАНА (МИЛОВАН) МИЈАТОВ- испраћај, 1941  у   10:30
ИВАН (АНКА) ТАДИЋ, 1949 у  11:15 
ВЛАДИМИР (ТИХОМИР) СЛОБОДА, 1966  у 12:00
ПАВЕЛ (ПАЉО) ПОП, 1948 у  12:45
БРАНИСЛАВ (ИВАН) ЖИВОЈНОВ, 1936 у  13:30
СЛОБОДАН (ЛАЗО) САВИЧИЋ, 1952 у  15:00

ПЕТРОВАРАДИН Транџамент:  БОРИВОЈЕ (МИЛЕНКО) ГОЛУБОВИЋ, 1937 у 11:00
 МИРЈАНА (ПЕТАР) РУЖИЋ, 1963 у 15:00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:   НИКОЛА (ПЕТАР) КУПРЕШАНИН, 1935 у 13:00
 МИЉКА (ВЛАДО) АНТИЋ, 1942 у 15:00
ФУТОГ Централно гробље:  ЗОРКА (МИЛЕ) РОДИЋ, 1954 у 13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. јул

Четвртак, 4. јул 2019, 17:23 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
СЛАВКО (МИЛОШ) ЦВЕТИЋ – похрана урне, 1939.      у  09:45
ЛАДИСЛАВ ЛАСЛО (ИВАН) ПРАВДА – испраћај, 1930.    у  10:30
БОСИЉКА (МИТАР) ШАРАНОВИЋ, 1939.  у  11:15 
СЛОБОДАН (ГРАДИМИР) ЂОРЂЕВИЋ, 1939. у    12:00

Алмашко гробље: ДРАГАН (ЂУРЂЕВКА) СЕЛСКИ, 1966. у  11:00
Католичко гробље: ТЕРЕЗИЈА (ВИНЦЕ) ВИТУШКА, 1926. у  13:00

ФУТОГ Доње ново гробље: ДРАГО (ПЕТАР) МЕДИЋ, 1937. у  13:00
ФУТОГ Горње старо гробље: СТАКА (ТОМА) МЕДИЋ, 1936 у  15:00
КАЋ  Месно гробље: НИКОЛА (ДРАГУТИН) КАЈИШ, 1945. у  15:00
КОВИЉ  Доње гробље: СТЕВАН (САВА) ШЉАПИЋ, 1935. у  13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. јул

Среда, 3. јул 2019, 14:17 извор: НовосадскаТВ

Нови Сад, Градско гробље:

МИРЈАНА (ДУШАН) САВИЋ, 1946. у 10.30

СЛАВИЦА (ЈОВАНКА) САКУ, 1956. у 11.15

МИРОСЛАВА (РИСТО) ПАПИЋ, 1935. у 12.00

ЈОВО (НИКОЛА) ТЕПАВАЦ, 1938. у 13.30

ЖЕЛИМИР (МИЛОШ) ГОВЕДАРИЦА, 1950. испраћај у 15.00

ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље :

ЗЛАТКО (ВЛАДИМИР) ПОЉИЧАК, 1952 у 13.00

ВАЊА (М) (ВЕЉКО) ТЕПША, 1952. у 15.00

КАЋ:

ПЕЛАГИЈА (БРАНКО) ТОМИЋ, 1929. у 11.00

АЛЕКСАНДАР (ЗОРКА) ДЕЛИЋ, 1969. у 13.00