#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 12. октобар

Недеља, 11. октобар 2020, 14:24 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:
МИРА (МОМЧИЛО) ПУНГУЛ, 1957. у 10.30
НЕНАД (ВИД) ДЕВИЋ, 1938. у 11.15
ГИЗЕЛА (ЈАНОШ) ШАЛАНКИ, 1958. у 12.00
МЛАДЕН (БОЖО) ЉИЉАК, 1950. у 12.45
Алмашко гробље: РАДОВАН (ПЕТАР) БОЖИН,  1940. у 11.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ВИДОСАВА ВЛАДИМИР АРСЕНОВИЋ 1927. у 11.00
 МИРА НИКОЛА МАЛБАША 1955. у 13.00
ФУТОГ Горње старо гробље:  БОГДАН ЈОВО МАЈКИЋ 1932. у 13.00
БУДИСАВА Католичко гробље:  ФЕРЕНЦ (ФЕРЕНЦ) СЕГЕДИ, 1942. у 11:00
 КАЋ Месно гробље:  БОШКО (ПЕРО) БОСНИЋ, 1936.  у 15:00
 КОВИЉ Горње гробље:  ЛЕПОСАВА (СТАНИМИР) ЛАКИЋЕВИЋ, 1930. у 13:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 10. октобар

Петак, 9. октобар 2020, 17:12 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:

СЛОБОДАНКА (МИЛАН) ТОДОРОВИЋ, 1945. испраћај у 10.30

СТАНКА (ГЛИГОРИЈЕ) САЏАКОВ, 1935. у 11.15

МИЛОЈЕ (МЛАДЕН) МАЏАРЕВИЋ, 1941. испраћај у 12.00

БОЖИН (АНТОНИЈЕ) ЕРИЋ, 1936. испраћај у12.45

НОВИ САД, Католичко гробље:

ТЕРЕЗ (ЈОЖЕФ) ЛАХОШ, 1949. у 11.00

ЛАДИСЛАВ ЈОСИФ (ЛАДИСЛАВ) АДАМ, 1933. похрана урне у 13.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА, Месно гробље:

МИЛОМИРКА (МИЛИЈА) РАКОВИЋ, 1946,. у 11.00

КОВИЉ, Горње гробље:

ДЕСАНКА (РАДА) МАРИЋ, 1947. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 9. октобар

Четвртак, 8. октобар 2020, 15:53 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

БИСЕРКА (ВЛАСТИМИР) АПИЋ, 1952. у 10.30
ПЛАНИНКА (МИЛАНКО) ДАМЊАНОВИЋ, 1939. у 11.15
НАДА (ПЕРА) КОВАЧЕВИЋ – испраћај. 1948. у 12.00
НИКОЛА (ЈОВО) ПЕТРОВИЋ, 1944. у 12.45
АЛЕКСАНДАР (МИЛИЋ) ДАВИДОВ, 1965. у 13.30
ДУШАНКА (ПЕРО) ЂУКАНОВИЋ, 1937. у 14.15
МИЛАН (МИЛАН) ПРИЈЕВИЋ – испраћај, 1948. у 15.00

Алмашко гробље:  МИЛОВОЈЕ (ДЕСИМИР) ЈОВАНОВИЋ, 1954. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ВЛАДИСЛАВ (МИХАИЛО) МИШКОВИЋ, 1959. у 15.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  ПЕТАР (ЈОВО) ПАЈИЋ, 1929. у 13.00
БУКОВАЦ Месно гробље:  КОСТА (МЛАЂАН) АМИЏИЋ, 1941. у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. октобар

Среда, 7. октобар 2020, 16:17 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

ФЕРИ (ЕНВЕР) КАДИЋ – урна, 1945. у 10.30
МАРИЈА (БРАНКО) ОСТОЈИЋ, 1950. у 12.00
ФЛОРИН (ГУРУЈЕ) УРСУЛЕСКУ, 1938. у 12.45
ЗАДА МИЉАЗИН БЕКАЈДАРИ, 1943. у 13.30
МИКАЕЛ АРМЕНАК МИКАЕЛИЈАН, 1986. у 14.15

Алмашко гробље: АНКА (МИЛОШ) ЈОВИЧИЋ, 1944. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  ЈАНОШ (ЈОВАН) БАКАИЋ, 1945. у 13.00

Искључења струје

Среда, 7. октобар 2020, 14:23 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 08.10.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Ђорђа Магарашевића 5-23, 8-24

08.30-10.00

Суботичка 73-69

Тихомира Остојића 30-42А, 37-21

11.00-13.00

Суботичка 43А-69

Тихомира Остојића 42

09.00-11.00

Орловића Павла 4-14, 20-26, 1-27

Банатска 8

Браће Могин 20

Фирме:

Робна Кућа

Универекспорт

11.30-13.30

К. Станковића 24, 26, 36, 38

Солунска 3-13

Милана Глумца 1

Миленка Грчића 2-6, 1-3

Фирме:

Бунар Детелинара

Радосно Детињство

Робна Кућа

08.30-10.30

2.

ЧЕНЕЈ

Део улице Вука Караџића и део Меџународног пута од цркве до скретања за Ченеј, 

Салаши:

Брзакови, Брзакови 2, Влаовић, Честић, Ракићеви, Поповић,

Фирме:

Ева, Тенен, Ђурђевић, Месарса Штранд

09.00-14.00

Дана 09.10.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Војводе Путника 3-13

Трг Незнаног јунака 1

08.30-11.30

Августа Цесарца 2-18

Булевар Ослобођења 91

Јеврејска 33-35

08.00-12.00

2.

КАЋ

Нова 14-28 и бб

Болманска 2-44, 1-43

08.00-14.00

3.

СРЕМСКА КАМЕНИЦА

Соње Маринковић 5а-13, 2-4д

Ливаде

09.00-12.30