#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 29. мај

Четвртак, 28. мај 2020, 14:57 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ДРАГАН (ТОМИСЛАВ) ЈЕРЕМИЋ, 1965. у 11.15
ДРАГИЊА (ОСТОЈА) МЕДИЋ, 1939. у 12.00
ГОРДАНА (НИКОЛА) СТАМЕНКОВИЋ, 1963. у 12.45
ГОРДАНА (ВАСО) МРЂЕНОВИЋ, 1950. у 13.30
ЛЕОНА (МИХАЈЛО) ЧАПКО, 1929. у 14.15
РАДОВАН (ВЕЛЕМИР) СУБОТИЧКИ, 1938. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИРКО (СТОЈАН) ГРУБИШИЋ, 1935. у 11.00
ФУТОГ Централно гробље: СЛОБОДАН (МИЛАН) МАРЈАНОВИЋ, 1950. у 13.00
Горње старо гробље: ДУШАН (РАЈКО) БАЊАЦ, 1936. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 28. мај

Среда, 27. мај 2020, 14:36 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље: 

СВЕТЛАНА (ПАВЛЕ) НОВКОВИЋ, 1947. похрана урне у 9.45

ТИБОР (ТИБОР) КИШ, 1946. испраћај у 11.15

 ПАВЕЛ (ПАВЕЛ) ЛУКАЧ, 1959. у 12.00

БОШКО (СЛОБОДАН) ЈЕФТИЋ, 1941. испраћај у 12.45

МИРЈАНА (ДУШАН) БАРТОЈ, 1930. у 13.30

МИЛЕНА (ДРАГУТИН) МИЛИЋ, 1937. у 14.15

ЛАСЛО (ЈОЖЕФ) ФАТ, 1952. у 15.00

ФУТОГ, Доње ново:

ВЛАДО (МИРКО) ХОРЧАК, 1955. у 13.00

БУКОВАЦ:

ЈОВАНКА (ТРИВО) ИЛИЋ, 1936. у 15.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 27. мај

Уторак, 26. мај 2020, 18:47 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
СТЕВАН (ИВАН) ЛУКИЋ, 1956. у 9.45
НЕМАЊА (ЂОРЂЕ) БОРЂОШКИ, 1966. у 10.30
МИРКО (НИКОЛА) КИШ, 1957. у 11.15
СЛАВИЦА (ДУШАН) НОВОСЕЛАЦ, 1952. у 12.00
ЉУБИЦА (ДИМИТАР) СТОЈАНОВИЋ, 1936. у 12.45
ЈОВАН (ГАЈО) МЕНИЋАНИН, 1935. у 13.30
ВЛАДИМИР (АНКА) ЈОЦИЋ, 1961. у 14.15
ЛАЗАР (СВЕТИСЛАВ) ХЕРИЋ, 1939. у 15.00
Успенско гробље: ЗОРАН (БОЖИДАР) ШИЈАЧКИ, 1964. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  БОШКО (УРОШ) ДРАГИЧЕВИЋ, 1958. у 15.00
КОВИЉ Доње гробље:  ЂОРЂЕ (НЕНАД) СТОЈКОВ, 1936. у 15.00

Искључења струје

Уторак, 26. мај 2020, 16:31 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 27.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Горње Сајлово 40-48, 63

Илије Смиљанића 1,9,11

Браће Травар 27-45, 12, 14

Милана Јањића 4-20, 1-27

09.00-11.00

Миколе Кочиша 34-44

Паје Маргановића 1, 3, 7, 29, 31

Дринска 16

08.00-14.30

2.

ПЕТРОВАРАДИН

Прерадовићева 33-37

Виктора Новака 2а

09.00-14.00

3.

ВЕТЕРНИК

Нова (атар)

Нова 43

Ветерничка

Јефимијина

Фирма Југопан

10.00 -11.30

4.

РУМЕНКА

Партизанска

Ослобођења

Михајла Пупина

Петефи Шандора

Цара Лазара

Змај Јовина

Косовска

Доситеја Обрадовића

08.00-14.30

Дана 28.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

НОВИ САД

Јанка Чмелика 72

09.30-11.30

Морнарска око пумпе

ПУМПА

Ћирила и Методија од 26-162 и 105

08.00-14.30

Ђуре јакшића 3-13

Николајевска црква

09.00-14.00

2.

РУМЕНКА

Партизанска

Косовска

Каналска

Ади Ендреа

08.00-14.30

Дана 28. и 29. 05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

РУМЕНКА

Арсенија Чарнојевића

Омладинска

Николе Тесле

Ђуре Јакшића

Јобана Јовановића Змаја

Петефи Шандора

Ослобођења

08.00-14.30

 

Искључења струје

Понедељак, 25. мај 2020, 17:03 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 26.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Доситејева 7-21:

09.30 – 11.30

Которска 74-112 и 65-89

Шумска 2а

Ђорђа Микеша 15

Сентелекијева 19-25 и 12 б

12.00-14.00

Киш Ернеа 30-46 и 33-55а

12.00-14.00

Кружна 15-29 и 16-32

08.00-10.30

Анте Станчића 10-12 и 13

Ћирила и Методија 93-125 и 150-176

Кружна 15-29 и 16-32

11.00-14.00

2.

Руменка

Михајла Пупина 34-54 и 35-53

Петефи Шандора 31-37а и 28-30

11.30-13.00

Михајла Пупина 77-105 и 74-104

Косовска 7-9

08.00-10.30

Дана 27.05.2020.г се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Миколе Кочиша 34-44

Паје Маргановића 1, 3, 7, 29, 31

Дринска 16

08.00-14.30

2.

Петроварадин

Прерадовићева 33-37

Виктора Новака 2а

09.00-14.00