#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 17. април

Уторак, 17. април 2018, 09:16 извор: НовосадскаТВ

1.

Радивоје (Јован) Ћурчић

1956.

Градско гробље

10:30

2.

Борис (Павао) Бошњаковић

1981.

Градско гробље

11:15

3.

Стеван (Дамјан) Иковац

1925.

Градско гробље

12:00

4.

Радица (Раде) Ивковић

1952.

Градско гробље - похрана урне

12:45

5

Радомирка (Коста) Петровић

1953.

Градско гробље - испраћај

13:30

6.

Зорка (Нико) Вујков

1933.

Градско гробље

14:15

7.

Никола (Дмитар) Прица

1956.

Градско гробље

15:00

8.

Мирослав (Љубомир) Чаленић

1960.

Градско гробље

15:45

9.

Миле (Петар) Арбутина

1927.

Централно гробље (Футог)

13:00

10.

Мирко (Стјепан) Ловрић

1938.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

Искључења струје

Понедељак, 16. април 2018, 13:40 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 16.04. до 20.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 17.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Полгар Андраша 4 и 6:

10.00 – 12.00

Омладинског покрета 14,14А,14Б;
С.Митрова Љубише 10-12;

Булевар Јаше Томића 25-31:

11.30 – 13.30

Ј.Храниловића 24А-44Б, 15-67;
Руменачка 118-152, 15А;
Бачка 2-42, 1-37;
Стјепана Љубише 2А, 1А-7;
Ј.Веселиновића 2,1;

Булевар Јаше Томића 14;
Фирме: ЈКП „Пут“, ФК „Нови Сад“, Куглана, Меркур, Интернационал, Нова ложионица, Локотеретна станица, Ранжирна станица и Црпка К.Станковића:

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Део Фрушкогорског пута,Сремачка,Западна и Бранковачка на Поповици:

08.30 – 12.30

3.

Буковац

Део насеља Алибеговац:

10.00 – 13.00

4.

Каћ

Исидоре Секулић 1Б-49, 2-58:

09.00 – 11.00

Дана 17.04.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Kaћ

Каћка Ада, КК „Граничар“ и бенз. станица „Минут“ и Минут лево“:

09.00 – 11.00

Дана 18.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Париске комуне 10, 10А,10Б, 15,15А,15Б,17,31-35;
Булевар Јаше Томића 19,19А,19Б,21,23;
Омладинског покрета 12, 12А, 12Б, 12Ц, 14:

М.З.О.Покрет и Киоск:

08.30 – 10.30

Париске комуне 22-24, 34-44;
Б.Атанацковића 46-48;
Омладинског покрета 7-9:

11.30 – 13.30

Которска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов 1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 16. април

Понедељак, 16. април 2018, 10:46 извор: НовосадскаТВ

1.

Милан (Никола) Пантелић

1935.

Градско гробље

10:30

2.

Јулијана (Мата) Сикора

1930.

Градско гробље

11:15

3.

Душан (Раденко) Стокић

1935.

Градско гробље - испраћај

12:00

4.

Урош (Мића) Станивуковић

1937.

Градско гробље

12:45

5

Љубица (Крста) Новаковић

1926.

Градско гробље

13:30

6.

Василија (Теодор) Дидановић

1926.

Градско гробље

14:15

7.

Смиља (Лука) Степанов

1926.

Градско гробље

15:00

8.

Исидор (Добросав) Илић

1951.

Градско гробље

15:45

9.

Гордана (Божидар) Жембери

1939.

Православно гробље (Сремска Каменица)

11:00

10.

Јелка (Вид) Вујасиновић

1931.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

11.

Љубица (Остоја) Весић

1952.

Доње старо гробље (Футог)

13:00

12.

Јока (Ђурађ) Аћимовић

1927.

Горње старо гробље (Футог)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 14. април

Субота, 14. април 2018, 12:50 извор: НовосадскаТВ

1.

Иван (Фрања) Рудић

1950.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Нада (Јовица) Штрбац-Палоташ

1949.

Градско гробље - похрана урне

10:30

3.

Магдалена (Карло) Бабић

1951.

Градско гробље - похрана урне

11:15

4.

Јела (Илија) Голубовић

1947.

Градско гробље

12:00

5.

Јасминка (Јово) Станишић

1973.

Градско гробље

12:45

6.

Љубица (Ђурица) Иванов

1950.

Градско гробље

13:30

7.

Чедомир (Милан) Звекић

1935.

Градско гробље - похрана урне

14:15

8.

Мирјана (Предраг) Синадиновић

1936.

Градско гробље

14:15

9.

Бранко (Милисав) Жарић

1943.

Градско гробље - испраћај

15:00

10.

Даница (Перо) Кустудија

1935.

Градско гробље

15:45

11.

Франц (Данко) Бисацки

1949.

Централно гробље (Футог)

11:00

12.

Биљана (Витомир) Лалошевић

1962.

Горње старо гробље (Футог) - похрана урне

11:00

13.

Мирјана (Јанко) Крајишник

1939.

Доње старо гробље (Футог)

13:00

14.

Урош (Крсто) Петковић

1937.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

Искључења струје

Петак, 13. април 2018, 17:39 извор: НовосадскаТВ

 

У периоду од 16.04. до 20.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 16.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Далматинска 16, 16Б, 32:

09.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Бадемова 2-24;
Јоргованска 1-39, 2-16А;
Вишњина 1-7, 2-4;
Део Шимширове:

09.00 – 12.00

3.

Беочин

Беочин село:

08.30 – 13.00

4.

Ченеј

Део Међународног пута око скретања за Ченеј у ул. В.Караџића:

Дана 17.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Полгар Андраша 4 и 6:

10.00 – 12.00

Омладинског покрета 14,14А,14Б;
С.Митрова Љубише 10-12;

Булевар Јаше Томића 25-31:

11.30 – 13.30

Ј.Храниловића 24А-44Б, 15-67;
Руменачка 118-152, 15А;
Бачка 2-42, 1-37;
Стјепана Љубише 2А, 1А-7;
Ј.Веселиновића 2,1;

Булевар Јаше Томића 14;
Фирме: ЈКП „Пут“, ФК „Нови Сад“, Куглана, Меркур, Интернационал, Нова ложионица, Локотеретна станица, Ранжирна станица и Црпка К.Станковића:

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Део Фрушкогорског пута,Сремачка,Западна и Бранковачка на Поповици:

08.30 – 12.30

3.

Буковац

Део насеља Алибеговац:

10.00 – 13.00

4.

Каћ

Исидоре Секулић 1Б-49, 2-58:

09.00 – 11.00