#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 30. април

Понедељак, 30. април 2018, 09:09 извор: НовосадскаТВ


Распоред сахрана и испраћаја
Понедељак, 30.04.2018. године

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Пера Николић

1949.

Градско гробље

10:30

2.

Видосав (Вукадин) Живковић

1959.

Градско гробље

11:15

3.

Јелена (Илија) Карановћ

1936.

Градско гробље

12:00

4.

Бранко (Тодор) Тодоровић

1960.

Градско гробље

12:45

5.

Милка (Милош) Петковић

1939.

Градско гробље

13:30

6.

Милица (Љубомир) Ристић

1938.

Градско гробље

14:15

7.

Јулијана (Фриђеш) Фаркаш

1936.

Градско гробље

15:00

8.

Ђурђинка (Стојан) Рацић

1953.

Градско гробље

15:45

9.

Зоран (Вукосав) Ђорђевић

1951.

Ново гробље (Петроварадин)

11:00

10.

Петра (Тоша) Зекановић

1933.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

11.

Марија (Јосип) Насвађи

1921.

Католичко гробље (Нови Сад)

11:00

12.

Илонка (Геза) Чорба

1934.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

13.

Душица (Будимир) Илић

1938.

Католичко гробље (Сремска Каменица)

15:00

 

 

Искључења струје

Петак, 27. април 2018, 14:56 извор: "Електровојводина" АД

Дана 30.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Орловића Павла 4-12, 20-26, 36-40, 1-27;
Браће Могин 20;
Банатска 8;

Јанка Чмелика 66А-70, 76, 80, 69-81;
Миланка Грчића 1А-7А, 17А-19А;
Универекспорт и Робна кућа:

11.30 – 13.30

Миленка Грчића 1-15, 77-79;
Надежде Петровић 2-10, 1-7;
Јанка Чмелика 66-68А, 72-78, 1-3:

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Насеље Рибњак;

Бетонска база;
Пилана;

Нова 11 (Транџаментска);
Каменички пут;
Вуковарска;
Пут према Вилама:

09.00 – 12.00

Дана 03.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милана Глумца 2-8, 1-7;
Миленка Грчића 2-6, 1-3;
Солунска 3-13;
К.Станковића 16, 24-26, 36-38;
Надежде Петровић 2;
Браће Могин 2-20;
Каламан Ланга 4, 1-3;
Крфска 2, 1-5;
Робна кућа, Радосно детињство и Бунар Детелинара 1:

08.30 – 10.30

Руменачка 125-135, 161-165;
Ф.Филиповића 4А, 4Б, 6А, 6Б, 10-10Б;

Старине Новака 10, 12, 11А-13А;

Банатска 4-10,7;
К.Станковића 14-16;
Солунска 1;
Крфска 2-8, 7-9;

Станица милиције, Основна школа, Стадион „Нови Сад“, Трафика „Треф“, Пекара „Парошки“, Цвећара, Штампа, Ауто Трвић, Фарбара Ротар, Аутоперионица, Дерби, Ентерхаус, Вулканизер, Аутоглас и Електростудио:

11.30 – 13.30

Дана 04.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сељачких буна 1-31;
С.Јовановића 1,29-35;
Булевар Јована Дучића 2-4, 1-9;
Каће Дејановић 2-32, 21-27;
Склониште:

08.30 – 10.30

Партизанских база 4-6, 14-16, 1-7, 11-13;
Булевар Јована Дучића 3,7;
С.Јовановића 2,2А,1;
Ложионичка 14-16;
Трафике, Темпо Експрес и Хард дисконт:

11.30 – 13.30

Веселина Маслеше 2-22;
Коперникова 51-57;
Бранка Бајића 78-94:

08.00 – 10.00

Бошка Бухе 6:

09.00 – 11.00

2.

Лединци

Фрушкогорска од трафостанице до 105 и 14:

08.30 – 12.00

3.

Грабово

Војвођанска и Партизанска:

08.30 – 12.00

Искључења струје

Среда, 25. април 2018, 13:22 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 26.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 17, 15:

12.00 – 14.30

Б.Нушића (Хер.Тепића) 4-20, 1-17:

11.30 – 13.30

Бем Лилике 2Б, 2Ц:

08.30 – 10.30

Дана 27.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Део ул. Светислава Ивана Петровића;
Део ул. Ђакона Авакума:

08.00 – 10.00

Футошки пут 18А-38Ц;
Autocop и Самопослуга:

10.00 – 12.00

Веселина Маслеше 84-86;
Хидрант:

11.30 – 13.30

Јанка Чмелика 73-77;
Катарине Ивановић 4-8;
Орловића Павла 41-43;
Теодора Крачуна 4-8;
К.Станковића ББ;
Градилиште:

08.30 – 10.30

Искључења струје

Уторак, 24. април 2018, 13:18 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 25.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 3-25, 4-24:

09.00 – 11.00

Футошка 62-68;

Николе Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 4-6, 1-7;
Ђорђа Бешлина 4-22, 1-7;
Др. Милана Петровића 8-20, 15А, 19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;
Ненада Митрова 4-12, 1-7;
Паје Јовановића 2, 1-3;
Уроша Предића 2-4, 1;
Јодна бања:

11.30 – 13.30

Трг 1 маја 3-15, 19, 19А;
Мичуринова 2А-20, 28-34;
Новосадског сајма 50-58;
Уроша Предића 6-12, 16, 3-19, 31-33;
Милешевска 2-16;
Марудићева 2-16, 1-3;
Сестара Нинкковић 2:

08.30 – 10.30

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов 1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 12.00

2.

Сремска Каменица

Насеље Буџак:

Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Бегеч

Део Бегеча од Ивањданске према Футогу;
Ивањданска;
Партизанска:

09.00 – 14.00

Дана 26.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 17, 15:

12.00 – 14.30

Б.Нушића (Хер.Тепића) 4-20, 1-17:

11.30 – 13.30

Бем Лилике 2Б, 2Ц:

08.30 – 10.30

Искључења струје

Понедељак, 23. април 2018, 13:37 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 24.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сестара Нинковић 11;
Мичуринова 36-42, ББ:

11.30 – 13.30

Слободана Бајића 19-25;
Мичуринова 46, 50, 52;
Сестара Нинков 2-10, 1-9;
Мародићева 5-13;
Школа:

08.30 – 10.30

2.

Беочин

Део насеља Беочин село од ул. Вука Караџића до краја према манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Свилош

Улица Фрушкогорска од трафо станице према изласку из села према Ср.Митровици:

09.30 – 11.30

Дана 25.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 3-25, 4-24:

09.00 – 11.00

Футошка 62-68;

Николе Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 4-6, 1-7;
Ђорђа Бешлина 4-22, 1-7;
Др. Милана Петровића 8-20, 15А, 19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;
Ненада Митрова 4-12, 1-7;
Паје Јовановића 2, 1-3;
Уроша Предића 2-4, 1;
Јодна бања:

11.30 – 13.30

Трг 1 маја 3-15, 19, 19А;
Мичуринова 2А-20, 28-34;
Новосадског сајма 50-58;
Уроша Предића 6-12, 16, 3-19, 31-33;
Милешевска 2-16;
Марудићева 2-16, 1-3;
Сестара Нинкковић 2:

08.30 – 10.30

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов 1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 12.00

2.

Сремска Каменица

Насеље Буџак:

Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Бегеч

Део Бегеча од Ивањданске према Футогу;
Ивањданска;
Партизанска:

09.00 – 14.00