#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 8. мај 2018, 13:17 извор: НовосадскаТВ

У периоду од 07. до 11.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин село

Љубе Станковића;
Планинска;
Јована Грчића Миленка;
Фрушкогорска:

Повремено између

08.00 – 13.30

Дана 09.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Д.Даниловића 2-12, 24, 1-7;
Булевар Јована Дучића 14-20;
Бате Бркића 1-15;
Сељачких буна 53-63;
Дечија установа и Градилиште:

11.30 – 13.30

Сељачких буна 33-51;
Бате Бркића 26-32;
Браће Дроњак 15-17;

Основна школа, Склониште 11, Трафике, Склониште, Барака и Семафор Бате Бркића:

08.30 – 10.30

Морнарска:

10.00 – 13.30

2.

Каћ

Јова Јовановић Змаја од 36 до Партизанске;
Партизанска између Змај Јове и Пролетерске:

08.00 – 12.00

Дана 10.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Ј.Дучића 3А, 3Б, 25, 27;
Партизанских база 22;
Ресторан, Склониште, Кладионица „Лавови“, Подтрибински простор и  Расхладно-топлотна станица:

08.30 – 10.30

Исидоре Секулић 34, 42-56, 60-68, 41-67;
Милоје Чиплића 2-8А;

С.Момчиловића 6-14Ц;
Школа и Традика:

11.30 – 14.00

Jанка Чмелика 29б, 31, 33:

09.00 – 12.00

Цара Душана 12-20:

11.00 – 13.00

2.

Бегеч

Делови ул. Краља Петра Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

09.00 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. мај

Уторак, 8. мај 2018, 10:29 извор: НовосадскаТВ

Верица (Славко) Радоњић

1952.

Градско гробље

10:30

Маргита (Михаљ) Габровић

1936.

Градско гробље

12:00

Ката (Митар) Фабијанац

1942.

Нови Мајур (Петроварадин)

11:00

Владица (Францишка) Новаковић

1959.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

Винко (Томислав) Анђелковић

1937.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00

Искључења струје

Понедељак, 7. мај 2018, 15:59 извор: "Електровојводина" АД

 

1.

Беочин село

Љубе Станковића;
Планинска;
Јована Грчића Миленка;
Фрушкогорска:

Повремено између

08.00 – 13.30

Дана 08.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Хаџи Рувимова 48-58;
Јанка Чмелика 21-23А;
Цанкарева 21-27;
Веселина Маслеше 30-32А:

11.30 – 13.30

Веселина Маслеше 42, 46-48, 54-64, 70-72;
К.Станковића 39, 63;
Јанка Чмелика 29А-35А, 53;
Јанка Веселиновића 38-40, 37-37А;
Косте Рацина 24-28;
Градилиште и Хидрант:

08.30 – 10.30

DTD prevodnica, Beta Roll и део Петра Драпшина:

11.30 – 13.30

Јанка Чмелика 29б, 31,33:

09.00 – 12.00

2.

Свилош

Фрушкогорска од трафостанице до краја:

08.30 – 11.30

Дана 09.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Д.Даниловића 2-12, 24, 1-7;
Булевар Јована Дучића 14-20;
Бате Бркића 1-15;
Сељачких буна 53-63;
Дечија установа и Градилиште:

11.30 – 13.30

Сељачких буна 33-51;
Бате Бркића 26-32;
Браће Дроњак 15-17;

Основна школа, Склониште 11, Трафике, Склониште, Барака и Семафор Бате Бркића:

08.30 – 10.30

Морнарска:

10.00 – 13.30

2.

Каћ

Јова Јовановић Змаја од 36 до Партизанске;
Партизанска између Змај Јове и Пролетерске:

08.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 7. мај

Понедељак, 7. мај 2018, 10:08 извор: НовосадскаТВ

1.

Стеван (Милан) Богић

1927.

Градско гробље - похрана урна

10:30

2.

Милован (Радомир) Милосављевић

1946.

Градско гробље

11:15

3.

Јелисавета (Антун) Томик

1931.

Градско гробље

12:00

4.

Борислав (Душан) Илић

1960.

Градско гробље

12:45

5.

Марија (Јосип) Визи

1928.

Градско гробље

13:30

6.

Етелка (Јанош) Милинковић

1937.

Градско гробље

14:15

7.

Радивој (Ика) Гостовић

1950.

Градско гробље

15:00

8.

Велинка (Жарко) Радић

1935.

Градско гробље

15:45

9.

Мариа (Јанош) Кубановић

1943.

Нов гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Јанко (Јаков) Ковачевић

1932.

Централно гробље (Футог)

13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 5. мај

Субота, 5. мај 2018, 13:13 извор: НовосадскаТВ

1.

Милан (Младен) Џелетовић

1948.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Радмила (Станко) Халиловић

1932.

Градско гробље - похрана урне

11:15

3.

Ана (Јосиф) Вимер

1930.

Градско гробље - испраћај

12:00

4.

Никола (Милутин) Шведић

1975.

Градско гробље

12:45

5.

Милосав (Драгољуб) Петровић

1930.

Градско гробље

13:30

6.

Бранимир (Срета) Стајић

1957.

Успенско гробље (Нови Сад) - похрана урне

13:00