#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 22. децембар

Понедељак, 21. децембар 2020, 18:49 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

ВЛАДИМИР (ЈАГОШ) МАЛЕВИЋ, 1936. у 9.00
МИЛАН (БРАНКО) ТОМИЋ, 1950. у 9.45
ВЛАДИМИР (ПЕТАР) ЂЕРМАТИ, 1948. у 10.30
ДАНИЦА (НИКОЛА) БОКАН, 1936. у 11.15
ОТО (РУДОЛФ) ЈАН- урна, 1934. у 12.00
ЗОРАНА (ЗОРАН) ОБРОВАЧКИ, 1986. у 12.00
ДРАГАН (МАРКО) ТРКУЉА, 1938. у 12.45
ЕВА (СТЕВО) ДУРАКОВИЋ, 1941. у 13.30
МАРИЦА (ПЕТАР) КАНАЧКИ, 1931. у 14.15
ВИКТОРИЈА (СТЈЕПАН) ВАСИН, 1938. у 15.00
БРАНКО (ЈОВАН) ТИШМА – испраћај, 1949. у 15.30
БЕХРАМ (ЋАЗИМ) ДЕМАЋИ, 1953. у 15.30

    
Католичко гробље:  ЈУЛИЈАНА (ЈОСИП) САБО, 1937. у 13.00
ФУТОГ Централно гробље: МИКА (МИЛОШ) РУДОЊИЋ, 1940. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦАМесно гробље: ЈОСИП (ЛУКА) ДУЈМОВИЋ, 1942. у 13.00
КАЋ Месно гробље: МИРКО (ЛУКА) ТОМИЋ, 1951. у 11.00
 РАДОЈКА (ГРУЈА) ЉУБИЋ, 1938. у 13.00
 БОШКО (ЈОВАН) ЋУЛУМ, 1937. у 15.00
НОВИ ЛЕДИНЦИ Месно гробље: СМИЉКА (ДРАГУТИН) БОЈОВИЋ, 1951. у 15.00
БУКОВАЦ Месно гробље: ИЛИЈА (ОСТОЈА) БОЖИЋ, 1947. у 11.00

Искључења струје

Понедељак, 21. децембар 2020, 14:24 извор: Новосадска ТВ

Дана 22.12.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1

Сремска Каменица 

Део викенд насеља Горња Провалија, ул: Јасминова, Орахова, Ђурђевак, Бадемова, Липарска:

09.00 – 11.00 

2

Петроварадин

Карловачки друм од бр. 3 до цркве;
Текије 16-42б:

08.30 – 12.30 

Прерадовићева 142-180, 163-193:

09.00 – 12.00 

Карловачки друм 1а-11а, 2-42б;

Црква и НИС пумпа:

Томе Маретића 2-16, 11-21:

3

Лединци

Насеље Липарије, Торине, Колонија Каменолома:

08.30 – 12.00 

Дана 23.12.2020.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1

Нови Сад

Светозара Ћоровића 1-5:

09.00 – 11.00 

Орловића Павла 1:

11.30 – 13.30 

2

Кисач

Цело насеље:

08.30 – 13.00 


Распоред сахрана и испраћаја за 21. децембар

Недеља, 20. децембар 2020, 16:07 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
СЛОБОДАН (ДРАГОЉУБ) МОДИЋ, 1938. у 9.00
МАРКА (ЂУРО) ВАДОЦ, 1955. у 9.45
ДОБРОСАВ (МИЛИВОЈЕ) БАЦКОВИЋ, 1932. похрана урне у 10.30
РОЗИКА (ИШТВАН) ВАСИЋ, 1928. у 10.30
ДРАГОЉУБ (СВЕТОЗАР) БОРОЈЕВИЋ, 1943. у 11.15
БОШКО (АЛЕКСА) ПОПОВИЋ, 1968.  похрана урне у 11.15
ДРАГОЉУБ (РАДОСАВ) МИХАЈЛОВИЋ, 1949. у 12.00
САША ДОШЕНОВИЋ,  похрана урне у 12.45
НАДА (ЖАРКО) СИМИН, 1935. у 13.30
СПОМЕНКА (МИЛАН) ГРУЈИЋ, 1938. у 14.15
ЦВЕТА (РАДИША) ПЕЈИН, у 15.00
СРЕТЕНКА (ВУЈИЦА) РОДИЋ, 1930. у 15.30


Успенско гробље:

ДРАГАН (НИКОЛА) ПЕУРАЧА, 1954. у 11.00


КАЋ Месно гробље:

МИХАЈЛО (ШИМУН) ЧЕРЊАК, 1960. у 11.00
 ЗОРКА (ЈОВИЦА) НИКОЛИЋ, 1952. у 13.00
СЛАВКО (НОВАК) ПОПОВИЋ, 1956. у 14.00
СИМО (ОБРАД) ВУЈАКОВИЋ, 1938. у 15.00


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље:

МИЛКА (МИЛАН) ЂЕТИЋ, 1939. у 13.00


ФУТОГ Централно гробље:

МАКСИМ (ИЛИЈА) РАКИТА, 1937. у 11.00
ЂУРАЂ ЂУРИЋ, 1938. у 13.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: 

ДАНИЛО (ВАСИЛИЈЕ) ГЛУМАЦ, 1944. у 11.00
ВОЈИСЛАВ (ПАЈО) ПОКРИЋ, 1936. у 15.00

 

Искључења струје

Субота, 19. децембар 2020, 16:13 извор: Новосадска ТВ

Градско гробљe у Новом Саду:

ВОЈИСЛАВ (МИЛАН) ВУЛАНОВИЋ – испраћај, 1930. у 9.00
МИЛОШ (ЂОКА) ДОВИЈАРОВ, 1929. у 9.45
ДИМКО (НАУМ) ГАРЕВСКИ, 1932. у 10.30
ВАСА (ПЕТАР) ПРЕМИЋ, 1942. у 11.15
ТОМИСЛАВ (ДРАГОМИР) ЂУКИЋ, 1936. у 12.00
СРЂАН (ПЕРО) ЈОВАНОВИЋ, 1986. у 12.45
БОРИСЛАВ (ЗДРАВКО) ПУТНИК, 1940. у 13.30
МИОМИР (БРАНКО) ШЕЋЕРОВ, 1948. у 14.15
ДУШКО (МИЛОШ) БАЈИЋ, 1960. у 15.00
МИЛАН (ДАНЕ) МАРИЈАНАЦ, 1965. у 15.30

Распоред сахрана и испраћаја за 19. децембар

Петак, 18. децембар 2020, 17:37 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:
ЛАЗАР (СВЕТОЗАР) ПОПОВ, 1964. у 9.00
ЗОРАН МИРКОВИЋ, 1954. у 9.45
ВЕРОНИКА (ПАЛ) СТОЈАНОВИЋ, 1942. у 10.30
БОЖИДАР (РАТКО) ЈАНКОВИЋ, 1933. у 11.15
ВЕРОНА (ЈАНОШ) ШАНТА, 1934. у 12.00
БРАНИСЛАВА (ПЕТАР) ДАБИЋ, 1928. у 12.45
РЕМЗЛИЈА (БРАХИМ) ЛАПЈАНИ, 1947. у 13.30
БОРИВОЈ (ЈОЦА) ОДАДЖИЋ, 1956. у 14.15
МИЛАДИНКА (КОСТА) НИКОЛИЋ, 1947. у 15.00
Католичко гробље: МАРИЈА (ИШТВАН) НЕМЕТ, 1926. похрана урне у 11.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: СМИЉА (МИЛОРАД) НОВАКОВИЋ, 1930. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: ДУШАН (СТАНКО) ЈЕКИЋ, 1937. у 11.00
ДУШАНКА (ПЕТАР) ЈЕКИЋ, 1935. у 11.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: ЗОРКА (СТЕВАН) МАРКОВИЋ, 1934. у 15.00
ФУТОГ Централно гробље: СЛОБОДАН (ТРИВО) МАНДИЋ, 1938. у 11.00
МИРКО (КОЈО) ЂИЛАС, 1954. у 13.00 *** СЛАВИЦА (ЛАЗАР) ТАШИ, 1935. у 15.00