#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 21. јануар

Среда, 20. јануар 2021, 16:15 извор: Новосадска ТВ


Градско гробље у Новом Саду:

ДРАГАН (ЂОРЂИЈЕ) ПОПОВИЋ, 1953. у 9.00
ЕВА (ИГЊАТ) МАРКОВИЋ, 1923. у 9.45
ОЛГИЦА (ТРИФУН) ВУЧКОВИЋ, 1937. у 10.30
МАГДОЛНА (ИШТВАН) САНТО -урна, 1945. у 10.30
БОСИЉКА (ДРАГИША) ВУКОВИЋ-ЛУКАЧ, 1936. у 11.15
РАДА (ЛАЗО) МОРАЧА, 1938. у 12.00
СРЂА (ВЛАДЕТА) РАПАЈИЋ -испраћај, 1937. у 12.45
ЗДРАВКО (ЂОРЂО) ЈЕЖ, 1950. у 13.30
КАТАЛИН (ИШТВАН) КОВАЧ -урна, 1934. у 13.30
МИЛАН (ДИМИТРИЈЕ) БЕРАН, 1954. у 14.15
РАДМИЛА (МИЛАН) РАДАКОВИЋ, 1979. у 15.00
МИЛИЦА (НЕНАД) ВОЈКИЋ, 2020. у 15.30

Успенско гробље: ЈОВАН (СТЕВАН) ШУРЈАН, 1947. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  НАДА (СТАНИМИР) НИКОЛИЋ, 1946. у 13.00

ФУТОГ Централно гробље: СТАНКА (ЂУРАЂ) ПАПРИЋ, 1933. у 11.00
 МИРЈАНА (МИЛУТИН) ВИШНИЋ, 1933. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  МИЛИЦА (МАРКО) ЧИЧКОВИЋ, 1936. у 11.00
 УРОШ (ОБРАД) КОВАЧЕВИЋ, 1950. у 13.00

КОВИЉ Доње гробље:  ЈЕЛИЦА (ЖИВАН) САМОЧЕТА, 1937. у 15.00

Искључења струје

Среда, 20. јануар 2021, 13:17 извор: Новосадска ТВ

Дана 21.01.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Магарашевића 1

Теодора Павловића 2

Цара Душана 42-30

Орман ПТТ испред бр. 34 у Цара Душана

08.45-10.15

Јосифа Маринковића 29-43, 34-52а

08.00-14.00

Стојана новаковића 23-27

08.00-09.30

Темеринска 164-182

09.30-13.00

2.

Беочин

Викенд насеље Ердељ

Предајник Црвени Чот

Летенка

Бранковац

09.00-13.30

Дана 22.01.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 156-162

Стевана Вукомановића-Чике 17-19, 26-30

Тјентиште 2-8

08.00-14.00

Светојованска 1-5

09.30-11.00


Распоред сахрана и испраћаја за 20. јануар

Уторак, 19. јануар 2021, 15:21 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:

МАРИЈА (ФЕРЕНЦ) АГУШИ, 1985. у 9.00
ЛАЗАР (МИХАЈЛО) ТАДИЋ, 1930. у 9.45
ЗУЗАНА (ОНДРЕЈ) САМАРЏИЋ, 1936. у 10.30
МАРИКА (ТАНЕ) КОКАНОВИЋ, 1933. у 11.15
ЉУБИША (АДАМ) МАРКОВИЋ, 1947. у 11.15
ЈЕЛЕНА (ЕУГЕН) ОЛАХ, 1937. у 12.00
ЈЕЛКА (ПЕТКО) СИРАР, 1941. у 12.45
РАДЕ (СТЕВО) ПРЕРАДОВИЋ, 1948. у 13.30
АНКИЦА (СИМЕОН) ЛУКАЧ, 1952. у 14.15
МАРИЈА (ИВАН) СТОЈАНОВИЋ, 1940. у 15.00
ЗВОНИМИР (МИХАЈЛО) БУКТА, 1949. у 15.00
ТОДОР (ЂУРО) ДРЕЗГА, 1955. у 15.30

Католичко гробље:  МИЛИЈАНА (СТЕВАН) ПФАЈФЕР, 1941. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ЗОРИЦА (МАТИЈА) СТОЈЧИЋ, 1941. у 11.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље:  ЖИВКО (ЂУРАЂ) ПЕТРУШИЋ, 1945. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  СТЕВАН (МАРКО) КУЛПИНАЦ, 1939. у 13.00

Искључења струје

Уторак, 19. јануар 2021, 14:54 извор: Новосадска ТВ

Дана 21.01.2021.г  се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ђорђа Магарашевића 1

Теодора Павловића 2

Цара Душана 42-30

Орман ПТТ испред бр. 34 у Цара Душана

08.45-10.15

Јосифа Маринковића 29-43, 34-52а

08.00-14.00

Стојана новаковића 23-27

08.00-09.30

Темеринска 164-182

09.30-13.00

2.

Беочин

Викенд насеље Ердељ

Предајник Црвени Чот

Летенка

Бранковац

09.00-13.30


Распоред сахрана и испраћаја за 19. јануар

Понедељак, 18. јануар 2021, 16:13 извор: Новосадска ТВ

Градско гробље у Новом Саду:
   
СЛОБОДАН (МИЛУТИН) ПЕТРОВИЋ  -испраћај, 1932. у 9.00
РАДОСЛАВ (МАРКО) МАРЦИКИЋ  -урна, 1947. у 9.00
СЛАВКО (БРАНКО) ЂОРЂЕВИЋ, 1941. у 9.45
МИЛЕ (СЛАВКО) БЕРОЊА, 1948. у 10.30
РАДМИЛА (РАДОМИР) МИЛОСАВЉЕВИЋ, 1944. у 11.15
МИОДРАГ (НОВИЦА) СТОЈИЉКОВИЋ  -испраћај, 1962. у 12.00
ЗОРАН (МИЛАН) ФИМИЋ, 1961. у 12.45
РАНКА (СТОЈАН) ПЕТКОВИЋ, 1931. у 13.30
СНЕЖАНА (НЕНАД) ЖУНИЋ-ПОПОВ, 1952. у 14.15
ЈОСИП (ИВАН) СТРУХАРИК, 1953. у 15.00
ДРАГУТИН (ЈОСИП) АГИЋ   -испраћај, 1938. у 15.30
 
Алмашко гробље:  МИРОСЛАВ (НЕНАД) КРСТИЋ, 1934. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур БИЉАНА (СВЕТИСЛАВ) ЛУКИЋ, 1968. у 15.00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно гробље: БОЖИЦА (ИЛИЈА) ДОБРИЋ, 1935. у 13.00

ФУТОГ Доње ново гробље:  НЕВЕНКА (ЂОРЂО) МИРКОВИЋ, 1933. у 13.00

КАЋ Месно гробље:  ПАВА (ЂОРЂЕ) ЛАКИЋ, 1936. у 13.00

КОВИЉ Горње гробље:  СМИЉАНА (ТАНАСИЈА) МАТИЋ, 1947. у 11.00