#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. септембар

Уторак, 10. септембар 2019, 15:37 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ИГОР (ВЛАДИМИР) СТОЈАНОВИЋ, 1962. у 11.15
ЉУБИЦА (МИЛАН) ЈОВАНОВИЋ, 1937. у 12.00
МИРОСЛАВ (НИНКО) ВЛЧЕК, 1932. у 12.45
МИРА (ВУЈИН) ВОЈИНОВИЋ-ГАЋАНОВИЋ, 1949. у 13.30
ЉУБИША (ДОБРИВОЈ) МАТЕЈЕВИЋ, 1947. у 14.15
ИВАН (ИВАН) ЕРДЕШ, 1943. у 15.00
Католичко гробље: ВИНКО (ЈОСИП) ПАВЛИК, 1922. у 13.00
Алмашко гробље: МИЛОШ (ЈОВАН) РАДОЈЧЕВИЋ, 1947. у 15.00

КАЋ Месно гробље:

ЗОРКА (ВЕСЕЛИН) НЕШИЋ, 1934. у 11.00
БОСИЉКА (МИЛАН) МИЈИЋ, 1953. у 13.00
ДОСТА (МИХАЈЛО) ДИКИЋ, 1939. у 15.00

Искључења струје

Уторак, 10. септембар 2019, 13:51 извор: Новосадска ТВ

Дана 11.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лукијана Мушицког 40-46, 33-49;
Кисачка 20,22, 11-21:

11.30 – 13.30 

Бранка Радичевића 27;
Карађорђева 12-30, 3-35;
Саве Ђисалова 2-18, 5-23;
Јована Цвијића 2-56, 1-47;
Темеринска 33-43;
Доситејева 20-25:

08.30 – 10.30

Дана 12.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранка Радичевића 2-10, 3-9А;
СРЕДЊОШКОЛСКИ ДОМ – БРАНКОВО КОЛО:

08.30 – 10.30 

Темеринска 21, 23:

11.30 – 13.30 

Темеринска 30-34;
Гундулићева 1-5:

08.00 – 10.30 

Футошка 54-64:

11.00 – 13.00 

ФИРМЕ: СД ЖЕЛЕЗНИЧАР, ЦРПНА СТАНИЦА  КОРНЕЛИЈА СТАНКОВИЋА, MERKUR INTERNACIONAL, ЛОЖИОНИЦА, ЛОКОТЕРЕТНА СТ., РАНЖИРНА СТ. И ГП ЗЛАТИБОР: 

09.30 – 12.30 

2.

Ветерник

Саве Ковачевића 2-20, 1-11:

08.30 – 12.00


Распоред сахрана и испраћаја за 10. септембар

Понедељак, 9. септембар 2019, 17:05 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

АЛЕКСЕЈ (МИХАИЛ) ЧУПЈАТОВ  - испраћај, 1966. у 10.30
МИРЈАНА (ЈОЦО) СТАКИЋ  - испраћај, 1947. у 11.15
МИРЈАНА (АРТУР) МАРИНКОВИЋ, 1936. у 12.45
МИЛКА (ИВО) КОРДИЋ, 1944. у 13.30
ПАВЛЕ (СИМО) ШУМАРУНИЋ, 1941. у 14.15

Успенско гробље:    МИОДРАГ (МИТАР) ДАМЈАНОВИЋ, 1940. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ЉУБИЦА (КИРИЛ) СПАСИЋ, 1940. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:  ИВАНКА (ВЛАДИМИР) ВЕКИЋ, 1945. у 15.00
КАЋ  Месно гробље:    ИЛИЈА (РАДИВОЈ) ЛАКИЋ, 1945. у 15.00
ФУТОГ Централно гробље: МИЛОРАД (МИЛОВАН) ГЛИГОРИЋ, 1945. у 15.00

Искључења струје

Понедељак, 9. септембар 2019, 13:10 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 10.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранко Радичевић  10А-50 и 9-47

Косте Шокице  18-40 и 19-39

Карађорђева  32-48 и 19, 39-49

Радоја Домановића 2-4 и 1-11

11.30 – 13.30

Београдски кеј  1-7

Дунавска  28-34

Војводе Путника 3-13

Трг Н. Јунака  1

08.30 – 10.30

Омладинска  67-83

Барска  3, 3А и  2-4

Липарска  3-25 и 2-20А

08.00 – 10.00

Дана 11.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Лукијана Мушицког 40-46, 33-49;
Кисачка 20,22, 11-21:

11.30 – 13.30 

Бранка Радичевића 27;
Карађорђева 12-30, 3-35;
Саве Ђисалова 2-18, 5-23;
Јована Цвијића 2-56, 1-47;
Темеринска 33-43;
Доситејева 20-25:

08.30 – 10.30

Искључења струје

Недеља, 8. септембар 2019, 16:40 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 09.08.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дунавска  24-26

Иве Лоле Рибара 1

Дунавска

ФИРМЕ: Архив Војводине

                Лука Дунав

                Музеј соц. рев. Војводине

                Музеј Војводине

                ПСЈ Ташта

                Музеј

                Дом извиђача

                Кућица у парку

                Команда гарнизона

                Трафика (киоск)

11.30 – 13.30

Београдски кеј  11-13

М. Бајића   1-13

Д. Васиљева  2-4 и 1-3

Жарка Васиљева  2-6 и 1-3

Козачинског   2-6 и 1-3

ФИРМЕ: Војна менза

                Музеј

08.30 – 10.30

Хероја Пинкија  23-61 и 12-50

Морнарска  25-47 и 24-48

Јернеја Копитара  1-33 и 2-40

Ћирила и Методија   48-58

08.00 – 14.00

2.

Ср. Каменица

Иришки пут  21-83

Део ул. Соње Маринковић од ул. Пударске према Главици

Старо и Ново Село

Поточарска

Пландиште

Мирна

Фрушкогорски пут  157А-181, 236А-298

08.30 – 10.30

Дана 10.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранко Радичевић  10А-50 и 9-47

Косте Шокице  18-40 и 19-39

Карађорђева  32-48 и 19, 39-49

Радоја Домановића 2-4 и 1-11

11.30 – 13.30

Београдски кеј  1-7

Дунавска  28-34

Војводе Путника 3-13

Трг Н. Јунака  1

08.30 – 10.30

Омладинска  67-83

Барска  3, 3А и  2-4

Липарска  3-25 и 2-20А

08.00 – 10.00