#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 6. март 2019, 15:11 извор: "Електровојводина" АД

Дана 07.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 93-117а;
Зеленгорска 9, 4-12:

08.30 – 14.00

2.

Ковиљ

Део ул. Пролетерска, 29. Новембра и Б.Радичевића:

08.30 – 13.00

3.

Будисава

Део ул. Каћка, Војвођанска, Омладинска, В.Караџића и Пионирска:

08.30 – 13.30

Део ул. Цара Душана и Железничка у Будисави:

Дана 08.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 93-117а;
Зеленгорска 9, 4-2:

08.30 – 14.00

Радоја Домановића 23-45, 22-34:

08.00 – 11.00

2.

Будисава

Део у лица Петефи Шандора, Железничка и Петра Драпшина:

08.30 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 6. март

Уторак, 5. март 2019, 14:50 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЂУРЂИНА (ИЛИЈА) КОЈИЧИЋ - урна, 1927. у 9.45
СЛАВИЦА (МИЛИВОЈ) ВУЈАДИНОВИЋ, 1951. у 10.30
ТЕОДОРА (ЛАЗАР) САБО, 1971. у 11.15
ЈОВАНКА (АРКАДИЈЕ) ВИДИЋ, 1939. у 12.00
МИЛОШ (МИКАЈЛО) МИЛОРАДОВИЋ - испраћај, 1936. у 12.45
ПЛАНИНКА (ДАНИЛО САВИЋ, 1949. у 13.30
ЂОРЂЕ (РЕЖЕ) ШПАНГ, 1947. у 14.15
ВЛАДАН (ВЕРА) СУДАР, 1989. у 15.00

Искључења струје

Уторак, 5. март 2019, 14:35 извор: "Електровојводина" АД

Дана 06.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милана Џанића 11, 11А:

09.00 – 12.00

Део улице Јована Храниловића 53-67:

10.00 – 12.00

Сентандрејски пут 93-117а;
Зеленгорска;
Омладинска 52-80, 85-115:

08.30 – 14.00

2.

Раковац

Мите Белића 8-38;
Део Улице Цара Лазара:

09.00 – 12.00

3.

Будисава

Део улица Каћка, Ц. Душана, Омладинска, Д.Чубића и П.Шандора:

08.30 – 13.30

Дана 07.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 93-117а;
Зеленгорска 9, 4-12:

08.30 – 14.00

2.

Ковиљ

Део ул. Пролетерска, 29. Новембра и Б.Радичевића:

08.30 – 13.00

3.

Будисава

Део ул. Каћка, Војвођанска, Омладинска, В.Караџића и Пионирска:

08.30 – 13.30

Део ул. Цара Душана и Железничка у Будисави:

Искључења струје

Понедељак, 4. март 2019, 15:35 извор: "Електровојводина" АД

Дана 05.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Део улица Ивана Горана Ковачића и Светосавска:

08.30 – 13.00

Део викенд насеља Поповица:

10.00 – 13.00

2.

Ковиљ

Део улица 19. Новембра и Пролетерска у Ковиљу:

08.30 – 13.30

Дана 06.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Милана Џанића 11, 11А:

09.00 – 12.00

Део улице Јована Храниловића 53-67:

10.00 – 12.00

Сентандрејски пут 93-117а;
Зеленгорска;
Омладинска 52-80, 85-115:

08.30 – 14.00

2.

Раковац

Мите Белића 8-38;
Део Улице Цара Лазара:

09.00 – 12.00

3.

Будисава

Део улица Каћка, Ц. Душана, Омладинска, Д.Чубића и П.Шандора:

08.30 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 5. март

Понедељак, 4. март 2019, 15:34 извор: НовосадскаТВ

1.

Драгица (Драгољуб) Петров

1956.

Градско гробље

09:45

2.

Михајло (Светозар) Марјанов

1930.

Градско гробље

10:30

3.

Невена (Витомир) Пушић

1955.

Градско гробље

10:30

4.

Драгослав (Добросав) Јовић

1939.

Градско гробље

11:15

5.

Милисав (Милош) Врачарић

1927.

Градско гробље

12:00

6.

Невена (Гашпер) Сератлић

1934.

Градско гробље

12:45

7.

Томислав (Драгослав) Антић

1954.

Градско гробље

13:30

8.

Шандор (Јосип) Борбељ

1960.

Градско гробље

14:15

9.

Јелена (Станко) Панков

1926.

Градско гробље

15:00

10.

Јелена (Јован) Угренић

1929.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

11.

Јованка (Томо) Шкундрић

1947.

Месно гробље (Ветерник)

13:00

12.

Станко (Јово) Скенџић

1935.

Горње старо гробље (Футог)

13:00

13.

Радослав (Цвијо) Кецман

1956.

Месно гробље (Каћ)

13:00

14.

Иштван (Пал) Нађ

1945.

Католичко гробље (Нови Сад)

15:00