#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Четвртак, 17. мај 2018, 15:42 извор: "Електровојводина" АД

 

У периоду од 14. до 18.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 18.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јанка Чмелика 29А, 31, ,33:

09.00 – 12.00

Градилиште - бензинска пумпа:

Железничка 6-12;

2.

Бегеч

Делови улица К.П.Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

09.00 – 14.00

Дана 18.05.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Бадемова;

Јоргованска;
Вишњина;
Шимширова:

09.00 – 11.00

Дана 19.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Фирма Градитељ:

13.00 – 16.00

Искључења струје

Среда, 16. мај 2018, 15:12 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 14. до 18.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 17.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Футошка 1/А – Хотел, Пословни простори и Банка:

09.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Факултет за услужни бизнис“Фабус“;
Студенски дом;

Спортска хала:

11.30 – 13.30

Шимширова 12, 18, 36, 37;
Малина 6,10,12, 18-20, 24, 28, 1, 3, 9, 13-19, 29, ББ;
Јагода 8-10, 16-20, 24, 28-32, 5-11А, 17, 21-25;
Нова ББ;
Костељникова ББ;
Карађорђева 33-47;
Лединачки пут 53-57, 61-73;
Наде Љубојевић 2-10, 1-11;
Милоша Обилића 2-16А, 1-23;
Коларов:

Војводе Мишића 1-19, 2-8/А;
Митра Урошевића Ристе 2,4, 1-3;
Васе Стајића 5,7,19:

09.00 – 11.00

3.

Кисач

Део насеља сем дела Војвођанске од 13 октобра према Ирмову:

4.

Петроварадин

Сремска Каменица

Војводе Путника 49-51, 55-65, 71;
Динка Шимуновића 72-78, 86-90, 102А-104, 145, 149-153А, 157-159, 171;
Б.С.Павићевић и Градилиште:

08.30 – 10.30

Дана 17.05.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Новосадског сајама 6-16, 27-29, 20-50;
Тургењева 2 и 18;
ОШ Петефи Шандора;
Милана Топлице 2-6;
Боре Продановића 15-19, 16-20;
Бранимира Ћосића 2, 3-15:

Повремено између

 

09.00 – 12.00

Дана 18.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јанка Чмелика 29А, 31, ,33:

09.00 – 12.00

Градилиште - бензинска пумпа:

Железничка 6-12;

2.

Бегеч

Делови улица К.П.Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

09.00 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 16.мај

Среда, 16. мај 2018, 12:48 извор: НовосадскаТВ

1.

Милица (Јован) Лакатуш

1932.

Градско гробље

10:30

2.

Марија (Стеван) Филко

1949.

Градско гробље

11:15

3.

Душан (Сава) Добановачки

1946.

Градско гробље

12:00

4.

Ђула (Михајло) Чизмадија

1933.

Градско гробље

12:45

5.

Драган (Бошко) Ћурћић

1951.

Градско гробље

13:30

6.

Душан (Анђелко) Попић

1958.

Градско гробље

14:15

7.

Милена (Радивој) Влашковић

1968.

Градско гробље

15:00

8.

Станојка (Душан) Манић

1940.

Градско гробље

15:45

9.

Богдан (Сава) Чутурило

1947.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

Искључења струје

Уторак, 15. мај 2018, 15:08 извор: "Електровојводина" АД

 

У периоду од 14. до 18.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 16.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Палмотићева 2-8, 1-5;
Прерадовићева 70-78, 59А-87;
Вртић „Цврчак“:

08.30 – 10.30

Рачког 98-196;
Мишелук 3-11;
Горњи Мишелук 2, 1, 3, 3А;
Којић Пласт:

11.30 – 13.30

Део викенд насеља Везирац од трафостанице према Буковцу:

09.00 – 11.00

2.

Кисач

Железничка 47-49 и Људевита Штура 1-37:

08.30 – 12.00

Дана 17.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Футошка 1/А – Хотел, Пословни простори и Банка:

09.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Факултет за услужни бизнис“Фабус“;
Студенски дом;

Спортска хала:

11.30 – 13.30

Шимширова 12, 18, 36, 37;
Малина 6,10,12, 18-20, 24, 28, 1, 3, 9, 13-19, 29, ББ;
Јагода 8-10, 16-20, 24, 28-32, 5-11А, 17, 21-25;
Нова ББ;
Костељникова ББ;
Карађорђева 33-47;
Лединачки пут 53-57, 61-73;
Наде Љубојевић 2-10, 1-11;
Милоша Обилића 2-16А, 1-23;
Коларов:

Војводе Мишића 1-19, 2-8/А;
Митра Урошевића Ристе 2,4, 1-3;
Васе Стајића 5,7,19:

09.00 – 11.00

3.

Кисач

Део насеља сем дела Војвођанске од 13 октобра према Ирмову:

4.

Петроварадин

Сремска Каменица

Војводе Путника 49-51, 55-65, 71;
Динка Шимуновића 72-78, 86-90, 102А-104, 145, 149-153А, 157-159, 171;
Б.С.Павићевић и Градилиште:

08.30 – 10.30

Распоред сахрана и испраћаја за 15.мај

Уторак, 15. мај 2018, 12:04 извор: НовосадскаТВ

1.

Владимир (Слободан) Живковић

1977.

Градско гробље

11:15

2.

Ратко (Бранко) Димитрић

1943.

Градско гробље

12:00

3.

Јован (Михајло) Мачек

1931.

Градско гробље

12:45

4.

Ружица (Владимир) Вирц

1951.

Градско гробље

13:30

5.

Никола (Душан) Иветић

1974.

Градско гробље

14:15

6.

Надица (Живорад) Илић

1977.

Градско гробље

15:00

7.

Зијах (Салих) Загорчић

1933.

Градско гробље

15:45

8.

Миодраг (Бранислав) Крнајски

1948.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00

9.

Зоран (Милан) Даниловић

1971.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Никола (Илија) Крбавац

1939.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00