#
#

САОПШТЕЊА

Део Улице Краљевића Марка без воде

Понедељак, 21. мај 2018, 14:14 извор: НовосадскаТВ

У уторак 22. маја  због планираних радова на водоводној мрежи без воде ће од 8 до 20 сати бити део Улице Краљевића Марка (од Улице Берислава Берића до Булевара Јаше Томића), Улица Саве Љубојева, непарна страна Улице Фелеги Тивадара и ОШ „Коста Трифковић“.Цистерна са пијаћом водом ће бити постављена у ОШ „Коста Трифковић“ и између зграда у улицама Саве Љубојева и Фелеги Тивадара.Постоји могућност да ће у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже бити продужена и проширена.

Искључења струје

Понедељак, 21. мај 2018, 14:04 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 21. до 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у  Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 22.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Б.Букурова 11-15, 19-39;
Николе Војића 8-12, 18-20, 1А-5;
М.Миланковића 6,10,20-24А, 3-7;
Јошке Велкера 2-6, 12, 16, 18, 1-5, ,11;
Б.Гавриловића 2-4, 12-16, 11,5,9,11;
Сабо Ђерђа 4,6,3;
Ул. Нова (Земљани пут) 2;
Маре Огњановић 2-6, 10-12, 5-9:

08.30 – 10.30

Новосадска 4,6,9;
Ул Нова 2   6-10, 1-5, 9;
Раде Кончара 42-70. 43-71;
Славка Родића 38Е-58, 39-57;
Владимира Назора 28-48А, 29-47;
РТВ Торањ „Лала“, Репетитор и Сервис „Петровић“:

11.30 – 13.30

2.

Петроварадин

Део викенд насеља Везирац од трафостанице према Буковцу:

09.00 – 11.00

3.

Бегеч

Делови улица Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

08.30 – 13.00

Дана 23.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

 Филипа Вишњића 5Б-15;
Јаше Игњатовића 6,8;
Косовска 36;
Намештај „Аћин“:

09.00 – 12.00

2.

Кисач

Железничка 47-49;
Штрумова 1-37:

08.30 – 12.00  

Распоред сахрана и испраћаја за 21.мај

Понедељак, 21. мај 2018, 12:05 извор: НовосадскаТВ

1.

Надица (Живорад) Илић

1977.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Љуба (Мирко) Рунић

1947.

Градско гробље

11:15

3.

Ђорђе (Ејуб) Таракчија

1950.

Градско гробље

12:00

4.

Петра (Мирко) Шкрбић

1941.

Градско гробље - испраћај

12:45

5.

Богољуб (Никола) Станковић

1924.

Градско гробље - испраћај

13:30

6.

Никола (Предраг) Тодоровић

1936.

Градско гробље

14:15

7.

Наталија (Ђорђе) Топић

1931.

Градско гробље

15:00

8.

Зорка (Драго) Милановић

1930.

Старо Транџамент (Петроварадин)

13:00

9.

Милка (Петар) Половина

1932.

Ново Транџамент (Петроварадин)

15:00

Искључења струје

Петак, 18. мај 2018, 13:15 извор: НовосадскаТВ

Дана 19.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Фирма Градитељ:

13.00 – 16.00

У периоду од 21. до 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у  Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 21.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Б.Гавриловића 18-24, 40, 46-52, 13, 39А;
Милутина Татића 4, 36, 38, 1,3;
Алибеговац 1       11, 15, ВВ;
Алибеговац 2       2-8, 1-7;
Б.Букурова 28-32, 42;
Луке Миланковића 2-10, 3-9;
Даринке Грујић 4-8, 14, 3-19;
Даке Поповића 4-26, 3-23;
Костељникова 2-6, 10-22, 1-9;
Мишелук 5;
Џона Фронтигама 2-10, 1,5,7,11,15,17;
Пословни простор и Црква:

09.00 – 11.30

Војводе Мишића 1-19, 2-8/А;

Митра Урошевића Ристе 2,4,1-3;
Васе Стајића 5,7,19:

09.00 – 11.00

2.

Лединци

Потез Савловача у Старим Лединцима:

08.30 – 12.30

Дана 22.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Б.Букурова 11-15, 19-39;
Николе Војића 8-12, 18-20, 1А-5;
М.Миланковића 6,10,20-24А, 3-7;
Јошке Велкера 2-6, 12, 16, 18, 1-5, ,11;
Б.Гавриловића 2-4, 12-16, 11,5,9,11;
Сабо Ђерђа 4,6,3;
Ул. Нова (Земљани пут) 2;
Маре Огњановић 2-6, 10-12, 5-9:

08.30 – 10.30

Новосадска 4,6,9;
Ул Нова 2   6-10, 1-5, 9;
Раде Кончара 42-70. 43-71;
Славка Родића 38Е-58, 39-57;
Владимира Назора 28-48А, 29-47;
РТВ Торањ „Лала“, Репетитор и Сервис „Петровић“:

11.30 – 13.30

2.

Петроварадин

Део викенд насеља Везирац од трафостанице према Буковцу:

09.00 – 11.00

3.

Бегеч

Делови улица Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

08.30 – 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 18.мај

Петак, 18. мај 2018, 10:53 извор: НовосадскаТВ

1.

Милица (Душан) Бандин

1930.

Градско гробље

11:15

2.

Јелка (Јово) Јефтенић

1956.

Градско гробље

12:00

3.

Гојко (Никола) Вуић

1933.

Градско гробље

12:45

4.

Жељко (Петар) Бјелић

1956.

Градско гробље

13:30

5.

Оља (Сретен) Калем

1971.

Градско гробље

14:15

6.

Стеван (Милорад) Докић

1945.

Алмашко гробље (Нови Сад)

15:00