#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Четвртак, 24. мај 2018, 15:56 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 21. до 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у  Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Предузеће „Продановић“, Врбак и насеље Бара:

08.30 – 11.30

Aрхиман.Јована Рајића 1-9;
Лукијана Мушицког 12-24:

08.00 – 10.00

Тицанова 2/А-26, 1-23;
Банијска 7;
Јесењин:

09.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Каменички пут;
Рибњак – Горњи пут;
Вуковарска:

По потреби

09.00 – 11.00

3.

Петроварадин

В.Новака 2-4, 1-5;
Прерадовићева 36, 15-37;
Шеноина 21;
П.Рајачића 36-68А, ,51-69, 73;
Рељковићева 42-66, 41-71;
К.Јураја 2-22, 1-15;
Р.Кончара 52-60;
В.Деснице 54А-68, 49-55;
Бензинска пумпа, Семафор, Трафика, Црпка Водовод, Спортска хала и Пословни простор:

08.30 – 10.30

Прерадовићева 101:

11.30 – 13.30

4.

Иришки Венац

Викенд насеље Ердељ;
Одмаралиште Нафтагас;
Одмаралиште Летенка;

Одмаралиште ПТТ;
ТВ релеј Црвени Чот:

10.00 – 12.00

Дана 25.05.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Александра Поповића 1-21, 2-12:

08.00 – 10.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23.мај

Четвртак, 24. мај 2018, 14:20 извор: НовосадскаТВ

1.

Синиша (Радивој) Козарчић

1949.

Градско гробље

11:15

2.

Немања (Светозар) Перић

1986.

Градско гробље

12:00

3.

Милица (Вељко) Васовић

1953.

Градско гробље

12:45

4.

Божо (Миле) Савановић

1944.

Ветрник (Ветрник)

15:00

Искључења струје

Среда, 23. мај 2018, 14:29 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 21. до 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у  Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 24.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Рачког 2-18, 22-40, 1-1А, 5-31;
Прерадовићева 106-108, 105А;

Фрање Малина 2-6, 1-3;
Медулићева 2-4, 1-3;

Динка Шимуновића 2-8, 12, 18, 22-32Е, 1-27Е;

Мажуранићева 64А-72Б, 76, 80-84А, 88-100, 59-99;

Крушедолска 7-9;

Книнска 2-8, 1-7, 13-21;

Виноградарска 2-44, 1-47А;

Јована Монастерије 2-24, 1-25А;
Д.Шенка 2-12, 26-44, 1-3, 7-11, 17, 17А;

Цревара, Столарска радионица, Самоуслуга и Обданиште:

09.00 – 12.00

2.

Беочин

Вука Караџића у Беочин селу:

08.30 – 13.00

Део насеља Беочин село од ул. В.Караџића до краја према Манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Каћ

Предузеће „Куновац“, „Куновац 2“, „Гојко“ и насеље Виногради:

09.00 – 12.00

Дана 24.05.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Димитрија Туцовића 3 (испод северне трибине стадиона):

09.00 – 12.00

Ћирпанова 14-18;
Таковска;
Хероја Тепића 17-25;
Жике Поповића 1-7 и 32;
Тржница:

Повремено

између

08.00 – 11.00

Дана 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Предузеће „Продановић“, Врбак и насеље Бара:

08.30 – 11.30

Aрхиман.Јована Рајића 1-9;
Лукијана Мушицког 12-24:

08.00 – 10.00

Тицанова 2/А-26, 1-23;
Банијска 7;
Јесењин:

09.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Каменички пут;
Рибњак – Горњи пут;
Вуковарска:

По потреби

09.00 – 11.00

3.

Петроварадин

В.Новака 2-4, 1-5;
Прерадовићева 36, 15-37;
Шеноина 21;
П.Рајачића 36-68А, ,51-69, 73;
Рељковићева 42-66, 41-71;
К.Јураја 2-22, 1-15;
Р.Кончара 52-60;
В.Деснице 54А-68, 49-55;
Бензинска пумпа, Семафор, Трафика, Црпка Водовод, Спортска хала и Пословни простор:

08.30 – 10.30

Прерадовићева 101:

11.30 – 13.30

4.

Иришки Венац

Викенд насеље Ердељ;
Одмаралиште Нафтагас;
Одмаралиште Летенка;

Одмаралиште ПТТ;
ТВ релеј Црвени Чот:

10.00 – 12.00

Искључења струје

Уторак, 22. мај 2018, 13:28 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 21. до 25.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у  Беочин селу:

08.00 – 14.00

Дана 23.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

 Филипа Вишњића 5Б-15;
Јаше Игњатовића 6,8;
Косовска 36;
Намештај „Аћин“:

09.00 – 12.00

2.

Кисач

Железничка 47-49;
Штрумова 1-37:

08.30 – 12.00  

Дана 24.05.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Рачког 2-18, 22-40, 1-1А, 5-31;
Прерадовићева 106-108, 105А;

Фрање Малина 2-6, 1-3;
Медулићева 2-4, 1-3;

Динка Шимуновића 2-8, 12, 18, 22-32Е, 1-27Е;

Мажуранићева 64А-72Б, 76, 80-84А, 88-100, 59-99;

Крушедолска 7-9;

Книнска 2-8, 1-7, 13-21;

Виноградарска 2-44, 1-47А;

Јована Монастерије 2-24, 1-25А;
Д.Шенка 2-12, 26-44, 1-3, 7-11, 17, 17А;

Цревара, Столарска радионица, Самоуслуга и Обданиште:

09.00 – 12.00

2.

Беочин

Вука Караџића у Беочин селу:

08.30 – 13.00

Део насеља Беочин село од ул. В.Караџића до краја према Манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Каћ

Предузеће „Куновац“, „Куновац 2“, „Гојко“ и насеље Виногради:

09.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22.мај

Уторак, 22. мај 2018, 12:09 извор: НовосадскаТВ

1.

Марија (Пирошка) Бркић

1950.

Градско гробље - испраћај

10:30

2.

Марија (Јулије) Макањић

1942.

Градско гробље - испраћај

11:15

3.

Фрања (Михајло) Гернач

1934.

Градско гробље

12:00

4.

Јован (Миливој) Павков

1951.

Градско гробље - испраћај

12:45

5.

Станислава (Мита) Крстић

1929.

Градско гробље

13:30

6.

Стојан (Ванчо) Ресуловски

1927.

Градско гробље

14:15

7.

Жељко (Зоран) Пантелић

1995.

Градско гробље

15:00

8.

Радован (Владимир) Савић

1944.

Градско гробље

15:45

9.

Милица (Јован) Лакатуш

1932.

Успенско гробље (Нови Сад)

11:00

10.

Љиљана (Пантелија) Маљковић

1953.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

11.

Јованка (Перо) Вулин

1938.

Централно гробље (Футог)

15:00