#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 5.јун

Уторак, 5. јун 2018, 12:02 извор: НовосадскаТВ

1.

Видосава (Димитрије) Ачански

1923.

Градско гробље

10:30

2.

Мирослав (Коста) Јовановић

1965.

Градско гробље

11:15

3.

Љубица (Богољуб) Антић

1936.

Градско гробље

12:00

4.

Видосава (Стеван) Станојевић

1939.

Градско гробље

12:45

5.

Мирон (Јанко) Будински

1931.

Градско гробље

13:30

6.

Раде (Вељко) Гаћеша

1970.

Градско гробље

14:15

7.

Марија (Павао) Димитријевић

1932.

Градско гробље

15:00

8.

Радослав (Љубомир) Маринковић

1931.

Градско гробље

15:45

9.

Бисерка (Илија) Јовановић

1963.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Горан (Светислав) Обрадовић

1966.

Алмашко гробље

13:00

11.

Драгица (Милан) Ресановић

1926.

Алмашко гробље

15:00

12.

Марко (Момир) Максић

1950.

Гробље у Буковцу

15:00

Искључења струје

Понедељак, 4. јун 2018, 13:38 извор: НовосадскаТВ

 

У периоду од 04. до 08.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин село

Повремено у појединим улицама насеља:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Дана 05.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Светозара Ћоровића 2,6, 1, 3, 7, 9;

Стевана Дејана 5:

11.30 – 13.30

Т.Јовановћа Тозе 2,4,4А,10, 12, 14, 1,3,5,7,9,11,13,15,17;
Раше Радујкова 1,1А,3,5,7;

Стојана Новаковића 1,3,5,7,9,11,13;
С.Јовановића 18,18/1, 18/2, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Предшколска установа, Аутоперионица „Делфин“ и Склониште:

08.30 – 10.30

Кисачка 2-20, 3-9;
Јована Суботића 16-22, 19-23;
Трг М.Трандафил 7-13;
Вука Караџића 14-18, 23-32:

09.00 – 11.30

2.

Беочин

Предајник Црвени Чот и одмаралиште Летенка и Бранковац:

09.00 – 12.00

Дана 06.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Облачића Рада 26, 28, 30, 32,34, 36;
Јанка Чмелика 110, 113, 115;
Веселина Маслеше 122, 124, 128, 130;
Радосно детињство:

08.30 – 10.30

Део улице Међународни пут од Цркве према Н.Саду 77/А-78;
Расадник и ГА-ЛА:

09.00 – 13.00

Јанка Чмелика 126, 132-150, 117-125;
Бошка Вребала 12-16, 24-30, 15;
Милете Протића 2-14;
Васе Мишкина Црног 15-29;
Ђорђа Радујкова 26-38;
Склониште, Подстаница, АТЦ Телеком и Спектор:

11.30 – 13.30

Светислава Ивана Петровића;
Ћакона Авакума;
Фирме: Кортекс, офицелине (Астра) и Аквасистем:

08.00 – 10.00

Кемикалија:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4.јун

Понедељак, 4. јун 2018, 12:19 извор: НовосадскаТВ

1.

Петар (Михајло) Дурошка

1956.

Градско гробље

10:30

2.

Михајло (Фрања) Келбли

1930.

Градско гробље

11:15

3.

Вера (Илија) Миклош

1937.

Градско гробље

12:00

4.

Момир (Милош) Рафајловић

1930.

Градско гробље - похрана урне

12:45

5.

Срето (Стево) Вукајловић

1937.

Градско гробље

13:30

6.

Илинка (Милош) Романозић

1935.

Градско гробље

14:15

7.

Александар (Петар) Ћирић

1929.

Градско гробље

15:00

8.

Симо (Стево) Митрић

1948.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

9.

Гојко (Спасоје) Манојловић

1954.

Доње старо гробље (Футог)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 2.јун

Субота, 2. јун 2018, 12:16 извор: НовосадскаТВ

1.

Петра (Мирко) Шкрбић

1941.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Милка (Васа) Јоксимовић

1932.

Градско гробље

11:15

3.

Зоран (Мато) Барешић

1957.

Градско гробље

12:00

4.

Иштван (Јанош) Ковач

1948.

Градско гробље

12:45

5.

Владимир (Марко) Билач

1939.

Градско гробље - испраћај

13:30

6.

Вера (Илеш) Сивачки

1932.

Градско гробље

14:15

7.

Веранка (Ката) Кулевски

1947.

Градско гробље

15:00

8.

Душан (Радомир) Јешић

1961.

Месно гробље (Сремска Каменица)

13:00

Искључења струје

Петак, 1. јун 2018, 14:20 извор: НовосадскаТВ

 

У периоду од 04. до 08.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин село

Повремено у појединим улицама насеља:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Дана 04.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Каће Дејановић 34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,13,15,17,19, 21, 23;

Булевар Јована Дучића 8,10:

11.30 – 13.30

Браће Дроњак 13;
Ј.Дучића 11;
Бате Бркића 12, 14, 16, 18, 24;
Бунар Водовода, Склониште и Вртић „Венди“:

08.30 – 10.30

Гундулићева 26-44:

10.00 – 12.00

Ђорђа Рајковића 7а-13:

Повремено по потреби

10.00 – 12.00

Петра Кочића 9-15, 8-12;
Светосавска 4-12, 3/А-9:

10.00 – 12.00

2.

Ченеј

Предузећа „Штранд“, „Ђурђевић“, Брзакови 2 и Салаши Поповић, Ракић и Честић:

08.30 – 13.00

Дана 05.06.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Светозара Ћоровића 2,6, 1, 3, 7, 9;

Стевана Дејана 5:

11.30 – 13.30

Т.Јовановћа Тозе 2,4,4А,10, 12, 14, 1,3,5,7,9,11,13,15,17;
Раше Радујкова 1,1А,3,5,7;

Стојана Новаковића 1,3,5,7,9,11,13;
С.Јовановића 18,18/1, 18/2, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Предшколска установа, Аутоперионица „Делфин“ и Склониште:

08.30 – 10.30

Кисачка 2-20, 3-9;
Јована Суботића 16-22, 19-23;
Трг М.Трандафил 7-13;
Вука Караџића 14-18, 23-32:

09.00 – 11.30

2.

Беочин

Предајник Црвени Чот и одмаралиште Летенка и Бранковац:

09.00 – 12.00