#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 29. октобар

Недеља, 28. октобар 2018, 16:09 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ИВАН (МАРКО) ЛАБАШ  - урна, 193 у 9.45
БРАНИСЛАВ (АЛЕКСАНДАР) ЂОРЂЕВИЋ  - урна, 197 у 10.30
РАДМИЛА (РАДЕ) ЧАЊИ, 194 у 11.15
СОФИЈА (ЂОРЂЕ) ВУКОТИЋ, 192 у 12.45


ВЕТЕРНИК Месно гробље: МИЛОЈКО (МИОДРАГ) ИВАНКОВИЋ, 1935 у 13,00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:  СЛАВИЦА (СТЕВАН) КАРОЛИЋ, 1936. у 11,00
Алмашко гробље: ЈОЖЕФ (ЛАЈОЋ) БИРГЕШ, 1956. у 15,00
НОВИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:  РЕЉА (МИЛАН) ТАНОВИЋ, 1936. у 13,00

Распоред сахрана и испраћаја за 27. октобар

Петак, 26. октобар 2018, 17:11 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИЛУН (ПАНТА) ЋУКОВИЋ  - урна, 1935. у  9.45
ПЕТАР (СТАНОЈЕ) СТАНКОВИЋ  -урна, 1942. у  10.30
МИЛЕВА (МИХАЈЛО) ВАСИЋ   - урна, 1927. у  11.15
ВЕСЕЛИН (ТИМА) ДИЦКОВ –урна, 1963. у  12.00
РАДА (ЈОВАН) ДОМАЗЕТ –испраћај, 1949. у  12.45
ГИЗЕЛА (ИМРЕ) ЕМАН  -урна, 1932. у  13.30
БИЉАНА (ВАСИЛИЈЕ) ВУЈОВИЋ, 1953. у  14.15
ЖУЖАНА (ЈОЖЕФ) ШАВАЊА, 1928. у  15.00


Католичко гробље: ГАБРИЈЕЛА (ЛАДИСЛАВ) ТОТ-ГУБАНДА-ЉУБОЈЕВИЋ, 1961. у  11,00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: НАДА (СЛАВКО) ЛАЗИЋ, 1953. у  15,00

Распоред сахрана и испраћаја за 26. октобар

Четвртак, 25. октобар 2018, 14:47 извор: НовосадскаТВ

1.

Душан (Илија) Лугоња

1948.

Градско гробље

11:15

2.

Марица (Живан) Ковач

1929.

Градско гробље

12:00

3.

Јулијана (Груја) Маринков

1922.

Градско гробље

12:45

4.

Душан (Лазо) Мунижаба

1929.

Градско гробље

13:30

5.

Милојка (Живан) Ивановић

1940.

Старо гробље Транџамент (Петроварадин)

13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 25. октобар

Четвртак, 25. октобар 2018, 10:01 извор: НовосадскаТВ

1.

Александра (Стеван) Шефер

1946.

Градско гробље

10:30

2.

Дане (Петар) Пилиповић

1933.

Градско гробље

11:15

3.

Стојанка (Стево) Рамић

1927.

Градско гробље

12:00

4.

Душан (Љубомир) Младеновић

1935.

Градско гробље

12:45

5.

Љиљана (Иван) Васић

1946.

Градско гробље

13:30

6.

Олга (Николај) Плазина

1935.

Градско гробље

14:15

7.

Петар (Милан) Милић

1939.

Градско гробље

15:00

8.

Војин (Миле) Петровић

1941.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

11:00

9.

Милан (Никола) Покрајац

1960.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

13:00

10.

Даринка (Вукашин) Крстановић

1956.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

15:00

11.

Љубица Могин

 

Алмашко гробље (Нови Сад)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 24. октобар

Уторак, 23. октобар 2018, 18:03 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ВЕРА (ИСИДОР) НИКОЛИЋ, 1936. у  9.45
БОШКО (ЂУРАЂ) КЕСИЋ, 1937. у  10.30
МИОДРАГ (СВЕТИСЛАВ) СТАНОЈЕВИЋ, 1932. у  11.15
ЛУЦА(Ж) (МАРЈАН) ГЊАТОВИЋ, 1936. у  12.00
АНИЦА (МИША) ПОПОВ, 1936. у  12.45
МИЛЕВА (МИХАЈЛО) ВАСИЋ, 1927. у  13.30
ДРАГОСЛАВА (РАДИВОЈ) СРДАНОВ, 1945. у  14.15
ЂОРЂЕ (СТАНКО) ЛУЖАЈИЋ, 1939. у  15.00


ФУТОГ Централно гробље:  МИЛАН (ЈОВАН) КАТИЋ, 1948 у  13,00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље РАДЕ (ВУКОСАВ) МИЛЕТИЋ, 1940 у  13,00