#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 10. јун

Недеља, 9. јун 2019, 20:23 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ТИБОР (ПАЛ) ТОТ, 1956. у 9.45

ЛАЗАР (ЖИВОЈИН) МИЛОШЕВИЋ, 1946.у 10.30

МИЛОСАВ (ПРОКОПИЈЕ) ПЕЈИЋ, 1947.у 12.00

МАРА (ДРАГОЉУБ) КОШУТИЋ-КУЗМИНАЦ, 1955.у 12.45

МИРЈАНА (МАРКО) МАГЛИЋ, 1933.у 13.30

Католичко гробље: ЈЕЛЕНА (ЛАЈОШ) ПЕВИЋ, 1922. у 11.00

Алмашко гробље: ЗОРИЦА (МИХАИЛО) НИКОЛИЋ, 1940. у 13.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛОШ (РАКО) БРАЈОВИЋ, 1945.у 15.00

ФУТОГ Централно гробље: ДУШАН (ЛАЗАР) МИЈАТОВИЋ, 1955.у 13.00

КОВИЉ Горње гробље: ЈОВАНКА (ВАСА) ЧАВИЋ, 1937. у 15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. јун

Петак, 7. јун 2019, 19:03 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИРОСЛАВ (ВАСА) ТОДОРОВ, 1961. у  9.45
ЈЕЛИСАВЕТА (КАРЛО) ТАЛО, 1938. у  10.30
ЗОРАН (ФЕРЕНЦ) ЛАНЦ, 1959. у  11.15
МИОДРАГ (ДУШАН) МЕДИЋ, 1947. у  12.00
СМИЉАНА (МАРКО) ЗУБИЋ, 1934. у  12.45
ЂОРЂЕ (РАДИВОЈЕ) АЛЕКСИЋ, 1940. у  13.30
БОСИЉКА (НИКОЛА) СИМОВИЋ, 1931. у  14.15
ВЕЛИНКА (ЂОКА) ЂУКИЋ, 1936. у  15.00
 
Алмашко гробље:   МИЛЕНА (СТЕВАН) СКАЛА–урна, 1933. у  11.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  БАРБАРА (НИКОЛА) КАРДАШ, 1940. у  13.00
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур:  ДУШАН (СТЕВА) БОШКОВИЋ, 1939. у  15.00
КАЋ  Месно гробље: МИЛИЦА (ПЕТАР) ИЛИА, 1940. у  14.00
БУДИСАВА Католичко  гробље:  ЗОРА (СТОЈАН) ЧИКОШ, 1947. у  14.30

Распоред сахрана и испраћаја за 7. јун

Четвртак, 6. јун 2019, 14:54 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:

ЕСТЕР (ПАЛ) ФРАНЦИЈА, 1926. у 10.30
МАЛИНА (ДАМЊАН) ЗРНИЋ, 1940. у 11.15
НАТАША (БОЖИДАР) ТАТИЋ, 1975. испраћај у 12.45
ЈУЛКА (ИВАН) ПЕРИЋ, 1941. у 13.30
ЗВЕЗДАН (ТОМИСЛАВ) КОЦИЋ, 1961. у 14.15
МИЛЕНКО (МИЛАН) МИЛУТИНОВИЋ, 1936. испраћај у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: СТАНИСЛАВ (ВИКТОР) ШТИМАЦ, 1947. у 15.00
Ново гробље: ЉУБИЦА (ИЛИЈА) ТОМАШЕВИЋ, 1956. у 13.00


СТЕПАНОВИЋЕВО Месно гробље: ДРАГОЉУБ (МАНОЈЛО) КОСОВАЦ, 1952. у 15.00

 ВЕТЕРНИК Месно гробље: ДУШАН (ЂУРА) ЈОВИЋ, 1935. у 13.00


КАЋ Месно гробље: ПЕЛА (ТОДОР) БЕКВАЛАЦ, 1924. у 15.00
 

Распоред сахрана и испраћаја за 6. јун

Среда, 5. јун 2019, 19:14 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

СЛАВКА (РАДОМИР) МАРТИНЧЕВИЋ, 1940. у 11.15
ЈАСМИНКА (МИЛОВАН) ХАНИ, 1962. у 12.00
ЉУБИЦА (МИЛАН) НИКОЛИЋ, 1936. у 12.45
БИЉАНА (СТАНИМИР) ЧОКОРИЛО, 1970. у 13.30
ОЛГА (СТЈЕПАН) ВАЛЕНТИНИ, 1932. у 14.15
ОЛГИЦА (ДАВИД) КОСТИЋ, 1929. у 15.00
 

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  АЛЕКСАНДАР (ВЛАДИМИР) МИЛЕНКОВИЋ, 1935. у 11.00
 СОФИЈА (МИЛАН) ВУЧКОВИЋ, 1932. у 13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље:  ТОМИСЛАВ (ДРАГУТИН) ЖИВКОВИЋ, 1936. у 15.00
ФУТОГ Горње старо гробље: МАРА (ПЕРО) СТОЈАКОВИЋ, 1931. у 13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Месно гробље:  ЗОРАНА (МИЛИВОЈЕ) БУЦИЋ-ПАВЛИЧИЋ, 1956. у 15.00
КАЋ  Месно гробље:  СТОЈАН (ЛУКА) ЈАКОВЉЕВИЋ, 1938. у 15.00
 

Искључења струје

Среда, 5. јун 2019, 13:18 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 06.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Мајке Јевросиме 2, 9-17;
Јанка Веселиновића 24-28, 1,7,9;
Др С.Касапиновића 25-27, 33-35;
Јанка Чмелика 30-34, 40-44;
Стевана Мокрањца 21-47;
Вртић, трафика и АТЦ:

08.30 – 10.30

К.Станковића 25-35;
Јанка Чмелика 44-46, 50, 56-60;
Трг мајке Јевросиме 19;

Семафор:

11.30 – 13.30

Омладинска од Зеленгорске до Паје Радосављевића;
Зеленгорска;
Велебитска;
Клисански пут:

08.30 – 14.00

 

Сремска Каменица

Чардак, насеље Парагово, део Поповице до Ловачког дома и насеље Григовац:

08.00 – 14.00

Дана 07.06.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Јанка Веселиновића 22;
Свете Касапиновића 34, 38-44;
Илије Бирчанина 39-41, 45, 57;
Школа и Хидрант:

08.30 – 10.30

Илије Бирчанина 29-37;
Свете Касапиновића 18-28, 32:

11.30 – 13.30

2.

Каћ

Атар ССКПК (код пашњака):

11.00 – 13.00