#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Понедељак, 8. април 2019, 13:35 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 09.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Исидоре Секулић:

09.00 – 14.00

Трг Каменског   9

Данила Киша     5,7

Школска   2-8, 14 и 3

ФИРМЕ: Виша струковна школа

11.30 – 13.30

Футошка    2-6

Ћирпанова   6, 8 и 1-21

Огњена Прице  1-9

08.30 – 10.30

Д.Давидовића од Омладинске до Низијске

Низијска 2-6а, 1-9а

08.30 – 12.00

Дана 10.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Доситеја Обрадовића 2-68, 3, 47-69;
Омладинска 39, 43, 45;
Цара Лазара 2-66, 1-63;
Деспота Ј.Бранковића 9,11А;
Партизанска 22-34, 27-43;
Ослобођења 34, 36, 43-49;
Михајла Пупина 22-30, 21-31А;

СТУР „ГАГИ-ММ“:

09.00 – 12.00

2.

Каћ

Моше Пијаде 93-101, 75 до краја;
С.Шолаје 49-83:

08.30 – 11.00

Каћка шума и црпка Врбак:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 8. април

Недеља, 7. април 2019, 20:11 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЗЛАТОМИР (ВОЈИН) МУЦ, 1931. у  10.30
АНА (МИХАЕЛ) ЈОЦКОВИЋ, 1958. у  11.15
МИРА (ВУКОМАН) ПЕТРОВИЋ, 1946. у  12.00
МОМИР (ГОЈКО) БАТАР, 1939. у  12.45
ВУЈАДИН (МИЛАДИН) ФЕМИЋ, 1964. у  13.30
САВО (МАРКО) КУМОВИЋ, 1944. у  14.15
ВЕРИЦА (РАДА) БЕЋАГУЛ, 1938. у  15.00
 
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:ЈОСИП (ПАВЛЕ) МИКЛИК, 1933. у  13.00
СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље: ДАЛИБОР (ЗЛАТКО) СЕЛИР, 1966. у  13.00
ФУТОГ Горње старо гробље: БОРКА (СТАНКО) МАРТИЋ, 1944. у  15.00

Распоред сахрана и испраћаја за 6. април

Петак, 5. април 2019, 15:50 извор: НовосадскаТВ

1.

Софија (Миленко) Белић

1929.

Градско гробље

09:45

2.

Розалија (Ференц) Губица

1929.

Градско гробље

10:30

3.

Јелена (Живко) Наградић

1943.

Градско гробље

11:15

4.

Нелу (Трандафир) Журжован

1950.

Градско гробље

12:00

5.

Нада (Војин) Бехара

1968.

Градско гробље

12:00

6.

Јадранка (Марко) Корхнер

1951.

Градско гробље

12:45

7.

Милан (Дамјан) Петковић

1925.

Градско гробље

13:30

8.

Вукосав (Петар) Золотић

1940.

Градско гробље

13:30

9.

Живка (Живко) Кузмановић

1942.

Градско гробље

14:15

10.

Илија (Петар) Војновић

1940.

Градско гробље

15:00

11.

Петар (Угљеша) Куриџа

1955.

Горње старо гробље (Футог)

11:00

12.

Александра (Иван) Премић

1942.

Доње ново гробље (Футог)

13:00

13.

Бранко (Урош) Дуран

1946.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

14.

Владимир (Радослав) Татић

1950.

Православно гробље (Сремска Каменица)

15:00

Искључења струје

Петак, 5. април 2019, 15:49 извор: "Електровојводина" АД

Дана 08.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Обровачка                          2, 8-18 и 5-7, 11-21

Николе Михајловића         16, 22 и 27-29

Новосадски пут                  112 и 77

Јелене Кон                          8, 12 и 5-11, 15-17

Ј. Мушкатировића              15, 25-29

ФИРМЕ:    Аутоцентар „Шкода“

11.30 – 13.30

Новосадски пут                   73А, 77-79, 83-85А

Миодрага Петровића Чкаље         6-8 и 1-3

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Цара Лазара 1-29, 2-34:

08.30 – 12.00

3.

Футог

Омладинска  11-19а, 10-18

Моше Пијаде  4-20, 1-11

Симе Шолаје  10-26, 11-21

08.00 – 10.00

Дана 09.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Исидоре Секулић:

09.00 – 14.00

Трг Каменског   9

Данила Киша     5,7

Школска   2-8, 14 и 3

ФИРМЕ: Виша струковна школа

11.30 – 13.30

Футошка    2-6

Ћирпанова   6, 8 и 1-21

Огњена Прице  1-9

08.30 – 10.30

Д.Давидовића од Омладинске до Низијске

Низијска 2-6а, 1-9а

08.30 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 4. април

Среда, 3. април 2019, 15:56 извор: НовосадскаТВ

1.

Стеван (Ђока) Апић

1935.

Градско гробље

11:15

2.

Недељко (Ђуро) Ђекић

1937.

Градско гробље

12:00

3.

Леко (Вељко) Пушица

1961.

Градско гробље

12:45

4.

Лепосава (Илија) Шуњевић

1938.

Градско гробље

13:30

5.

Иштван (Иштван) Ринг

1937.

Градско гробље

14:15

6.

Златина (Цветко) Стојић

1934.

Градско гробље

15:00

7.

Слободан (Давид) Латиновић

1941.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00

8.

Симо (Трифко) Кутић

1949.

Каћ (Каћ)

13:00

9.

Славко (Радован) Дуловић

1942.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Сакиб (Суљо) Хајдар

1936.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00