#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 12. октобар 2018, 15:51 извор: "Електровојводина" АД

Дана 15.10.2018. г.-19.10.2018. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ковиљ

Пвремено у појединим улицама насеља

од 8.30 до 13.30

Дана 15.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремски Карловци

Викенд насеље Ешиковац и Стражилово

од 8.30 до 13.00

 

Део насеља од улица: Сремска, Карловачког мира, Матошева, Загребачка, Ивана Филиповића, Виноградарска, Јована Живановића, Београдска, Митрополита Стратимировића, Округлићева, М.Горког, Гробљанска и до ул. Пупинове

фирме:

Мушки интернат, Ватрогасни дом, Зем. задруга

од 9.00 до 12.00

Дана 13.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

ФИРМЕ:

Александар градња

Вега ит соурсинг и припадајући локали

од 7.00 до 11.00

Дана 16.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ветерник

Део насеља од ул. Николе Тесле, Омладинске, Војводе Степе, Далматинске, Жртава фашизма, Браће Токин, Школске, Михајла Пупина, Иве Андрића, Добровољачка и до ул. Ратних војних инвалида

фирме: Стовариште Ванс, Трафика, Д.О.О. Хоризонт

од 8.30 до 10.30

Део насеља од ул. Косовка девојка, Милића Бајрактара, Ивана Сенковића, Личка, Радивоја Кораћа, Адиђарска, Равногорска, Каринска, Милоша Обилића, Школска, Нова 10, Нова према Футогу (Новобосадска), Крајишка, Велебитска, Абаџијска, Рузмаринова и до ул. Љутице Богдана

фирма: Варомонт

од 11.30 до 13.30

Искључења струје

Четвртак, 11. октобар 2018, 15:05 извор: НовосадскаТВ

 

Дана 12.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Браће Рибникар 36-44 и 3-43

Гогољева 14

Ласла Гала 28а

09.00-12.00

2.

Сремски Карловци

Део насеља од ул.: Карловачких ђака, Жарка Зрењанина, Јована Гроса, Браће Анђелић, Фрушкогорска, Васе Пелагића, Сарајевска, Дока 2, Балканска, Чератска, Васе Стајића и до ул. Иве Андрића

ФИРМЕ: Семафор (Карловачких ђака 29), Гробље, Чуварска кућица, резервоар „Черат“, резервоар „Дока“

09.00-12.00

3.

Сремска

Каменица

Четинарска и Панчићеве оморике

08.30-13.00

Дана 15.10.2018. г.-19.10.2018. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ковиљ

Пвремено у појединим улицама насеља

08.30-13.30

Дана 15.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремски Карловци

Викенд насеље Ешиковац и Стражилово

08.30-13.00

 

 

 

Део насеља од улица: Сремска, Карловачког мира, Матошева, Загребачка, Ивана Филиповића, Виноградарска, Јована Живановића, Београдска, Митрополита Стратимировића, Округлићева, М.Горког, Гробљанска и до ул. Пупинове

ФИРМЕ:

Мушки интернат, Ватрогасни дом, Зем. задруга

09.00-12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 12. октобар

Четвртак, 11. октобар 2018, 14:59 извор: НовосадскаТВ

1.

Слободанка (Славко) Јанковић

1946.

Градско гробље

10:30

2.

Ђорђе (Стеван) Ботка

1944.

Градско гробље

11:15

3.

Љубомир (Рајко) Чупић

1930.

Градско гробље

12:00

4.

Стеван (Лазар) Радишић

1943.

Градско гробље

12:45

5.

Катица (Коста) Кукић

1935.

Градско гробље

13:30

6.

Јово (Тодор) Шунић

1932.

Градско гробље

14:15

7.

Бранка (Драгољуб) Гаврановић

1948.

Градско гробље

15:00

8.

Владан (Драгослав) Радивојевић

1958.

Градско гробље - похрана урне

15:45

9.

Снежана (Вукашин) Типура

1955.

Градско гробље

15:45

10.

Боја (Петар) Максовић

1947.

Централно гробље (Футог)

13:00

Искључења струје

Среда, 10. октобар 2018, 15:02 извор: "Електровојводина" АД

Дана 11.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Павла Вујисића

Зорана Радмиловића

Александра Поповића

Повремено између 08.00-10.00

2.

Сремски

Карловци

Бикенд насеље Занош и ВП „Селиште“

08.30-13.00

Део насеља од ул: Карловачких ђака, Гајеве, Стражиловска, Г.Принципа, Д.Обрадовића, М.Црњанског, Стражиловски поток,  према Карловцима, према Планинарском дому и до викенд насеља Белешево

ФИРМЕ: киоск „Ђачки састанак“, ресторан „Стражилово“, Црпна станица, Бунгалови, Фазанерија, Радионица, Пољопривредни факс, Котларница (Топлана), Дворска башта

 

08.30-10.30

Петроварадинска  2,2А,6-16 и 1-29

Симе Милутиновића 2-18, 22 и 1-15Б

Јована Поповића 2-10, 14-28 и 1-7

Дока2     2-28 и 3-9, 27А-67

Браће Анђелић 52-70 и 57-109

Патријарха Рајајчића 24-48 и 39-67

Николе Тесле 2-30А и 1-9А, 15-17А

Пинкијева 2,6-12 и 1-5А, 11-15

Његошева 17

Војвођанска 25,27

ФИРМЕ: Ловачки дом, КДС, КНЕЗ ПЕТРОЛ пумпа, ББ задруга

 

11.30-13.30

Дана 12.10.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Браће Рибникар 36-44 и 3-43

Гогољева 14

Ласла Гала 28а

09.00-12.00

2.

Сремски Карловци

Део насеља од ул.: Карловачких ђака, Жарка Зрењанина, Јована Гроса, Браће Анђелић, Фрушкогорска, Васе Пелагића, Сарајевска, Дока 2, Балканска, Чератска, Васе Стајића и до ул. Иве Андрића

ФИРМЕ: Семафор (Карловачких ђака 29), Гробље, Чуварска кућица, резервоар „Черат“, резервоар „Дока“

09.00-12.00

3.

Сремска

Каменица

Четинарска и Панчићеве оморике

08.30-13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 11. октобар

Среда, 10. октобар 2018, 14:52 извор: НовосадскаТВ

1.

Славица (Стеван) Каролић

1936.

Градско гробље- Испраћај

10:30

2.

Вера (Милан) Стојаковић

1965.

Градско гробље

11:15

3.

Снежана (Милош) Газић

1954.

Градско гробље

12:00

4.

Ана (Антон) Бркић

1925.

Градско гробље

12:45

5.

Анђа (Илија) Вукелић

1927.

Градско гробље

13:30

6.

Ксенија (Теофил) Радуловић

1921.

Градско гробље

14:15

7.

Петар (Божидар) Васиљевић

1941.

Градско гробље- Испраћај

15:00

8.

Милева (Милан) Сремац

1939.

Градско гробље

15:45

9.

Мирјана (Лазар) Столић

1940.

Централно Гробље (Футог)

13:00