#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 21. септембар

Четвртак, 20. септембар 2018, 16:24 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

МИРКО (МИЈО) КУБАТОВИЋ 1961. у  10,30
АНКА (УРОШ) МИЛОВАНОВИЋ 1940. у  10.30
ИЛОНА (ЈОЖЕФ) СТУПАР 1942. у  11.15
МАГДА (ИШТВАН) МАРИНКОВ 1931. у  12.00
ЈОВАН (ГОЈКО) АЛАВАЊА 1957. у  12.45
ГОРАН (ЧЕДО) ШОЛАЈА 1978. у  13.30
СТЕФАНИЈА (СТЕВАН) ДАМЊАНОВИЋ 1941. у  14.15
ЗОЛТАН (ЈАНОШ) БУЗГО 1967. у  15.00
БОГДАН (БОЖО) ГУЖВИЦА 1930. у  15.45


СРЕМСКА КАМЕНИЦА Православно  гробље:  СВЕТОЗАР (ЈОВАН) КОЗОМОРА 1939. у  13.00
ФУТОГ Централно гробље: ЖЕЉКО (ЂУРО) ЋУРУВИЈА 1957. у  13.00

Искључења струје

Четвртак, 20. септембар 2018, 13:30 извор: "Електровојводина" АД

Дана 20.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Војводе Степе 36:

09.00 – 11.00

Милана Савића 1-25, 2-28:

08.00 – 10.00

Атанасија Герецког;
Трг 27 марта;
Коло српских сестара;
Мише Димитријевића 70-74:

Повремено између

10.30 – 12.30

Део насеља Клиса од Пролетерске, А.Јовановића, Горње ливаде 19 и до Олге Пенавин;
Трафика:

08.30 – 10.30

Стевана Голдмана 12-22, 26-34, 38, 1-7, 11-19, 31, 35;
Јадранска 2-10,14-18, 24-28, 34, 40-48, 52, 58-66, 3-5, 11-13, 17-23, 27-35Б, 39-43:

11.30 – 13.30

2.

Лединци

Насеље Колонија Каменолом- Липарије и Торине:

08.30 – 12.30

Дана 21.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јаше Игњатовић 4, 1-7;
Гундулићева 27-37;

Ђорђа Рајковића 20, 13-15Б;
Трг Саве Вукосављева 11-15:

08.30 – 10.30

П.Стаматовића 1-3А;
Косовска 26Б-34, 33-45;
Ђорђа Рајковића 8-12:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

Соње Маринковић 39, 40-42;
Душана Вицкова 39а-49, 54-64;
Јовице Павлице 1-15а, 2-32:

08.30 – 12.30

Распоред сахрана и испраћаја за 20. септембар

Четвртак, 20. септембар 2018, 09:03 извор: НовосадскаТВ

1.

Ана (Андрија) Станте

1953.

Градско гробље

10:30

2.

Миладин (Трифун) Мареш

1975.

Градско гробље

11:15

3.

Александар (Милан) Маринковић

1949.

Градско гробље

12:00

4.

Горица (Јован) Јовић

1924.

Градско гробље

12:45

5.

Драгиња (Јован) Бабић

1932.

Градско гробље

13:30

6.

Чедомир (Сотир) Додић

1939.

Градско гробље

14:15

7.

Хатиџа (Азиз) Коска

1947.

Градско гробље

15:00

8.

Мирослав (Михајло) Ћурчић

1943.

Градско гробље

15:45

9.

Бојана (Светислав) Јовановић

1939.

Православно гробље (Сремска Каменица)

13:00

10.

Веселин (Триво) Веселиновић

1954.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

13:00

11.

Дане (Мићо) Влаисављевић

1959.

Ново гробље Транџамент (Петроварадин)

15:00

12.

Станко (Тодор) Јефтић

1934.

Нови Лединци (Нови Лединци)

13:00

13.

Спасенија (Божо) Марјан

1940.

Стари Лединци (Стари Лединци)

15:00

Искључења струје

Среда, 19. септембар 2018, 13:41 извор: "Електровојводина" АД

Дана 20.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Булевар Војводе Степе 36:

09.00 – 11.00

Милана Савића 1-25, 2-28:

08.00 – 10.00

Атанасија Герецког;
Трг 27 марта;
Коло српских сестара;
Мише Димитријевића 70-74:

Повремено између

10.30 – 12.30

Део насеља Клиса од Пролетерске, А.Јовановића, Горње ливаде 19 и до Олге Пенавин;
Трафика:

08.30 – 10.30

Стевана Голдмана 12-22, 26-34, 38, 1-7, 11-19, 31, 35;
Јадранска 2-10,14-18, 24-28, 34, 40-48, 52, 58-66, 3-5, 11-13, 17-23, 27-35Б, 39-43:

11.30 – 13.30

2.

Лединци

Насеље Колонија Каменолом- Липарије и Торине:

08.30 – 12.30

Дана 21.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јаше Игњатовић 4, 1-7;
Гундулићева 27-37;

Ђорђа Рајковића 20, 13-15Б;
Трг Саве Вукосављева 11-15:

08.30 – 10.30

П.Стаматовића 1-3А;
Косовска 26Б-34, 33-45;
Ђорђа Рајковића 8-12:

11.30 – 13.30

2.

Ковиљ

Соње Маринковић 39, 40-42;
Душана Вицкова 39а-49, 54-64;
Јовице Павлице 1-15а, 2-32:

08.30 – 12.30

Распоред сахрана и испраћаја за 19. септембар

Уторак, 18. септембар 2018, 15:07 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ГУСТАВ (КАРЛО) СИЛЕР 1932. у  10.30
МАГДАЛЕНА (АНДРИЈА) ОСТОЈИЋ 1953. у  11.15
ВЛАДИМИР (МИХАЈЛО) КРСТЕВ 1968. у  12.00
МАРГАРЕТА (БАРБАРА) ВАШТАГ 1944. у  12.45
ЗОРАН (НИКОЛА) МАКСИМОВИЋ 1954. у  13.30
ВЛАДИСЛАВ (СТЕВАН) КИШ 1953. у  14.15
МИЛЕ (ТОМА) КЛАШЊА 1949. у  15.00
ЈЕЛИСАВКА (МИХАЈЛО) УРОШЕВИЋ 1925. у  15.45

Алмашко гробље: 
ДРАГОМИР (ПЕТАР) НЕНАДОВ 1931. у  13.00

Католичко гробље:   
ЈАНОШ (ПЕТАР) ГРЕГУШ 1934. у  13.00

ФУТОГ Централно гробље:
БОРИСЛАВ (ЛУКА) КУКИЋ 1955. у  13.00

ФУТОГ Доње старо гробље:
ПЕРО (МИЛЕ) ТОШИЋ 1940. у  15.00

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
ДАНЕ (МИЋА) ВЛАИСАВЉЕВИЋ 1959. у  11.00
СТЕВАН (ЈОВО) РАДОВИЋ 1954. у  13.00