#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Петак, 13. септембар 2019, 13:08 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 16.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Хаџи Светића 2-10, 1,13;
Стеријина 1-11;
Матице српске 12, 7;
Темеринска 4-16, 1-17:

08.30 – 10.30

Кисачка 2-20, 3-9;
Јована Суботића 16-22, 19-23;
Вука Караџића 14-18, 23-31;
Трг М.Трандафил 7-13:

11.30 – 13.30

ССРО ЕВ – 1П у ул.Ержебет Берчек:

10.00 -12.00

2.

Черевић

А.Грецког;
Ј.Живковића;
Телемаха;

Златница;
Душана Савића Доде;
Фрушкогорска;
Бранка Ћопића;
Вука Караџића:

08.30 – 13.00

Дана 17.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јована Суботића 2-6, 7-17;
С.Милетића 39-53;
Његошева 30, 32, 11, 13;
Јосифа Руњанина 2, 3;
Шафарикова 24;
ГРЧКОКАТОЛИЧКА ЦРКВА:

08.30 – 10.30

2.

Ковиљ

ЦС Ратно острво, Калиште, Фазанерија, Црпке Ковиљ и Дунавац:

08.00 – 13.30

3.

Ченеј

Ченеј село;
Фирме: „СУБОТИН“, „МЕШАОНА“, „АГРОПРОМ“ и „МУЧИБАБИЋ“;
Салаши: Влаовић и Кузмановић:

08.00 – 10.30

Брзакови 2;
Фирме: „ЂОРЂЕВИЋ“ и „ШТРАНД“;
Салаши: Ракићеви, Поповић и Шестић:

11.30 – 13.30

 

Распоред сахрана и испраћаја за 13. септембар

Четвртак, 12. септембар 2019, 15:31 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
АЛЕКСАНДАР (РАДОЈИЦА) ВРУГИЋ, 1958. у 11.15
КАТИЦА (УРОШ) КОТАРАЦ, 1927. у 12.00
НИКОЛА (ЈОВО) НОВАКОВИЋ, 1941. у 12.45
НОВИ САД, Алмашко гробље:
ЖАРКО (СТЕВАН) МИЛИЧИЋ, 1940. у 15.00
ПЕТРОВАРАДИН, Ново гробље:
МАЈА (ЗВОНКО) МАРИЋ, 1982. у 13.00
БРАНКО (НИКОЛА) ПЕТРИЧЕВИЋ, 1951. у 15.00
ФУТОГ, Д.Ново:
ДРАГОЈА (МИЛЕ) ЈОВИШЕВИЋ, 1931. у 13.00
КОВИЉ, Горње гробље:
ЗОРАН (ДУШАН) НЕСТОРОВИЋ, 1986. У 13.00

Искључења струје

Четвртак, 12. септембар 2019, 13:19 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 13.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ченејска – дечија установа „Бума Мара“:

09.30 – 11.30 

Темеринска 18-28, 25-29;
Доситејева 1-21;
Милоша Обилића 18;
Алмашка 2, 1:

11.30 – 13.30 

Гундулићева 22-40, 11-19;
Саве Вуковића 20А-42, 29-37;
Алмашка 4-30, 1-19;
Коче Коларова 2-8, 1-11;

Ђорђа Рајковића 7;

Текелијина 2, 1-7;

Светосавска 14-20, 15-21;
Милана Ракића 2-10, 1-5;

Алмашка – ЗУБНА АМБУЛАНТА и ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА:

08.30 – 10.30 

Темеринска 166-182;

09.00 – 12.00 

2.

Сремска Каменица 

Врбичка, Гроздова, Пут хероја и Ружин венац:

08.30 – 13.00 

3.

Футог

Браће Бошњак 1-35:

08.30 – 12.00 

4.

Ченеј

Међународни пут 98-328, 422, 99-405, Салаш бр.122, Салаш бр. 109, 115;

Вука Караџића 4-152, 1-137, 238;
Фирме: „СИГМА“, „ИНТЕР АУТО“, „ТЕЛЕФОНОТЕКА“, КЕРАЦ ЕВА, РАДОЈЕВИЋ ДОБРИЦА, САВЕЗНИ ЦЕНТАР ЗА МЕХАНИЗАЦИЈУ, ЂУРЂЕВИЋ, КЛАНИЦА ШТРАНД, САЛАШ ПОПОВИЋ И САЛАШ ЧЕСТИЋ:

08.00 – 10.00 

 

Распоред сахрана и испраћаја за 12. септембар

Среда, 11. септембар 2019, 18:01 извор: Новосадска ТВ

НОВИ САД, Градско гробље:
БРАНИСЛАВ (МИРКО) ЛОНЧАР, 1937. испраћај у 10.30
ЛЕЈЛА (ЕГЗОНА) БАЈРАМИ, 2019. у 11.15
СТЕВАН (ШАНДОР) КОЊА, 1952. похрана урне у 11.15
МИЈОДРАГ (ТОМИСЛАВ) ГАЈОВИЋ, 1961. у 12.00
МИЛА (ВИДАК) ЋОРОЈЕВИЋ, 1940. у 12.45
МИЛАНКА (ГЛИГОРИЈЕ) ЦВЕТКОВСКИ, 1930. у 13.30
ВЛАДО (НИКОЛА) БОШКОВИЋ, 1932. у 14.15
ВЕТЕРНИК:
МИЛЕВА (МИЛОШ) ТОМАСОВИЋ, 1940. у 13.00
 

Искључења струје

Среда, 11. септембар 2019, 14:07 извор: Новосадска ТВ

 

Дана 12.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранка Радичевића 2-10, 3-9А;
СРЕДЊОШКОЛСКИ ДОМ – БРАНКОВО КОЛО:

08.30 – 10.30 

Темеринска 21, 23:

11.30 – 13.30 

Темеринска 30-34;
Гундулићева 1-5:

08.00 – 10.30 

Футошка 54-64:

11.00 – 13.00 

ФИРМЕ: СД ЖЕЛЕЗНИЧАР, ЦРПНА СТАНИЦА  КОРНЕЛИЈА СТАНКОВИЋА, MERKUR INTERNACIONAL, ЛОЖИОНИЦА, ЛОКОТЕРЕТНА СТ., РАНЖИРНА СТ. И ГП ЗЛАТИБОР: 

09.30 – 12.30 

2.

Ветерник

Саве Ковачевића 2-20, 1-11:

08.30 – 12.00

Дана 13.09.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ   радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Ченејска – дечија установа „Бума Мара“:

09.30 – 11.30 

Темеринска 18-28, 25-29;
Доситејева 1-21;
Милоша Обилића 18;
Алмашка 2, 1:

11.30 – 13.30 

Гундулићева 22-40, 11-19;
Саве Вуковића 20А-42, 29-37;
Алмашка 4-30, 1-19;
Коче Коларова 2-8, 1-11;

Ђорђа Рајковића 7;

Текелијина 2, 1-7;

Светосавска 14-20, 15-21;
Милана Ракића 2-10, 1-5;

Алмашка – ЗУБНА АМБУЛАНТА и ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА:

08.30 – 10.30 

Темеринска 166-182;

09.00 – 12.00 

2.

Сремска Каменица 

Врбичка, Гроздова, Пут хероја и Ружин венац:

08.30 – 13.00 

3.

Футог

Браће Бошњак 1-35:

08.30 – 12.00 

4.

Ченеј

Међународни пут 98-328, 422, 99-405, Салаш бр.122, Салаш бр. 109, 115;

Вука Караџића 4-152, 1-137, 238;
Фирме: „СИГМА“, „ИНТЕР АУТО“, „ТЕЛЕФОНОТЕКА“, КЕРАЦ ЕВА, РАДОЈЕВИЋ ДОБРИЦА, САВЕЗНИ ЦЕНТАР ЗА МЕХАНИЗАЦИЈУ, ЂУРЂЕВИЋ, КЛАНИЦА ШТРАНД, САЛАШ ПОПОВИЋ И САЛАШ ЧЕСТИЋ:

08.00 – 10.00