#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 21. април

Субота, 21. април 2018, 13:05 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Субота, 21.04.2018. године
 

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Лајош (Фрања) Ковач

1941.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Небојша (Петар) Грбић

1955.

Градско гробље - похрана урне

11:15

3.

Давид (Павле) Ђапић

1957.

Градско гробље

12:00

4.

Радомирка (Коста) Петровић

1953.

Градско гробље - похрана урне

12:45

5.

Радмила (Славко) Панџић

1956.

Градско гробље

13:30

6.

Мара (Андраш) Кишгеци

1950.

Градско гробље

14:15

7.

Џеврија (Мурат) Бејгула

1952.

Градско гробље

15:00

8.

Александар (Марко) Копања

1974.

Градско гробље - похрана урне

15:45

9.

Илона (Лајош) Бакша

1929.

Католичко гробље (Нови Сад)

11:00

10.

Милица (Димитрије) Вајдић

1924.

Успенско гробље (Нови Сад)

13:00

11.

Мирослав (Светозар) Панков

1946.

Месно гробље (Ветрник)

13:00

 

Искључења струје

Петак, 20. април 2018, 18:01 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 23.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Париске комуне 2-4, 8, 1-9;
Краља Петра 44-50;
Трафика:

08.30 – 10.30

Мичуринова 54, 58, 66-68А;

Слободана Бајића 34-38, 42, 19-21;
Б.Гатабандина 12, 7-9;
Студенски дом:

11.30 – 13.30

Дана 24.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сестара Нинковић 11;
Мичуринова 36-42, ББ:

11.30 – 13.30

Слободана Бајића 19-25;
Мичуринова 46, 50, 52;
Сестара Нинков 2-10, 1-9;
Мародићева 5-13;
Школа:

08.30 – 10.30

2.

Беочин

Део насеља Беочин село од ул. Вука Караџића до краја према манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Свилош

Улица Фрушкогорска од трафо станице према изласку из села према Ср.Митровици:

09.30 – 11.30

Искључења струје

Четвртак, 19. април 2018, 14:47 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 16.04. до 20.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 20.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Париске комуне 10-20, 26-32;
Бог. Атанацковића 2-12:

08.30 – 10.30

Париске комуне 4,6,17-29;
Ј.Храниловића 20, 11А,11В,13,13А;
Гараже:

11.30 – 13.30

Полгар Андраша 4 и 6:

10.00 – 12.00

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 11.00

2.

Бегеч

Делови улица К.П.Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

09.00 – 13.00

3.

Ченеј

Део Међународног пута око скретања за Ченеј у ул. В.Караџића:

08.30 – 13.00

Дана 20.04.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бранка Бајића 9:

08.00 – 10.00

Распоред сахрана и испраћаја за 19. април

Среда, 18. април 2018, 19:47 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Четвртак, 19.04.2018. године

 

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Драга (Љубиша) Бабић

1959.

Градско гробље - испраћај

10:30

2.

Никола (Петар) Шајатовић

1941.

Градско гробље

11:15

3.

Мирјана (Петар) Топалов

1950.

Градско гробље

12:00

4.

Ђорђе (Радомир) Грујић

1962.

Градско гробље

12:45

5

Маријан (Веселин) Михајлов

1964.

Градско гробље

13:30

6.

Стеван (Борисав) Дикић

1955.

Градско гробље

14:15

7.

Градимир (Лазар) Митровић

1963.

Градско гробље

15:00

8.

Владимир (Радивој) Николић

1958.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

9.

Милан (Јаков) Крњаић

1952.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00

 

Искључења струје

Среда, 18. април 2018, 13:10 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 16.04. до 20.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 19.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

В.Јагића 10-38А, 7-21;
Станоја Главаша 1-35, 2-44;
Митровачка 2А-2Г, 9А, 11, 13:

09.00 – 11.00

2.

Петроварадин

Део насеља Петроварадин од улице:
Динка Шимуновића, Локални пут 1, Локални пут 2, Крајишка, Буковачки пут, Карлов друм и до ул. Карловачки пут;
Фирме: Продавница, ЕКО Расадник „Навип“ и Црква:

12.00 – 14.00

3.

Каћ

Радничка 6,32-74, 31-81;
Моше Пијаде 92-110А, 71-91;
Југовића  22-24, 32-44, 31-35, 41-55;

Шумадијска 46-98, 41-87;

Пионирска 2-10А, 1-9;
Симе Шолаје 48-70А, 49-83;
Фирме:Киоск, Кидс, Црпна станица, Стилес и Супермаркет „Каћанка“:

08.00 – 10.00

4.

Луг

Партизанска;
Ј.Марчока;
Јанка Чмелика:

08.30 – 12.30

5.

Руменка

Ади Ендреа 30Б-40А, 45-65;
Ј.Ј.Змаја 21-:

11.00 – 13.00

Дана 20.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Париске комуне 10-20, 26-32;
Бог. Атанацковића 2-12:

08.30 – 10.30

Париске комуне 4,6,17-29;
Ј.Храниловића 20, 11А,11В,13,13А;
Гараже:

11.30 – 13.30

Полгар Андраша 4 и 6:

10.00 – 12.00

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 11.00

2.

Бегеч

Делови улица К.П.Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића и Ивандањска:

09.00 – 13.00

3.

Ченеј

Део Међународног пута око скретања за Ченеј у ул. В.Караџића:

08.30 – 13.00