#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 24. април 2018, 13:18 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 25.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 3-25, 4-24:

09.00 – 11.00

Футошка 62-68;

Николе Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 4-6, 1-7;
Ђорђа Бешлина 4-22, 1-7;
Др. Милана Петровића 8-20, 15А, 19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;
Ненада Митрова 4-12, 1-7;
Паје Јовановића 2, 1-3;
Уроша Предића 2-4, 1;
Јодна бања:

11.30 – 13.30

Трг 1 маја 3-15, 19, 19А;
Мичуринова 2А-20, 28-34;
Новосадског сајма 50-58;
Уроша Предића 6-12, 16, 3-19, 31-33;
Милешевска 2-16;
Марудићева 2-16, 1-3;
Сестара Нинкковић 2:

08.30 – 10.30

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов 1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 12.00

2.

Сремска Каменица

Насеље Буџак:

Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Бегеч

Део Бегеча од Ивањданске према Футогу;
Ивањданска;
Партизанска:

09.00 – 14.00

Дана 26.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Максима Горког 17, 15:

12.00 – 14.30

Б.Нушића (Хер.Тепића) 4-20, 1-17:

11.30 – 13.30

Бем Лилике 2Б, 2Ц:

08.30 – 10.30

Искључења струје

Понедељак, 23. април 2018, 13:37 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 24.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сестара Нинковић 11;
Мичуринова 36-42, ББ:

11.30 – 13.30

Слободана Бајића 19-25;
Мичуринова 46, 50, 52;
Сестара Нинков 2-10, 1-9;
Мародићева 5-13;
Школа:

08.30 – 10.30

2.

Беочин

Део насеља Беочин село од ул. Вука Караџића до краја према манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Свилош

Улица Фрушкогорска од трафо станице према изласку из села према Ср.Митровици:

09.30 – 11.30

Дана 25.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Дрварска 3-25, 4-24:

09.00 – 11.00

Футошка 62-68;

Николе Тесле 2-42, 1-17;
Пере Добриновића 4-6, 1-7;
Ђорђа Бешлина 4-22, 1-7;
Др. Милана Петровића 8-20, 15А, 19-23;
Ћирпанова 50-54, 45-53;
Ненада Митрова 4-12, 1-7;
Паје Јовановића 2, 1-3;
Уроша Предића 2-4, 1;
Јодна бања:

11.30 – 13.30

Трг 1 маја 3-15, 19, 19А;
Мичуринова 2А-20, 28-34;
Новосадског сајма 50-58;
Уроша Предића 6-12, 16, 3-19, 31-33;
Милешевска 2-16;
Марудићева 2-16, 1-3;
Сестара Нинкковић 2:

08.30 – 10.30

Kоторска 2-52, 1-45;
Јаношикова 6-18А, 1-11;
Бр. Миладинов 1-5, 2-4;
МЗ Јужни Телеп:

08.00 – 12.00

2.

Сремска Каменица

Насеље Буџак:

Повремено између

09.00 – 12.00

3.

Бегеч

Део Бегеча од Ивањданске према Футогу;
Ивањданска;
Партизанска:

09.00 – 14.00

Распоред сахрана и испраћаја за 23. април

Понедељак, 23. април 2018, 12:24 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Понедељак, 23.04.2018. године

 

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Марија (Аркадије) Марчић

1940.

Градско гробље

10:30

2.

Софија (Станка) Стојменовић

1946.

Градско гробље

11:15

3.

Петар (Данило) Јазић

1952.

Градско гробље

12:00

4.

Владислав (Гаврило) Николић

1933.

Градско гробље

12:45

5.

Клаудија (Александар) Острјакина

1938.

Градско гробље

13:30

6.

Смиљка (Драгољуб) Бајкин

1931.

Градско гробље

14:15

7.

Голубица (Илија) Шарић

1935.

Градско гробље

15:00

8.

Даница (Никола) Веселица

1939.

Градско гробље

15:45

9.

Јован (Тривко) Ђокић

1934.

Месно гробље (Сремска Каменица)

13:00

10.

Илона (Маћош) Пап

1934.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

11.

Томислав (Михајло) Рајковић

1937.

Месно гробље (Ветрник)

15:00

12.

Софија (Драгомир) Петровић

1936.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 21. април

Субота, 21. април 2018, 13:05 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана и испраћаја
Субота, 21.04.2018. године
 

Р.бр.

Име (име оца) и презиме

Годиште

Гробље

Време

1.

Лајош (Фрања) Ковач

1941.

Градско гробље - похрана урне

10:30

2.

Небојша (Петар) Грбић

1955.

Градско гробље - похрана урне

11:15

3.

Давид (Павле) Ђапић

1957.

Градско гробље

12:00

4.

Радомирка (Коста) Петровић

1953.

Градско гробље - похрана урне

12:45

5.

Радмила (Славко) Панџић

1956.

Градско гробље

13:30

6.

Мара (Андраш) Кишгеци

1950.

Градско гробље

14:15

7.

Џеврија (Мурат) Бејгула

1952.

Градско гробље

15:00

8.

Александар (Марко) Копања

1974.

Градско гробље - похрана урне

15:45

9.

Илона (Лајош) Бакша

1929.

Католичко гробље (Нови Сад)

11:00

10.

Милица (Димитрије) Вајдић

1924.

Успенско гробље (Нови Сад)

13:00

11.

Мирослав (Светозар) Панков

1946.

Месно гробље (Ветрник)

13:00

 

Искључења струје

Петак, 20. април 2018, 18:01 извор: "Електровојводина" АД

У периоду од 23.04. до 27.04.2018. г.се због ПЛАНИРАНИХ радова у ел.мрежи искључују:

1.

Беочин

Повремено у делу насеља Беочин село:

08.00 – 14.00

2.

Сремски Карловци

Повремено у појединим улицама насеља:

Дана 23.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Париске комуне 2-4, 8, 1-9;
Краља Петра 44-50;
Трафика:

08.30 – 10.30

Мичуринова 54, 58, 66-68А;

Слободана Бајића 34-38, 42, 19-21;
Б.Гатабандина 12, 7-9;
Студенски дом:

11.30 – 13.30

Дана 24.04.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сестара Нинковић 11;
Мичуринова 36-42, ББ:

11.30 – 13.30

Слободана Бајића 19-25;
Мичуринова 46, 50, 52;
Сестара Нинков 2-10, 1-9;
Мародићева 5-13;
Школа:

08.30 – 10.30

2.

Беочин

Део насеља Беочин село од ул. Вука Караџића до краја према манастиру:

08.00 – 13.00

3.

Свилош

Улица Фрушкогорска од трафо станице према изласку из села према Ср.Митровици:

09.30 – 11.30