#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Среда, 14. новембар 2018, 13:15 извор: "Електровојводина" АД

Дана 15.11.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Прерадовићева од Београдске капије од бр. 2 до 24:

08.30 – 13.00

2.

Футог

Део насеља од Пољопривредне школе до краја насеља према Бегечу:

Т.Марковића 24-40, 17, 19, 23, 33;
З.Челара 78-116, 115-137, 139-155;
Републике Српске 20-44, 25-51;
Р.Кондића 81-113;
Индустријска 58-74, 45-67;
М.Бурсаћ 22-52, 17-55:
Трафика;

11.30 – 13.30

З.Челара 60А-76, 101-113;
Б.Радичевића 52, 56-64;
Т.Марковића 2-22, 1-15;
М.Бурсаћ 2-20, 1-15;
Републике Српске 2-18, 1-23;
Л.Кнежевића 26, 32, 34, 3, 7, 9, 13, 19, 23;
Д.Кошутића ББ;
МТС 064:

09.15 – 10.30

Дана 15.11.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Богобоја Атанацковића 2-10:

11.00 – 13.00

Дана 16.11.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Богдана Шупута 36-80, 31-69;
Ади Ендреа 1-25, 2-28:

08.30 – 12.00

Делови улица Задружна, Милеве Симић , Ритска и Долинска:

08.00 – 13.30

2.

Чортановци

Викенд насеље Боров гај, Средњи брег, Надкараш, Инђијски брег, Краљев брег, насеље Херцеговина и Банстол:

08.30 – 13.00

3.

Футог

В.Гаћеше 32-60, 27-53;
Грмечка 22-56, 11-45;
Б.Ћопића 4-8, 28-32, 3, 13-27;
М.Стојановића 30-58, 49-75;
Р.Кондића 2-70, 15-69, 73-75;
Црпна станица, АМТ и семафор:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 14. новембар

Уторак, 13. новембар 2018, 14:48 извор: НовосадскаТВ

1.

Емил (Ференц) Сакс

1947.

Градско гробље

09:45

2.

Гизела (Ладислав) Пап

1957.

Градско гробље

10:30

3.

Радојица (Живота) Митровић

1939.

Градско гробље

11:15

4.

Душан (Светозар) Дакић

1959.

Градско гробље

12:00

5.

Јованка (Пантелија) Крунић

1932.

Градско гробље

12:45

6.

Перо (Бранко) Раић

1956.

Градско гробље

13:30

7.

Анка (Ката) Басара

1935.

Градско гробље

14:15

8.

Александар (Јован) Бећин

1927.

Градско гробље

15:00

9.

Јанко (Јанко) Пинћер

1966.

Централно гробље (Футог)

13:00

Распоред сахрана и испраћаја за 13. новембар

Уторак, 13. новембар 2018, 13:40 извор: НовосадскаТВ

1.

Ленче (Васил) Бељин

1951.

Градско гробље

10:30

2.

Спасоје (Милош) Мађаревић

1947.

Градско гробље

11:15

3.

Милева (Милан) Ћук

1938.

Градско гробље

12:00

4.

Јованка (Цвијо) Милутин

1937.

Градско гробље

12:45

5.

Чедомир (Шиме) Којић

1952.

Градско гробље

13:30

6.

Марко (Божо) Татомир

1932.

Градско гробље

14:15

7.

Јован (Лазар) Латиновић

1937.

Градско гробље

15:00

8.

Милован (Дмитар) Кубурић

1939.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

9.

Јагода (Љубомир) Ковачевић

1963.

Католичко гробље (Петроварадин)

15:00

Искључења струје

Уторак, 13. новембар 2018, 13:39 извор: "Електровојводина" АД

Дана 14.11.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Сентандрејски пут 21-89;

Ритска 1-2,

Делови улица: М.Симић и Задружна;

09.00 – 14.00

Илије Бирчанина:

09.00 – 11.00

2.

Буковац

Цело насеље осим предузећа „Фермес“ и Феропламаса“:

08.30 – 11.00

3.

Бегеч

Делови улица К.П.Првог, Бранка Радичевића, Д.Обрадовића, Ђуре Јакшића, Ивањданска, Лазе Костића и Партизанска:

09.00 – 13.30

Дана 15.11.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Петроварадин

Прерадовићева од Београдске капије од бр. 2 до 24:

08.30 – 13.00

2.

Футог

Део насеља од Пољопривредне школе до краја насеља према Бегечу:

Т.Марковића 24-40, 17, 19, 23, 33;
З.Челара 78-116, 115-137, 139-155;
Републике Српске 20-44, 25-51;
Р.Кондића 81-113;
Индустријска 58-74, 45-67;
М.Бурсаћ 22-52, 17-55:
Трафика;

11.30 – 13.30

З.Челара 60А-76, 101-113;
Б.Радичевића 52, 56-64;
Т.Марковића 2-22, 1-15;
М.Бурсаћ 2-20, 1-15;
Републике Српске 2-18, 1-23;
Л.Кнежевића 26, 32, 34, 3, 7, 9, 13, 19, 23;
Д.Кошутића ББ;
МТС 064:

09.00 – 10.30

Распоред сахрана и испраћаја за 12. новембар

Недеља, 11. новембар 2018, 17:29 извор: НовосадскаТВ

1.

Драгиша (Никола) Станковић

1938.

Градско гробље - похрана урне

09:45

2.

Светислав (Лука) Миљевић

1952.

Градско гробље - похрана урне

10:30

3.

Миодраг (Живомир) Јоцовић

1949.

Градско гробље - похрана урне

11:15

4.

Мирјана (Радивој) Петровић

1924.

Градско гробље

12:00

5.

Дејан (Владимир) Маринков

1977.

Градско гробље

12:45

6.

Милорад (Дмитар) Јерковић

1953.

Градско гробље

13:30

7.

Дара (Саво) Ђаковић

1926.

Градско гробље

14:15

8.

Јелена (Богољуб) Станковић

1927.

Градско гробље - испраћај

15:00

9.

Јован (Мирко) Дабић

1943.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Владимир (Никола) Мирић

1925.

Ветерник (Ветерник)

13:00

11.

Радмила (Милорад) Митић

1949.

Буковац (Буковац)

13:00

12.

Вукица (Дујко) Миловановић

1939.

Буковац (Буковац)

15:00