#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 25. септембар

Понедељак, 24. септембар 2018, 16:09 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље: 

ИВАН (НИКОЛА) ОРШИЋ, 1970 у  10.30
МАРИЈА (ФЕРЕНЦ) ПОПОВИЋ  -испраћај, 1943 у  11.15
ЈЕЛИСАВЕТА (ЈОВАН) ЖНИДАРЕЦ, 1929 у  12.00
БОЖО (МИЛОШ) ТИЦА, 1933 у  12.45
РУЖИЦА (БОРИСЛАВ) ЦИЦЕРИ, 1942 у  13.30
САВКА (БОЖИДАР) МИЛОШЕВИЋ, 1925 у  14.15
ЈЕЛИЦА (АНТОН) ТОТ  -испраћај, 1949 у  15.00
МИЛЕНКО (ЗДРАВКО) ДИМИТРОВ, 1949 у  15.45
Успенско гробље:  ВЛАДИМИР (ДИМИТРИЈЕ) БОРИШИЋ, 1951 у  15.00
Католичко гробље: ЈЕЛЕНА (ФРАЊА) МЕЛАР, 1929 у  11.00

НОВИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:  
 БОСИЉКА (МИЛЕ) ПАНТЕЛИЋ, 1947 у  13.00
БУКОВАЦ  Месно гробље:  
 РАНКА (ОСТОЈА) АМИЏИЋ, 1941 у  15.00

Искључења струје

Понедељак, 24. септембар 2018, 13:54 извор: "Електровојводина" АД

Дана 25.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 41;

08.30 – 10.30

Краљевића Марка 32 – Ламела 1;

11.30 – 13.30

2.

Петроварадин

Део ул. Динка Шимуновића од трафостанице према Мишелуку:

09.00 – 11.00

3.

Лединци

Стари Лединци и викенд насеља Брестови и Клиса у С.Лединцима:

08.30 – 12.30

Дана 25.09.2018. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ветерник

Исидоре Секулић 1-39, 2-38;
Авалска;
Партизанска;
Цетињска од Авалске до бр. 23 и 22;
Радничка;
Фрушкогорска 44-54, 33-41:

09.00 – 12.00

Дана 26.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 12-18, 17-25, 33-35;
Краља Петра првог 12-26;
Змај Огњена Вука 15-19;
Саве Ковачевића 2-8, 1-3;
Фирме: Дом милиције – гаража, Дом милиције, Семафор, Хидроцел, Дом здравља и СУП Нови Сад:

08.30 – 10.30

Краљевића Марка 20, 22, 34, 34/1, 36;
Краља Петра првог 8-10;
СУП Нови Сад:

11.30 – 13.30

2.

Беочин

Планинска 1-5, 4-14:

08.30 – 12.30

Распоред сахрана и испраћаја за 24. септембар

Недеља, 23. септембар 2018, 21:15 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

АНА (СТЕВАН) ЗАВАРКО, 1943. у 10.30
БРАНИСЛАВА (ЂОРЂЕ) МОДЕЛСКИ, 1921. у 11.15
ГРАНА (ЉУБОМИР) ДОБРИЧКИ, 1949. у 12.00
МИХАЈЛО (МИХАЈЛО) КОЗОМАРА, 1955. у 12.45
ЗОРА (ПЕТАР) СРБУЛОВИЋ,1961. у 13.30
ИВАН (АЛЕКСА) МИЛИН, 1918. у 14.15

ПЕТРОВАРАДИН Старо гробље:   
КАТИЦА (ЈЕФТА) ФРИШ, 1921. у 11.00
ХЕЛЕНА (ФРАЊА) ВИНЕР, 1936. у 13.00

НОВО ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
МАРИЈА (ЈОСИП) МИЛОШЕВИЋ, 1937. у 15.00
 
СТАРИ ЛЕДИНЦИ  Месно гробље:
ЈЕЛА (ЈОЗА) КУКИЋ, 1963. у 13.00
 
ФУТОГ Доње ново гробље:
РАДОЈКА (ЦВИЈАН) ПИСАРИЋ, 1932 у 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 22. септембар

Петак, 21. септембар 2018, 20:00 извор: НовосадскаТВ

1.

Илона (Иштван) Гал

1927.

Градско гробље

10:30

2.

 Станица (Душан) Милојевић-Веселинов

1952.

Градско гробље

11.15

3.

 Љиљана (Константин) Николић

1929.

Градско гробље

12.00

4.

Душан (Радован) Ристић

1933.

Градско гробље

12.45

5.

 Слободан (Станиша) Рајковић

1941.

Градско гробље

13.30

6.

Јованка (Радован) Бадовинац

1937.

Градско гробље

14.15

7.

 Станоје (Анта) Антић

1931.

Градско гробље

15.00

8.

Софија (Живко) Стефановић

1942.

Градско гробље

15.45

9.

Никола (Петар) Шарац

1956.

Петроварадин Старо Гробље

15.00

10.

Бојан (Жељко) Јерковић

1985.

Ветерник Месно Гробље

13:00

11.

Ковиљка (Давид) Павловић

1936.

Сремска Каменица Православно Гробље

13:00

Искључења струје

Петак, 21. септембар 2018, 13:32 извор: "Електровојводина" АД

Дана 24.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

А.Варађанина 2,6-40, 1,5,9-33;

Краља Вукашина 8-12, 15, 23, 27, 37-39;

Темерински пут 2-32, 69,ББ;

Колубарска 2,18-20,24,34,38-40,1-5,13,25-29,39;

Дечанска 6-30, 3-11, 19;
Баје Пивљанина 28-52, 1-61;

А.Ненадовића ББ, ББ;

Мајке Југовић 8, 14-18, 22, 40,ББ, 27-29,33,39-47,51,57,61-63,ББ;

Паје Радосављевића 2-36, 11-31;

Улица Ора 1-29;
Аксентија Максимовића 2-18, 1-29;

Боже Кузмановића 14-30, 13-29;

Ченејска 84,96;
Анице Ребић 23;

Фирме:“Миком“, Економска школа „Свети Сава“, Трафика, Грађара „Ђаковић“, Рекреациони центар Клиса и Отпад 13 април:

09.00 – 12.00

2.

Петроварадин

Студени до, део Румског пута око надвожњака у ул. Рачког, Буковачки пут и насеље Ширине:

08.00 – 12.00

3.

Ветерник

Исидоре Секулић 1-39, 2-38;
Авалска;
Партизанска;
Цетињска од Авалске до бр. 23 и 22;
Радничка;
Фрушкогорска 44-54, 33-41:

09.00 – 12.00

Дана 25.09.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Краљевића Марка 41;

08.30 – 10.30

Краљевића Марка 32 – Ламела 1;

11.30 – 13.30

2.

Петроварадин

Део ул. Динка Шимуновића од трафостанице према Мишелуку:

09.00 – 11.00

3.

Лединци

Стари Лединци и викенд насеља Брестови и Клиса у С.Лединцима:

08.30 – 12.30